IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
GGbit.info -> Шоко Парти №3

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 4
"The mediator"

От Мег Гейбът
Творбата проследява историята на Сузана Саймън или още Сюз, която има уникална дарба да комуникира с мъртвите. Като "медиатор" момичето помага на духовете да довършат делата си и да преминат в отвъдния живот. Когато майка и се омъжва повторно Сузи се мести от Ню Йорк в Калифорния, където тя и тримата и доведени братя посещават католическо училище. Всичко изглежда доста нормално, до момента в който не се оказва, че училището и е обладавано от доста раздразнителен дух на наскоро починало момиче, който заплашва да убие бившия си приятел и всички хора в близост до него.

0 user(s) viewing
0 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)

Подкрепям!!!
Ако и вие подрепяте някое от следните - сложете ги в профила си!

♆ Логан Лерман като новият Спайдърмен! ♆
♆ Аз като новата Мери Джейн Уотсън! ♆
♆ Кас като Ози Озбърн в новия Спайдърмен! ♆
♆ Тантал да ходи да гони поничка! ♆
♆ Team Шматка ♆

entry Feb 9 2009, 20:55
Чули, видяли...и не доразбрали...Парти номер три вече чука на вратата...Ако имате достатъчно шоколад в кръвта викам да му отворите!
Накратко, които са навътре в шоко нещата на клуба :
- divata_airis (председател на клуба)
- aria (заместник председател на клуба)
- SoARoN (Диетолога)
- unvisioble (Инси)
- dEniChka (Психо)
Историята на кратко:
След поредица злополучия, страна бяла светлина, мистериозен глас и много, много шоколад, нашите герои излязоха от поредната откачена схатка със суровия откачен паралелен свят чистички и с някого под ръка. Ария така се вгледа в очите на Ерагон, че нямаше друго решение освен двамата да се съберат и да полят на гърбата на дракона Сапфира към реалийте на любовта! Айрис от своя страна след поредица злополучия, попадане на няколко кофти мъже, от които лично нейно мнение беше, че Грег не бе за изпускане, но много жалко rolleyes.gif, на края тя свърши в прегръдките на...Нео - отново! Знам, всички сме в шок...а Тринити в криза! Но не само те спечелиха от цялата тая работа...Този път и нашата обичана Инси намаза от вкусния маргарин на любовта...За нея остана Чаровния Принц! За протокола - той няма име, нали е чаровен, за какво му е?
Диетолога от своя страна остана сред бумащината на своите диетични рецепти, а Психо...Психо си имаше Психо! (Поне засега!)
И сега е време за новото ни парти...И като всяко парти и това започва....с голяма доза шоколад...

Измина година, откакто нашите герои се обединиха в клуба на шоколадохолиците. Те преживяха много приключения, стрещнаха същества, които не би трябвало да съществуват, в един момент дори имаха свръхестествени дарби, но накрая всичко прикюлчи добре. Всеки си имаше някого. Всеки беше доволен.
И ето как дойде време за следващото голямо шоколадово парти. Този път беше по-специално, от което и да било. Един вид имаше сантиментална стойност за всички наши герои - парти по повод една година от учредяването. Една вълшебна шоко година!
Усенени от тази идея, нашите приятели избърсаха устите си от прекомерната доза шоко, която ежедневно поемаха, облякоха най-новите си и изискани дрехи, които щяха да приберат целите оцапани с шоколад, лепнаха си доволни усмивки и отидоха на третото си подред парти под ръка със своите половинки: Ария беше подхванала Ерагон, Айрис - Нео, Инси - Чаровния Принц, а Диетолога и Психо, за да не изглеждат съвсем без кавалери решиха да се подхванат един друг.
И ето как парти номер три започна...

« Next Oldest · divata_airis' Blog · Next Newest »
6 страници V   1 2 3 > » 

Comments

post Feb 9 2009, 21:21
Comment #1

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,371
Регнат: 15-August 07

Четирите двойки както си вървяха като първолачета в редичка по двама,всеки стиснал по нещо шоколадово в ръка,а зад тях вървеше синият дракон на Ерагон Сапфира,която също беше вманиачена на тема шоколад.Специално заради нея на партито бяха подготвила два пъти повече шоколад от обикновено,защото тя поглъщаше невероятни количества.Ариа и Ерагон трябваше да крият шоколадовите си запаси,за да не го докопа тя,защото иначе щяха да умрат от шоколадова недостатъчност.Тази вечер менюто беше специално,имаше само най - отбрани шоколади,все пак поводът си заслужаваше напълно - клубът им ставаше на една година.Предвид случилото се на последните две партита нашите герои бяха взели предпазни мерки - всеки бе взел нещо,което му бе послужило при предишните им премеждия.Надяваха се,че няма да имат нужда от тях,но този път нямаше да позволят на разни луди да им крадат шоколада безнаказано или пък да отвличат техния диетолог - човекът без когото никой в клуба не можеше да живее.Той бе може би най важният член на клуба - той бе този,който определяше какво ще е най полезно за тях,какво трябва да ядат съответния ден и какво не - и най вече определяше менюто на шокопартитата.И за пореден път се бе доказал като истински познавач на шоколада,защото никой от нашите герои не можеше да се отлепи от чудните шоколадови изкушения.
И тъкмо бяха решили,че това е върха на блаженството и пред тях се отвори една врата,която им разкри първата изненада на вечерта - те видяха огромно шоколадово...
Go to the top of the page
post Feb 10 2009, 13:33
Comment #2

...Mind Over Matter...

Коментари: 701
Регнат: 18-February 07
Име: Lin ♆

Човече! То беше точно тип - ловци на духове, сещате се онова грамадното, с което трябваше да се справят ловците в първия филм. Та и това беше същото, но този път не беше символ на някаква компания, произвеждаща пяна за бръснене, а си беше цялото от шокалад, както си му беше и реда.
- О, майка мила! - викнаха в едно всички и се лепнаха за човечето.
Сапфира, обаче беше повече от хитра, долетя до човечето и му отхапа главата, вкускайки първа от шоколада...За беда обаче нито един от тях не знаеха, че той е отровен. В следващия момент, когато дракона опита се стропили на земята. Беше все още жив, но ако скоро не измислеха нещо можеше да се случи най-лошото. И още повече - кой, дяволите да го вземат искаше да ги отрови?
post Feb 11 2009, 23:38
Comment #3

Редовен Потребител

Ерагон беше особено притесненрзащото между него и драконът съществуваше особена връзкалТой чувстваше всичко което се случваше с нея и сега и той се гърчеше на земята от болка.Ариа беше много притеснена и за двамата,тъй като и тя имаше усещане за сапфира,макар и доста по слабо.Тя започна да оглежда стаята,от която се бе появило човечето,като най вещ криминолог(нали все пак Грег им бе предал няколко урока по разследване на престъпления,докато издирваха диетолога в предишното им парти).Както оглеждаше много внимателно,изведнъж попадна на следа - беше мъничка като песъчинка леща с много особен цвят.Тя беше сигурна,че вече бе виждала този цвят в очите на някого... ако можеше само да се сети на кого.Другите също оглеждаха и ако не улики за престъпника,който искаше да ги отрови,Психо намери няколко допълнителни шокобонбона и тъкмо да ги захапе - Инси искрещя да ги остави,защото можело и те да отровни.Психо пък възрази като каза,че никой няма да се занимава с такова малко нещо като няколко бонбона,на което Инси се възпротиви и така се почна една разправия насред която Ариа все пак се сети на кого бяха лещите.Те бяха на...
post Feb 12 2009, 12:22
Comment #4

...Mind Over Matter...

