IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Тренировки, Какви са вашите тренивовки ?
Refuse
коментар Feb 10 2007, 16:22
Коментар #1

Art of Movement

Група: Потребител +
Коментари: 1,476
Регнат: 8-October 06
От: Пловдив
Име: Георги

Kакви тренировки правите, споделете smile.gif
От 3 седмици си тренирам във нас и правя предимно коремни преси, лицеви опори и набирания smile.gif Какво правите вие ? Ако има някои по вещ във тази област да даде съвет за качване на маса :]
Go to the top of the page

+Quote Post
8 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Start new topic
Отговори (40 - 59)
Крадец на рози
коментар Feb 13 2007, 00:45
Коментар #41

The misery, the pain...

Група: Редовни
Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

Вчера направих доволно доста лицеви и коремни имам мускулна, въпреки болката мога да правя още, но още повече боли.. мога да я изтърпя, но възможно ли е да се прецакам?

+Quote Post
XtCrAvE
коментар Feb 13 2007, 01:43
Коментар #42

Потребител

Коментари: 148
Регнат: 24-October 06

Моята тренировка е в фитнеса. smile.gif Програмата ми е следната:

Понеделник: Гърди,странично рамо,корем.

Сряда: Гръб,задно и странично рамо,трапец.

Петък: Бицепс,трицепс.

Сега вече започнах да взимам протеин и креатин.

+Quote Post
Mitkuuu
коментар Feb 13 2007, 01:58
Коментар #43

Потребител

Коментари: 249
Регнат: 14-January 07
Име: Димитър

Сряда в Красито - Овчарска салата с няколко водки,минавам на пилешки късчета после и още няколко водки.

Събота по изискано - на центъра или в тракия при танциорките няколко водки с редбул,после кадет ни видят очите и пак няколко водки в бара и за капак бира ! Да е сигурна работата,че има файда от тренировката biggrin2.gif

+Quote Post
geraldo
коментар Feb 13 2007, 09:47
Коментар #44

Потребител

Коментари: 198
Регнат: 12-November 06
От: Plovdiv

Цитат(Крадец на рози @ Feb 13 2007, 00:45) *
Вчера направих доволно доста лицеви и коремни имам мускулна, въпреки болката мога да правя още, но още повече боли.. мога да я изтърпя, но възможно ли е да се прецакам?

Ами не е препоръчително да тренираш докато имаш мускулна треска-по-добре си почини 2 дни.Иначе до колкото знам не можеш да си навредиш чак толкова много.И все пак...А за многото коремни както някой писа-няма полза освен ако не си природно надарен с много барз метаболизъм.Иначе само с коремни преси плочки не стават!

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Feb 13 2007, 09:56
Коментар #45

Мистър GGbit.InFo

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,941
Регнат: 9-April 06
От: Found In Translation
Име: Мr. Z

Цитат(Крадец на рози @ Feb 13 2007, 01:45) *

прочети сега кво съм написал преди и виж каде ти е грешката -

Код
ако искаш да имаш добра коремна преса и да се вижда ще трябва доста да се потрудиш...
за да ти се покажат плочките трябва да започнеш коремни преси със тежест в/у себе си  така ще се  получи добра сепарация  и "отцепеност" на плочките ( демек няма да ти бъде плоска пресата  )  Но все пак ти можеш да имаш зверска преса но да не може да ти се показва от слоя мазнина над нея ... за това трябва да наблегнеш на аеробните движения , много бягане се иска 3-4 пъти в седмицата  по 20-30 мин ( може и повече)    , трябва да внимаваш с кво се храниш да не си позволяваш сладки неща(въглехидрати) често а ако си го позволяваш моят съвет е това да е рано сутрин защото метаболизма тогава е  най бърз и е по-голяма възможноста да не ти се "лепнат" някъде , стреми се да ограничаваш въглехидрати след 8 първо в последствие намаляй на до след 7 до след 6 и най добре след 17:30 - 18:00 да не ядеш  въглехидрати , защото организма няма да може да ги прерабори в енрергия а ще се "лепна" веднага на коремчето , ако толкова си гладен си позволи нещо лекичко - най вече плодове или зеленчуци  ( като внимавай с бананите защото и в тях има бая въглехидрати); Пий по мн вода на ден - мин 2-3 литра; Храни се по често , но по малко - така ще ти се забърза метаболизма и по-бързо ще гориш мазнините ( и по бързо ще ти се покажат плочките ... ); Въглехидрати можеш да си позволиш малко преди тренировка ( или бягане ) и веднага след тренировка но в умерени количества ...
За коемната преса тренирай я 2  най мн 3 пъти в седмица като прави за нея 3 серии по най много 20 повторения  , но с тежест и постепенно се стреми да качваш все повече тежеста ...
Ако не ти се купуват Хранителни добавки за Изчистване на мазнините можеш преди тренировка да увиеш коремната област със стреч фолио ( да може да се получи "парников ефект" и да топиш по бързо" ...
Замени  белия хляб с Пълнозърнест или Многозърнест
Успех и дано съм помогнал;)

*главно разлика м/у тренировката за маса и за релеф са в тежестите ,сериите и повторенията :
- за маса се правят упражнения с по големи тежести и с по малко повторения и серии ( не повече от 10 - 12 (разпределени в няколко упражнения)  като постепенно вдигаш тежеста и намаляш повторенията в дадено упражнения )
- за релеф се правят повече повторения и серии ( към 20тина )с по малки кг
( най - просто казано : ) )

Не мн хубаво да тренираш при мускулна треска , хем няма да ти е кеф като тренираш , хем няма да можеш да направиш качествена тренировка... почини си ся - главно щети мине мускулната за 3 дни ( освен ако е на краката тогава може и към 4ри да се задържи според зависи) . Разпредели си добре тренировките в седмицата и не тренирай всичко в един ден ! Главно се разпределя голяма мускулна група с малка мускулна група - за да не е много тежка тренировката при малката мускулна група не трябва да се натоварват мускулите натоварени при голямата мускулна група ( ако ме разбираш) Примерно аз тренирам в 1 ден-
Гърди и бицепс ( при упражненията за гърдите се натоварва доста и трицепста за това съм сложил след гърди да правя бицепс-а - това - за което по горе писах wink.gif )

П.П. ако искаш по добре да се разберем пиши на лично ...

+Quote Post
Крадец на рози
коментар Feb 13 2007, 15:20
Коментар #46

The misery, the pain...

Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

@geraldo @ZzoOoMeR благодаря ви smile.gif Стигнах до заключението, че съм мазохист :> В mbox форума имаше едно фитнес инструкторче, който ми каза, че ако когато боли, значи расте o_O Мен много ме боли (ама наистина доста боли) tongue.gif

+Quote Post
i.ball.and1
коментар Feb 13 2007, 18:03
Коментар #47

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 45
Регнат: 14-November 06
Име: РАДу

da se vidat plo4