Джак Спароу! (не се стърпях, сист)
Ама я чакай малко! Защо, дяволите да го вземат, той искаш да ги отрови? Или може би работеше за някого? Какво ставаше тук? Сигурно са му обещали ром срещу тази мизерия.
И докато Ария разсъждаваше върху това, Айрис и Нео се мъчеха да помогнат по някакъв начин на Сапфира или Ерагон.
- Безсмислено е! - въздъхна отчаяно Айрис.
- Не, шоколюбима! Аз все още владея силата...Аз съм Избраният! Единственият!
- Не, миличък, ти пак си пиян! - размаха му пръст тя. - Да не би да пи от ирланското кафе с щипка ситно стрит шоколад? - погледна го подозрително.
- Аз съм Избраният! - пак повтори той.
- А, аз умирам! - едва рече, гърчейки се по земята Ерагон.
- Ще те спася! - мина сигурно Нео и разпери ръце пред себе си все едно искаше да спре тълпа побеснели фенки, само дето едва не извади очите на любимата си Айрис.
- О, майко мила! Кажи ми, че той не прави това, което си мисля, че прави? - ококори се насреща му Инси, докато чаровният принц стоеше до нея и приглаждаше перфектната си коса.
- Човек, въобще знаеш ли какво прави? - не разбра Айрис.
- Права си! - сви рамене тя, сетне фокусира че Психо пак опитва да отхапе от един бонбон и настръхна. - Психо! Стига... - хукна да я спре тя.
- Не мислите ли, че съм възхитителен! - попита отнесено принцът, но Айрис на бързо го игнорира и се върна към сегашното си шоко гадже, което очевидно се беше натряскало много сериозно.
Изведнъж стаята се разстресе...Телата на Сапфира и Ерагон се издигнаха нагоре, докато очите на Нео започнаха да присветват заплашително. Секунда по-късно всичко бе приключило...
- Лол! Пич, ти вярно имаш силата! - изтупа прахта от дрехите си на ставане Ерагон - жив и здрав.
post Feb 12 2009, 18:46
Comment #5

Редовен Потребител

Ариа беше страшно щестлива,че нейният любим бе оцелял,а също и драконът,защото Ерагон и Сапфира бяха едва ли не едно цяло.Обаче тя все още не можеше да разбере,защо Джак им поставил капан?!И в този момент го усети.Беше странно... усети нечие присъствие,някъде наблизо,не беше в залата,някъде навън,но беше съзнание,което беше враждебно настроено към тях.Подвикна на другите да я последват навън.Те не искаха защото беше студено,а пък и ги чакаше толкова много шоколад.Все пак Ерагон се съгласи и другите неохотно тръгнаха след тях.В първия момент решиха че тяхната шокосестра се е побъркала и ги е изкарала на тоя кучешки студ за зелен хайвер,но точно и тя щеше да повярва,че й се е строрило и го видя.Там... зад ъгъла... скри се...Беше капитан Барбоса.Явно тук наистина беше намесен Джак Спароу и тя щеше да разбере защо и как... на всяка цена!
post Feb 12 2009, 19:25
Comment #6

...Mind Over Matter...

- Барбоса? Ти ли си? - реши да се увери за всеки случай!
- Мамка му! - изруга гневно той, когато си даде сметка, че е бил схащен на местопрестъплението.
- Не е хубаво да псуване, г-не! - важно рече чаровния принц, повече за да чуе изящня си глас, отколкото за да му се скара.
- Къв е пък тоя? - не разбра капитана, куцукайки към тях, силно възмутен от тъпата забележка по негов адрес.
- Аз съм чаровния принц! - метна на една страна перчема си той.
- А, аз ще ти стритам задника, ако не млъкнеш. - ядоса му се Психо. - Нищо лично, Инси!
- Знам, знам... - закима разбиращо нейната шокосестра, вече беше свикнала с изблиците на нарцисизъм от страна на мъжа си.
- Какво правите тук капитане? - поиска да знае Ария.
- Ъм...ами...ъъъъ...
- Говори бе, мухъл! - изрепчи му се и диетолога.
- Добре, добре...Значи аз съм тук, защото...
post Feb 15 2009, 00:54
Comment #7

Редовен Потребител

... амиии... всъщност аз...
- Какво? - на Психо й беше писнало да го чака.Къв му беше на тоя проблема?Просто да каже каквото има да казва и да се разкара от полезрението й...
- Аз бях... и той пак замлъкна
- Аре стига си заеквал бе мухъл такъв,няма до утре да чакаме да чуем каквото там имаш да казваш,ако изобщо ще казваш него.
- Най добре ни разкажи всичко приятел,иначе няма да има пощада - Психо вече не издържаше.
Барбоса се огледа и като видя че е обграден от шайка шокогладни ненормалници,реши че най добре да изплюе камъчето.Пък и какво толкоз,нали всеки преследваше някаква цел.
- Е,добре,ще ви кажа.При мен дойде един човек.Той ми направи невероятно предложение.Знаете,всеки се води от личните си интереси,а аз бях заслужил някаква награда за всичко което съм препатил през тези години.Та този човек ми предложи да ми осигури корабът Черната перла,ако аз направя две неща - първото да отвлека някаква девойка,не й помня името... май започваше с "А".А второто - да отровя драконът ви.
- О ти долен подлец,ти... - Ерагон беше извън себе си от гняв,най вече заради Сапфира.Ариа се опита да го успокои.
- Но защо ще иска да отровите дракона?
- До колкото разбрах този дракон е изпепелил един от корабите му и е помогнал на най-големия му враг да избяга,точно когато той щял да се наслади на гледката той да бъде обесен на мачтата.
- Но кой е този човек?Казвате има кораби?Значи пират?Как се казва,кой е той?
- Той е...
- Кой?Трябва да знаем!
- Капитан Хук
- О!Онзи същия за когото си мисля ли става въпрос?Онзи когото наричат капитана с крокодила,защото... защото... е,вече не помня защо го наричаха така.Той ли е?
post Feb 15 2009, 22:58
Comment #8

...Mind Over Matter...

- Ъъъъ - не...Той е племеник на вуйната на баба му по сестринна линия от девето коляно на пра пра пра дядо му. И е кръстен на него. - закима утвърдително Барбоса. - Но доколкото знам това е само псевдоним.
- Значи не знаем истинското име на тоя мухъл? - окори се диетолога, при което капитана само поклати глава.
- Окей, а коя девойка с А. е трябвало да отвлечеш? - стана и любопитно на Айрис, след като сред тях имаше тамън двечки особено шокоомазини девойки с А. - тя и шокосестра и Ария. Беше си притеснително. Но едва ли някой би искал да открадне нея - така де! Единственият достатъчно глъм за тая задача, в момента я беше хванал през кръста - Нео! Само той би се съгласил на подобно нещо, само на него би му хрумнало. Тогава пък - кой би искал да открадне Ария?
- Ми откъде да знам! - сви рамене капитана. - На години съм...не помня.
- Е тогава как щеше да я отвлечеш? - започна да потропва нервно с крак Психо.
- Ами...всъщност...идеята беше аз да ви отвлека вниманието докато...
В този момент светкавица разцепи въздуха, за секунди небето стана дори по-тъмно отколкото действиетелно беше. Спусна се мъгла. Никой не виждаше другия в сумрака.
- Аааа! - чу се женски писък.
post Feb 16 2009, 20:57
Comment #9

Редовен Потребител

Ерагон настръхна - ами ако беше на Ариа?През главата на Нео минаваха точно същите мисли.Всички се лутаха из мъглата без да успеят да намертя някой друг от клуба.След известно време отнякъде се чу невероятен рев - Ерагон го позна,беше на Сапфира.Тъй като той чувстваше всичко което се случваше с нея веднага разбра какво прави - опитва да изпари мъглата с огън - разбира се много внимателно,защото не се знаеше в кой момент може да опърли някой от клуба.В крайна сметка дали тя успя,дали мъглата от само себе си се дръпна,но те вече виждаха всичко много ясно.И още по ясно че Барбоса,Айрис и Ариа ги нямаше.Но затова пък там все още беше Джак Спароу - климбучкаше се като въртяна бъчва,което говореше,че е в обичайното си нетрезво състояние.Ерагон и Нео веднага му се нахвърлиха,но за съжаление той не знаеше къде се намира,пък камо ли да им каже нещо смислено.Я стойте така,почакайте малко: Ако Джак им е поставил капана щеше да е по малко пиян,а ако пък не беше значи беше натопен от оня мизерник Барбоса.При всички случаи надали щаха да научат нещо от него - трябваше от другаде да разберат какво ставаше и къде,пусто да остане бяха шокосестрите.Нео и Ерагон бяха доста омърлушени.Психо ревеше с цяло гърло,Инси се вайкаше,а диетологът седеше и гледаше в една точка.Чаровният принц пък от някъде беше намерил едно огледало и се наслаждаваше на хубавите си черти.
post Feb 16 2009, 22:27
Comment #10

...Mind Over Matter...

- Джак! - изрева диетолога. Беше бесен - сисипаха им партито, отвлякоха сестрите му и сега тоя мухъл - принцът му беше свил огледалото (не питайте откъде диетолога имаше огледало у себе си).
- На вашите услуги, г-не! - особено възпитано попита капитана.
- Оф! Тоя е безполезен...
- Често ми го казват. - призна кисело Джак.
- Ето ти ром! - напъха му бутилката едва ли не в устата Нео - естествено той знаеше къде седи алкохола, стар пиянски навик.
- И фова шесто ми го кашват...- фъфлейки рече капитана, тъпчейки се с ром.
Минута по-късно женствениете му дейстивя се бяха завърнали, развеселеното му настроение също.
- Ром! Къде е рома? - пищеше той, докато всъщност бутилката беше в ръцете му.
- Идиот, такъв! - фрасна го по главата Психо, защото вече и нейните нерви не издържаха.
- Къде са Ария и Айрис?
- Кои? - озори се на въпроса им той. - Тия проститудки не ги познавам! - сви рамене и пак надигна шишето.
- Не говори така за моята Айрис. - хвана го за дългата коса Нео от едната страна.
- И за моята Ария. - подхвана го от другата страна Ерагон.
- А, Барбоса? - сети се Инси изведнъж. Никой досега не го беше споменал просто защото на никого е му пукаше за него, всички бяха заети да мислят за безценните си шокосестри.
- Виж тоя престъпник го знам. - ядоса се капитана, та чак за малко да изпусне бутилката си. - Той ме набърка в тая каша!
- ХЕЙ! Каква каша? - попитаха всички в едно...Е, без принцът който бе зает да навива прекрасната си коса около пръста си и после пак да я отвива.
- Ами ето каква...
post Feb 17 2009, 21:50
Comment #11

Редовен Потребител

... - Той дойде при мен и ми каза,че ако му помогна - било съвсем просто само да оставя някакви бонбони без да ме видят.После трябваше да станем съдружници и да направим една спекула с ром - като при това на кораба ми останат огромни количества ром,а останалото продадем на много добри цени,трябваше и двамата да станем богати като Крез... но този мошенник ме измами.Ето - вижте рома,който той намери и който платих аз,защото той още чакал да му преведат парите... мама му мръсна,ще ме мами той - мене!Ето го тоя шибан ром.Само като го помирисах и разбрах,че не трябва да го пия!
Джак хвърли плоската бутилчица на земята и направи гримаса на отвращение.Диетологът я вдигна,отвори я,помириса и отпи:
- Да му плюя на мухъла!Това е RedBull и в този момент той усети как полита... май наистна беше вярно това,което казваха - RedBull даваше крила.Но той вече не можеше да се спре - летеше ли,летеше все по нагоре и по нагоре,докато накрая се изгуби от поглед.Всички гледаха изумени,особено Психо.
- Пак ни взеха мъжа... грррррф... ТИ!Да точно ти пиянде такова - ти си виновен,заради теб диетологът изчезна - и тя се нахвърли да го души.Той промърмори нещо от сорта на:
- Ей не съм виновен аз,че приятелят ви пи от тоя шибан ром.
И в този момент на Инси й хрумна идея.Не беше кой знае какво,но все пак можеше и да стане нещо.Трябваше да опитат:
- Хора... ами ако и ние го опитаме?
- Кое?
- Странния ром.Ако и ние го опитаме може и ние да отидем там където е диетологът,а може би дори и нашите две шокосестри.
- Ами не знам,ами ако стане нещо с нас?
- Тримата най уважавани членове на клуба жаслужават да се жертваме.
В крайне сметка се съгласиха - всички,барабар с дракона пиха от рома,който всъщност не беше ром,а RedBull.Дано да стане дано - мислеше си психо и изведнъж усети,че...
post Feb 18 2009, 16:12
Comment #12

...Mind Over Matter...

...се понася нагоре ли нагоре. Дяволите да го вземат - тя летеше. И не само тя - Инси, принцът, който отново се оглеждаше доволно в огледалото, мърморейки си под носа "Дори, когато летя съм толкова ослепителен?", Ерагон, Нео, Сапфира...Само Джак още си стоеше на земята. Изглежда от толкова алколох в кръвта - на него нищо друго не му действаше.
- Да извикаме диетолога! - настоя Инси.
- Окей... - рече Психо и точно щеше да зейне се спря. - Ама как да му викам? В смисъл, не мога да викам "Диетоложеееее"...А, чакай...Сетих се....МУХЪЛЛЛЛЛЛ?
- Кажи мухъл? - чу се някъде зад тях...
- Хей, добре ли си? - долетя до него Инси.
- Да, добре ли си, колкото мен? - отново се замечта приятелят и.
- Бомба съм. Ъъъм...
- Какво?
- С вас не трябваше ли да са Нео и Ерагон?
Те се извърнаха веднага назад и тях няистина ги нямаше.
- Сигурно са отишли да търсят Ария и Айрис.
- Тогава защо драконът е още тук? - издразни се Психо, тъй като изглежда Сапфира си я беше харесала и сега и облизваше главата. Това си беше не типично за дракона.
- Какво МАМКА МУ, става тук?
post Feb 19 2009, 18:05
Comment #13

Редовен Потребител

- Тук съм защото не мога дакача и Нео на гърба си,а Ерагон много държеше да тръгне с него - Изстреля в умовете им Сапфира.Тя не обичаше да общува с чужди хора,с много малко от близките на Ерагон говореше,но сега обстоятелствата го налагаха.
- А те къде са?Защо никой нищо не ни каза?
- Ами те отидоха да търсят Айрис и Ариа.
- Но нали трябваше заедно да отидем,нали затова всички заедно полетяхме.
- Да,но те не можеха да ви чакат повече,а вие доста се забавихте докато стигнете до тук,така че те тръгнаха.
- Без нас!На тия двамата ще им дърпам ушите.
А някъде там напред Ерагон и Нео летяха почти със скоростта на светлината.Те постигаха това всеки със своите сили - Нео като Избраният,а Ерагон като драконов ездач с помощта на древния език.Ерагон чувстваше присъствието на Ариа там някъде и се насочваше натам.Не можеше да се свърже с нея по телепатия,но я усещаше.Досега не се беше случвало,но той се радваше на тази нова способност,защото така щяха да открият любимите си,или поне той щеше да я открие.Не бяха сигурни дали и Айрис е с Ариа,но за сега това беше единствената им следа и те я следваха.Когато най после стигнаха Ерагон разбра и двамата намалиха скоростта.Видяха че са на някаква планета - не беше тяхната.Когато спряха ги лъхна студ.Всичко беше мрачно и зловещо.И много,прекалено тихо.И в тази тишина изведнъж се чу писък...
post Feb 19 2009, 22:49
Comment #14

...Mind Over Matter...

Беше от Нео!
- Какво дяволите...
- Стъпих на нещо? - оправда се засрамено той, когато Ерагон му метна онзи тип поглед, който навсякъде по света значеше "Пак ще ми правиш номера пред хората, а?"
- По-тихо! Може някой да ни усети и...
В този момент той самия стъпи на нещо - различно от това на Нео, каквото и да беше то. Излежда беше някакъв капан, защото от пода изведнъж се вдигна някаква плетена с дебели въжета мрежа, която ги улови в прегръдката си и двамата безпомощно увиснаха във въздуха.
- Това не е на добре! - тихо изстена Нео.
- На мен го кажи...преди пет минути изядох последния скътан шоколад, който имах. - едва не проплака Ерагон.
- И сега какво...
post Feb 19 2009, 23:46
Comment #15

Редовен Потребител

- Сега ще дойдете с нас - този глас беше толкова красив и примамващ,че и двамата веднага тръгнаха след него.Стигнаха до замък и влязоха в него.Вътре ги чакаха три невероятни красавици.
- Здравейте принцове на светлината.
- Принцове ли - чакайте,аз съм Избраният...
- Занем кои сте и защо сте тук - вие ще спасите нашият свят.
- Какво?
- Такова е преданието - когато дойдат принцовете на светлината ще се оженят за две от трите принцеси.Третата принцеса ще роди син от единия от двамата.Този син ще стане крал и ще спаси нашият свят от разрушение.Сега вие ще изпълните съдбата си.
- Ей ама това е много извратено знаете ли?Съжалявам че ще трябва да ви разочаровам,но ние вече сме женени.Имаме си жени и сега точно тях търсим,извинете ни,но е време да вървим,достатъчно време загубихме да слушаме вашите предания.Довиждане.И давмата се запътиха към вратата.Но там ги чакаше един бабаит с броня,който изглежда нямаше никакво намерение да ги пусне,а двамата ни шокоманиаци вече бяха изхабили много от енергията си за летенето и сега не можеха да му се противопоставят със специалните си сили.И пак чуха красивият глас на принцесите - те и трите говореха съвсем еднакво и ако не гледаха коя си отваря устата не биха разбрали коя точно им говори.Не че имаше някакво значение.
- А сега вие,принцове на светлината ще изпълните съдбата си.Трябва да изберете по една от нас,която ще стане ваша съпруга.
- Глей са маце - каза Нео - ти не чу ли че ние ВЕЧЕ СМЕ ЖЕНЕНИ?!
- При нас важат само нашите закони,щом не сте женени по местен обичай,значи това няма никакво значение.Хайде изберете две от нас.Нека разберем коя ще е Третата - Майката на героя.
- Но ние не искаме да избираме никоя.Искаме да намериш нашите жени и да си ходим.Ако толкова ви е зор вие си избирайте.
- Ние нямаме право да се намесваме в съдбата и така да определим Майката.Ако вие не можете да изберете,поради красотата ни,тогава ще хвърляме зарове.
Донесоха зарове и ги хвърлиха...
post Feb 21 2009, 11:58
Comment #16

...Mind Over Matter...

Тогава, обаче стана нещо странно. Вместо заровете да покажат някакво число - те паднаха и не показах нищо. Точно там, където трябваше да са черните точки за числата им - нямаше такива. Принцесите се спогледаха притеснено. Нео и Ерагон тържествуваха.
- Видяхте ли - дори събдата ви подсказва, че не сме ние!
- Не възможно! Ние ви очаквахме...Вие сте, няма начин да е някой друг.
В този момент в замъка влетя Снуп Доги Дог - приличен както винаги на пес, и с подобаващо развеселено настроение следствие множеството наркотици, които беше смесил този път.
- Я, каво си имаме тук? Зарове...Ще залагате ли? - изхили се като куче. Изглежда беше надушил хазартната игра със зарове и бе побързал да се включи.
- О, не! - изпищя едната принцеса и припадна. И тъй като Ерагон беше по-близо до нея нямаше друг избор освен да я хване, докато падаше.
- Кво, правиш бе...пусни я... Сега ще решах, че си избрал нея...
- Ето той си избра! - плеснаха с ръце другите две сестри.
- Какво? НЕ! - веднага остави третата да се строполи на земята, което пък пак беше в техен плюс, защото тя взе пък че се свести от удара.
- О, какво стана? - попита отнесено третата, оглеждайки се уморено наоколо. Сетне погледа и отново попадна на Снуп и тя пак изпищя и пак припадна.
- Да нямам нещо на зъбите? - започна да прокарва пръст по емайла на зъбите си черния пес на рап музиката. Нео, Ерагон и останалите две сестри свиха неразбиращо рамене.
Минута по-късно третата пак взе, че се събуди.
- Тая да няма нарколепсия? - между другото попита Нео, при което златнокосия красавец до него за пореден път сви рамене. Щеше му се час по скоро да се махне от тук и да отиде да намери неговата Ария.
- Нееее! - този път изкрещя третата принцеса.
- Сестрице, сестрице... - веднага и се притекоха на помощ другите две. - Какво става?
- Аре да се измъкнем докато не гледат! - предложи Ерагон.
И точно почнаха да се измъкват на пръсти към изхода, когато третата пак се обади, изпаднала в последната фази на истерията.
- Това...това...Това е неродения ми син! - изрещя тя сочейки към Снууп Доги Дог.
post Feb 22 2009, 11:12
Comment #17

Редовен Потребител

- Какво?Абе жено ти в ред ли си? - Нео вече губеше търпение.
- Ооо значи това е нашият Герой.Човекът,който ще спаси света ни. - каза другите две сестри. - Сега остава само да разберем кой от вас двамата е бащата.
Ерагон разбра,че не действа ли незабавно ще останат пленници на тия луди принцеси завинаги.И тъй като в Елесмера беше научил доста неща за гените и как те се свързват и т.н. веднага ги разби с желязната си логика:
- Да,чухте сестра ви каза че това е нейният син,тогава защо още твърдите че някой от нас двамата е баща му?
- Ами очевидно е,след като вие сте принцовете на светлината...
- Никакви принцове на тъпата светлина не сме - ядоса се Ерагон. - само го погледнете тоя урунгел и ще разберете... той е черен,а ние сме бели,сестра ви също.Няма начин от двама бели да излезе негър... това е ,никой от нас двамата не е бащата на това... на този тук.
- Но ако не ста вие,тогава кой?
- Може би той. - каза Нео и всички се обърнаха да видят кога има предвид.Отнякъде се беше появил още един негър.
- Ти кой си - попита Снуп Дог
- Не знам.
- Е па аз ли да знам бе черньо.
- Ти на мен ли черньо ше викаш - я се виж себе си.
- Кво да се гледам по светъл съм от теб.
- Искаш ли да видим кой е по светъл,а?
- Айде де - да видим.
И така почнаха да се карат,а през това време Ерагон и Нео тихомълком се измъкнаха и пак полетяха,надалеч от замъка на трите луди принцеси с техните любовници и синове.Някъде на тази планета бяха Айрис и Ариа.Ерагон знаеше,че са близо.
"Ариа" - извика я той в мислите си.Известно време нямаше никакъв отговор.Точно се беше отчаял,когато...
post Feb 22 2009, 11:59
Comment #18

...Mind Over Matter...

от дълбините на нищо се чу едно тънко гласче, което отрони едва..
- Ерагон...
- СПРИ!!! - изкрещя златнокосия красавец. - Ария, туко що ми отговори. - той веднага започна чрез мислите си да проучва откъде е дошъл гласа и. - Знам къде е! Хайде!
- А, Айрис с нея ли е? - притесни се Нео.
Ерагон отново се напрегна.
- Хъм...Странно!
- Какво?
- Айрис въобще не е тук!
- Моля? Как така не е тук? Тогава аз защо съм? Моята Айрис...Моето шоколадче...
- Пич, аре недей бе...и аз съм гладен.
- Абе ти представял ли си си Ария като шоколад? - полюбопитства Нео, все едно си бяха спретнали мъжка вечер без часта с проститудките и стриптиса.
- Аха...Тя едва не ме уби, когято я ухапах, въобразявайки си, че е нуга крем полят с шоколад. Е, тя не разбра, че съм си го помислил де...ама...
- Хи-хи! Аз хапя Айрис само докато спи. На сутринта се пита откъде са и тия ухапвания ама никога не разбира. - смееше се като шизофреник той.
И точно Ерагон щеше да ме отговори, какви извращения в следствие шокоманията е правил, когато отново чу тънкото гласче на Ария в мислите си:
- Егароооон...Побръзаааай....
И двамата, без повече приказки литнаха към нея...
post Feb 23 2009, 23:16
Comment #19

Редовен Потребител

Но пред тях застанаха една дузина летящи човечета - бяха едни такива мънички и изглеждаха доста враждебни.
- Ей,вие кви сте - зачуди се Нео - вече видяхме какви ли не,но такива като вас за пръв път ми попадат.
- Ами ние сме пазители на портата. и изпищяха с тънките си гласчета те.
- Ква порта?
"Нео дай да ги разкараме тия и да се махаме" - "Съгласен съм" - размениха те мислите си благодарение на способностите на Ерагон.Двамата напрегнаха своите сили и след миг летящите човечета бяха овързани в магическа мрежа,от която нямаше измъкване,поне докато Ерагон и Нео не напуснеха този странен свят пълен с вманиачени принцеси и летящи лилипутчета.
"Ерагооооооооооооооооон" - чу той вътре в себе си.Трябваше да побързат,тя беше в опастност.Най после той я усети по ясно.
"Зад онази голяма скала е" - промълви той в ума на Нео.
"Да действаме тогава."
"Първо да проучим положението."Те се изкачиха на скалата и погледнаха надолу.Тя беше там - неговата Ариа - Ерагон потрепери.Тя беше хваната в магически капан.А там при нея седеше един от най големите врагове на човечеството.Ерагон не го познаваше,поне не по лице,но за Нео това лице бе до болка познато.Това беше лицето на...
post Feb 24 2009, 00:09
Comment #20

...Mind Over Matter...

Тринити!
Не беше ясно, откъде се е пръкнала тя! Но изглежда беше бясна нещо на Ария, а може би на самия Нео. Но той, пък какво и беше направил - тя го заряза заради агент Смит, после заради леприкона...Той нямаше вина!
- Хахахахахахахахахахахахах! - направо се задави от смях Тринити -Лудата както и викаха напоследък.
"Кво има на тая?" - попита на ум Ерагон своя познайник.
"В цикъл е!" - недоволно отвърна той.
" И това е основание да ми свие жената?" - не можа да разбере русокосия хубавец.
" Знам ли..."
"Ей, чикибойци такава...Чувам всичко!" - намеси се в мислите им по някакъв невъобразим начин Тринити.
- Какво? Как? - не можеше да повярва Ерагон.
- Е, не само ти знаеш някой номера, момченце! - подхилкна му се тя.
- Трино, МА, кво искаш? - издразни и се Нео. - Ако е мен...Е...сори ма съм зает!
- Знам!
- Ария не е неговата жена. - гневно се включи Ерагон, реши че тая пачавра е взела неговата мадама за тая на Нео, той не знаеше че Трина Лудата знае много добре коя е Айрис и с кого се влачи.
- Знам бе, руса гнидо! - ухили му се тя. - И не те искам бе...импотентен мухльо! - върна го и на Нео подобаващо тя.
- Ами? Тогава какво искаш? Защо си взела Ария за заложница?
- Глеай ся...

6 страници V   1 2 3 > »   
« Next Oldest · divata_airis' Blog · Next Newest »

Насторение...

Мисля за тебе сякаш ти си до мен,
сякаш мъничка болка трепва бързо в мен.
Сякаш искам да плача като малко дете,
но сълзи не потичат от очите въобще...

Когато една сълза се влюби...
Ето нещичко от мен blush.gif

В далечно утро исках да те срещна,
но бе от чужди устни окрилен.
От айсберга за теб родих се нежна,
но изгрева посрещна с друга, не с мен!

В безсънни нощти аз стоях до тебе,
споделяше ми за света, че бил студен,
сърцето ти заби лудешки в мене,
но ето, че на друга бил си отреден.

В дъждовни дни усещах твойте устни
и с пръсти нежно милвашеме ти,
очите ти блестяха мълчаливо гузни,
на другата споделяше мечти.

Далечно утро, в мене веят зими!
Отново айсберг искам да съм аз:
да се стопя в очите ти, любими,
и да умра на устните ти в този час!

Да гледаме филм заедно...
Аз и една приятелка...брояща ми се за чат сестра се зарибихме по един актьор и намерих един от филмите, в които е супер хот, та решихме заедно да го гледаме...и ето какво се получи: филм час и половина се гледа 3 часа biggrin2.gif Иначе да кажа филма Like Mind и както ще стане ясно гледаме го само заради главния герой...Значи аз съм ~The Dark Princess~ и се наложи леко да го посъкратя... wacko.gif Актьора се казва Том Стъридж да не се чудите защо все Том мяркате

[01.1.2008 г. 20:47:37] Cass каза: Видях Томмм, видях гооо
[01.1.2008 г. 20:47:52] ~The Dark Princess~ каза: много е слъдък
[01.1.2008 г. 20:47:59] Cass каза: ЛЕле, невероятен е/басии, ще се разтопяяя
[01.1.2008 г. 20:48:17] ~The Dark Princess~ каза: даааа
[01.1.2008 г. 20:49:07] Cass каза: олл и какъв хубав глас имааа
[01.1.2008 г. 20:49:48] ~The Dark Princess~ каза: да бе
[01.1.2008 г. 20:54:36] Cass каза: олл, пак той
[01.1.2008 г. 20:54:53] Cass каза: леле, извратено, той препарира сам
[01.1.2008 г. 20:55:08] ~The Dark Princess~ каза: ами умен е
[01.1.2008 г. 20:55:27] Cass каза: Хех, дам (sun)
[01.1.2008 г. 20:55:40] ~The Dark Princess~ каза: (h)
[01.1.2008 г. 20:55:49] Cass каза: Тоя Алекс ми е противен
[01.1.2008 г. 20:56:49] ~The Dark Princess~ каза: как Найджъл е дръпнал спусъка/ мамка му на тоя
[01.1.2008 г. 20:57:13] Cass каза: Дааа, мамка му
[01.1.2008 г. 20:58:55] ~The Dark Princess~ каза: ма видя ли го как гледа ТОм. Боже същото дето е на клипчето, много е як
[01.1.2008 г. 20:59:18] Cass каза: даа, ох невероятен е, мн ме кефи
[01.1.2008 г. 21:11:25] ~The Dark Princess~ каза: видя ли какъв профил има, божествен е
[01.1.2008 г. 21:12:13] Cass каза: Леле, невероятен е просто
[01.1.2008 г. 21:12:13] ~The Dark Princess~ каза: той е ...........
[01.1.2008 г. 21:12:15] Cass каза: УАУ
[01.1.2008 г. 21:12:15] ~The Dark Princess~ каза: ммммммммммммммммм /да бе
[01.1.2008 г. 21:12:24] Cass каза: хах, баси и тоя тайнствен чар / леле, суперрр
[01.1.2008 г. 21:12:25] ~The Dark Princess~ каза: пък тва малкото русо говедо ми лази по нервите
[01.1.2008 г. 21:12:33] Cass каза: и на мен бе, ще ме побърка. Искам повече Том.
[01.1.2008 г. 21:12:42] ~The Dark Princess~ каза: дааааааа
[01.1.2008 г. 21:13:02] Cass каза: и колко е хубав Томмм
[01.1.2008 г. 21:13:03] ~The Dark Princess~ каза: още веднъж
[01.1.2008 г. 21:13:08] ~The Dark Princess~ каза: страшен е
[01.1.2008 г. 21:13:09] Cass каза: толкова хубавв и красивичък и божествен
[01.1.2008 г. 21:13:14] ~The Dark Princess~ каза: и само мълчи и е още по як
[01.1.2008 г. 21:13:15] Cass каза: и тайнствен
[01.1.2008 г. 21:13:24] Cass каза: даа, само малко чух гласа му и се побърках и е един такъв. Ее, не е честно да е такъв бе
[01.1.2008 г. 21:13:40] Cass каза: е той каза само
[01.1.2008 г. 21:13:44] Cass каза: ууд ю майнд
[01.1.2008 г. 21:14:50] ~The Dark Princess~ каза: жена осъзнаваш ли че след тоя филм ще искам още с него
[01.1.2008 г. 21:15:00] Cass каза: дам, осъзнавам много добре, то и аз така
[01.1.2008 г. 21:15:18] ~The Dark Princess~ каза: само като се сетя колко е хот и очите ми се пълнят съм сълзи от кеф (inlove)
[01.1.2008 г. 21:15:32] Cass каза: Хехе, бе определението за него не е точно хот. То е някакво друго, по скоро фрийзинг
[01.1.2008 г. 21:15:44] ~The Dark Princess~ каза: побъркващо
[01.1.2008 г. 21:15:45] Cass каза: само гато го виждаш и замръзваш от кеф
[01.1.2008 г. 21:15:57] ~The Dark Princess~ каза: да бе и чакаш да видиш какво ще направи, каже
[01.1.2008 г. 21:16:02] Cass каза: дам, не можеш да се поместиш
[01.1.2008 г. 21:16:07] ~The Dark Princess~ каза: не, не можеш
[01.1.2008 г. 21:16:13] Cass каза: нем
[01.1.2008 г. 21:16:16] Cass каза: Полс, така няма да изгледаме филма
[01.1.2008 г. 21:19:13] ~The Dark Princess~ каза: удари го
[01.1.2008 г. 21:19:16] Cass каза: Басии, колко е сладък като му тече кръвв
[01.1.2008 г. 21:19:19] ~The Dark Princess~ каза: даааа и в профил
[01.1.2008 г. 21:19:27] ~The Dark Princess~ каза: като го упои
[01.1.2008 г. 21:19:31] Cass каза: дааа, баси и зашеметен е толкова готин
[01.1.2008 г. 21:19:33] ~The Dark Princess~ каза: Майко, ма устни и с това черното
[01.1.2008 г. 21:19:47] Cass каза: олеле
[01.1.2008 г. 21:19:49] ~The Dark Princess~ каза: обожавам го
[01.1.2008 г. 21:20:21] Cass каза: нем, не мога просто да издържа баси очите
[01.1.2008 г. 21:20:27] ~The Dark Princess~ каза: няма и аз, баси готиния човек. Видя ли го как го остави да падне
[01.1.2008 г. 21:20:40] Cass каза: дааа, ще умрааа
[01.1.2008 г. 21:20:47] ~The Dark Princess~ каза: не знам къде съм ама не ми пука...и как го погледна...оооооох
[01.1.2008 г. 21:21:02] ~The Dark Princess~ каза: ако след малко ми пишеш и не отговоря да знаеш че съм припаднала
[01.1.2008 г. 21:21:13] Cass каза: същото се отнася и до мен
[01.1.2008 г. 21:21:13] ~The Dark Princess~ каза: вече знам какво е да видиш Бийтълс на живо
[01.1.2008 г. 21:21:16] Cass каза: колабирам на пода
[01.1.2008 г. 21:27:22] ~The Dark Princess~ каза: ма баси усните има
[01.1.2008 г. 21:27:27] Cass каза: леле даа
[01.1.2008 г. 21:27:43] Cass каза: тея дъртите съкс
[01.1.2008 г. 21:27:47] Cass каза: искам том
[01.1.2008 г. 21:27:49] ~The Dark Princess~ каза: да бе и видя ли как гледа като ударен с мокър парцал и пак е секси
[01.1.2008 г. 21:29:33] Cass каза: Басии, чу ли гласа му??? Чу ли го? Лелеее, баси, неее
[01.1.2008 г. 21:29:40] Cass каза: колабсс
[01.1.2008 г. 21:29:42] ~The Dark Princess~ каза: искам още
[01.1.2008 г. 21:29:43] Cass каза: падам, Полс, спаси ме...
[01.1.2008 г. 21:32:26] Cass каза: гласа му
[01.1.2008 г. 21:32:27] ~The Dark Princess~ каза: жена, искам да ми шепне
[01.1.2008 г. 21:32:28] Cass каза: баси, гласа му
[01.1.2008 г. 21:32:33] ~The Dark Princess~ каза: искам да ми шепне в ухото
[01.1.2008 г. 21:32:33] Cass каза: лее , аз също, искам беее, отчаяно вече
[01.1.2008 г. 21:32:40] ~The Dark Princess~ каза: ще го разкъсам
[01.1.2008 г. 21:32:43] Cass каза: нем, ще ме побърка, баси гласа, баси сексапилния глас, побърква ме
[01.1.2008 г. 21:33:28] ~The Dark Princess~ каза: според е хот
[01.1.2008 г. 21:33:41] Cass каза: Полс, вече не си способна да пишеш бе жено
[01.1.2008 г. 21:34:15] Cass каза: ох, ще умра
[01.1.2008 г. 21:34:22] Cass каза: ма ми се ще да съм на мястото на смотаната жаба
[01.1.2008 г. 21:34:26] Cass каза: когато Том и шепнеше
[01.1.2008 г. 21:34:29] ~The Dark Princess~ каза: даааааааааааааааа
[01.1.2008 г. 21:37:19] Cass каза: ъъ, вече искам и в училище да ми помага...ма да стои малко повече
[01.1.2008 г. 21:37:30] ~The Dark Princess~ каза: да и вечер го искам
[01.1.2008 г. 21:37:32] Cass каза: миличкия ми умникк
[01.1.2008 г. 21:37:33] ~The Dark Princess~ каза: да ме гушка, баси умното *цензура*
[01.1.2008 г. 21:37:39] Cass каза: олл, най-вече вечер го искам
[01.1.2008 г. 21:37:47] ~The Dark Princess~ каза: и ти почна да бъркаш
[01.1.2008 г. 21:37:51] ~The Dark Princess~ каза: то не е живот бе
[01.1.2008 г. 21:37:57] Cass каза: никакъв просто
[01.1.2008 г. 21:37:58] ~The Dark Princess~ каза: ма гласът еееееееееееееееее, едва дишам
[01.1.2008 г. 21:38:02] Cass каза: баси, не е честен да е такъв, аз колабирам, изтръпвам цялата
[01.1.2008 г. 21:38:16] ~The Dark Princess~ каза: и ...не мога да го опиша, ако го видя в училище ще замръзна, супер ще ми е страннен
[01.1.2008 г. 21:38:40] Cass каза: аз ще се съборя на земята
[01.1.2008 г. 21:38:43] ~The Dark Princess~ каза: но го искам. Нали?*припадък*
[01.1.2008 г. 21:38:54] Cass каза: дам, направо, няма да му издържа бе
[01.1.2008 г. 21:39:07] ~The Dark Princess~ каза: мила, обаче видя ли го как ходи като маносан
[01.1.2008 г. 21:39:49] Cass каза: Полсс, ще падна бе ей
[01.1.2008 г. 21:39:53] ~The Dark Princess~ каза: какво, за какво бе
[01.1.2008 г. 21:39:57] Cass каза: и без това вече щях да падна, ма вече тоталноо. Ми маносан
[01.1.2008 г. 21:40:02] ~The Dark Princess~ каза: нали, ми виж го как ходи. Не е ели така като маносан е
[01.1.2008 г. 21:40:17] Cass каза: Хаха, дамс ма пък и не си е загащил гащите даже
[01.1.2008 г. 21:40:30] ~The Dark Princess~ каза: оооооооооооо, ще го загащях аз него
[01.1.2008 г. 21:40:47] Cass каза: Хахах, аз пък ще го разгащя, ми за какво ми е загащен бе
[01.1.2008 г. 21:41:08] ~The Dark Princess~ каза: важното е, че ще бръкна там
[01.1.2008 г. 21:42:24] ~The Dark Princess~ каза: обичам го това с вратата, обичам го. Винаги е толкова як като я отваря
[01.1.2008 г. 21:43:43] Cass каза: ОМГ, ОМФГ олелеле, лелеее суперски е
[01.1.2008 г. 21:43:55] ~The Dark Princess~ каза: и в клипчето така реагирах
[01.1.2008 г. 21:43:57] Cass каза: ауу баис якото
[01.1.2008 г. 21:44:00] ~The Dark Princess~ каза: умирам
[01.1.2008 г. 21:44:01] Cass каза: УОУУУ, падам Полс. Сама съм няма кой да ме открие
[01.1.2008 г. 21:44:07] ~The Dark Princess~ каза: и аз няма кой да ни хване
[01.1.2008 г. 21:44:15] ~The Dark Princess~ каза: само ти ще знаеш, ама и ти си паднала...файта никва
[01.1.2008 г. 21:44:33] ~The Dark Princess~ каза: Не тоя си го взимам у дома
[01.1.2008 г. 21:46:47] Cass каза: Кучетата го обичат и гласа мууу. Той обича кучетата
[01.1.2008 г. 21:46:52] ~The Dark Princess~ каза: даааа, още един плюс
[01.1.2008 г. 21:46:57] Cass каза: и кучето се казва Лутър и гласа му, и е малко извратено
[01.1.2008 г. 21:47:04] ~The Dark Princess~ каза: как каза Лутър
[01.1.2008 г. 21:47:05] Cass каза: и гласа му, и гласа му, и вида му, охх, нем ще умрааа
[01.1.2008 г. 21:47:54] ~The Dark Princess~ каза: нали, и моята любима сцена мина с очите - "Файн"
[01.1.2008 г. 21:48:04] ~The Dark Princess~ каза: ааааа, но не как каза Лутър
[01.1.2008 г. 21:48:14] Cass каза: Леле дааа. Охх, подкосиха ми се краката бе, нищо, че седя
[01.1.2008 г. 21:48:22] ~The Dark Princess~ каза: и Луцифър от неговите уста би звучало секси
[01.1.2008 г. 21:48:29] Cass каза: доста бих казала
[01.1.2008 г. 21:48:38] ~The Dark Princess~ каза: тоя човек ако се продава го купувам
[01.1.2008 г. 21:48:39] Cass каза: особено ако той изрича своето име като казва Луцифер, щото съм сигурна, че е дявола просто
[01.1.2008 г. 21:49:10] ~The Dark Princess~ каза: бе бягай. Представяш ли си да ти каже името, да ти го прошепти в ухото, така де нашето име...Олеее...Поулина
[01.1.2008 г. 21:49:29] Cass каза: и да каже нещо от сорта след 2 мин те чакам отпред, ела след мен, последвай ме...
[01.1.2008 г. 21:49:41] Cass каза: нем, просто
[01.1.2008 г. 21:49:43] ~The Dark Princess~ каза: няма две
[01.1.2008 г. 21:49:44] Cass каза: ела след мен
[01.1.2008 г. 21:49:46] ~The Dark Princess~ каза: от една ще чакам вън, една секунда
[01.1.2008 г. 21:49:57] Cass каза: нем, просто и ще ида с него е накрая на света бе
[01.1.2008 г. 21:50:05] ~The Dark Princess~ каза: казвам ти, ако ми каже убий сигурно ще го направя
[01.1.2008 г. 21:50:19] Cass каза: сигурна съм, че ще го направя
[01.1.2008 г. 21:58:17] Cass каза: Баси усмивката, видя ли колко сладко се усмихва?
[01.1.2008 г. 21:58:26] ~The Dark Princess~ каза: даааа, той си е сладък
[01.1.2008 г. 21:58:30] Cass каза: лелеее, ауу, неее, не издържам бе, баси сладкотоо
[01.1.2008 г. 21:58:36] ~The Dark Princess~ каза: и тия очи, сякаш е пиян
[01.1.2008 г. 21:58:42] Cass каза: даа, точон за това ти говоря тези очи
[01.1.2008 г. 21:58:44] ~The Dark Princess~ каза: толкова е зашеметен
[01.1.2008 г. 22:01:40] Cass каза: и видя ли го как произнася Дет...оллелелееее и съфъринг
[01.1.2008 г. 22:01:53] Cass каза: леле, нее, ще умраа
[01.1.2008 г. 22:01:55] ~The Dark Princess~ каза: усните му гледах как се движат
[01.1.2008 г. 22:02:03] ~The Dark Princess~ каза: божествен е
[01.1.2008 г. 22:06:23] Cass каза: Тъй като очевадон ще се напия тая вечер тоя фрийзинг хот момък си взех мезето
[01.1.2008 г. 22:11:39] ~The Dark Princess~ каза: не мога да повярвам че НАйджъл е виновен, не може да е виновен
[01.1.2008 г. 22:11:59] Cass каза: бе така го разказва болния мозък на рижата
[01.1.2008 г. 22:13:27] Cass каза: охх, малии, ма видя ли го бе, баси как се подсмихва
[01.1.2008 г. 22:13:56] ~The Dark Princess~ каза: ма баси, верно как се хили и как гледа тая руса смотана жаба
[01.1.2008 г. 22:14:08] Cass каза: Леле, отива му да е бед гай. Да бе ще го убия тоя рижавия
[01.1.2008 г. 22:14:21] ~The Dark Princess~ каза: той е рус
[01.1.2008 г. 22:14:24] Cass каза: не ме вълнува, рижав ми е на мен
[01.1.2008 г. 22:14:59] Cass каза: и том е фрийзинг
[01.1.2008 г. 22:21:22] Cass каза: чеки, чеки, момичето е мъртво,Найджъл ли я е убил?
[01.1.2008 г. 22:21:28] ~The Dark Princess~ каза: да, ми май
[01.1.2008 г. 22:21:32] Cass каза: той е, той трябав да е...оо, да бейби
[01.1.2008 г. 22:21:38] ~The Dark Princess~ каза: тоя сега разказва от негово име и идея си нямам какво става
[01.1.2008 г. 22:21:48] Cass каза: ти си убиец, вече официално съв влюбена в теб
[01.1.2008 г. 22:21:57] ~The Dark Princess~ каза: аз още от вчера съм, цял ден мисля за него
[01.1.2008 г. 22:22:01] Cass каза: и е умряла от такава красива ръка
[01.1.2008 г. 22:22:13] ~The Dark Princess~ каза: от такъв красив човек умряла е щастлива
[01.1.2008 г. 22:22:29] Cass каза: даа, не го заслужава тая пача
[01.1.2008 г. 22:23:56] Cass каза: искам вода
[01.1.2008 г. 22:24:03] Cass каза: дехидратирах се
[01.1.2008 г. 22:24:04] ~The Dark Princess~ каза: аз пия кола. Ми то лигите ти сигурно са потекли я го виж къв е як..и мойте де, ама си сипах кола
[01.1.2008 г. 22:25:18] Cass каза: аз съм на вода, друго няма в нас, ледена, ма не може да ми охлади страстите
[01.1.2008 г. 22:41:24] Cass каза: ма Найджъл е някакъв мега извратен просто...кефи
[01.1.2008 г. 22:41:33] ~The Dark Princess~ каза: стига бе, аз държа че е свесняга и не ги е убил
[01.1.2008 г. 22:41:48] Cass каза: аз държа, че ги е изколил всичките, така ще е по-яко...отива му да е лош
[01.1.2008 г. 22:42:24] ~The Dark Princess~ каза: нз аз обичам лошите добряци
[01.1.2008 г. 22:42:57] Cass каза: искам ТОМ, ОБИЧАМ ТОМ
[01.1.2008 г. 22:43:02] ~The Dark Princess~ каза: отчаяно
[01.1.2008 г. 22:43:04] Cass каза: охх, обожавам го бе, отчаяно както казваш
[01.1.2008 г. 22:43:08] ~The Dark Princess~ каза: аз повече
[01.1.2008 г. 22:43:31] Cass каза: ако не видя скоро ТОм, мисля да превъртя
[01.1.2008 г. 22:45:00] ~The Dark Princess~ каза: жена сетих се, всички са замесени и Найджъл е щял да ги разубличи, за тва го изкарват извратен и го убиват
[01.1.2008 г. 22:45:26] Cass каза: така е,те са част от някакъв извратен клуб култ, Найджъл е невинен
[01.1.2008 г. 22:45:58] ~The Dark Princess~ каза: ааа ти държеше, че е лош
[01.1.2008 г. 22:46:11] Cass каза: нем, аз продължавам да държа, че е лош, просто мажа след тебе
[01.1.2008 г. 22:46:18] ~The Dark Princess~ каза: оки аз държа че го топят, хитра си лиръл систър
[01.1.2008 г. 22:46:31] Cass каза: ок, нека се върнем към филма
[01.1.2008 г. 22:46:33] ~The Dark Princess~ каза: да
[01.1.2008 г. 22:48:44] Cass каза: тоя филм ме дразни.вече не показват Том
аз да не го гледам заради тъпия му филм
[01.1.2008 г. 22:48:46] ~The Dark Princess~ каза: да бе
[01.1.2008 г. 22:49:03] ~The Dark Princess~ каза: аз се надах да е две в едно ама ще видим
[01.1.2008 г. 22:49:05] ~The Dark Princess~ каза: трилърче е
[01.1.2008 г. 22:49:14] ~The Dark Princess~ каза: така че очаквай неочакваното в края
[01.1.2008 г. 22:49:24] Cass каза: дам хайде да видим края като го догледаме
[01.1.2008 г. 22:49:26] Cass каза: малко остана
[01.1.2008 г. 22:49:28] ~The Dark Princess~ каза: да
[01.1.2008 г. 23:12:55] ~The Dark Princess~ каза: ди енд
[01.1.2008 г. 23:13:05] ~The Dark Princess~ каза: какъв е извода не обичайте историята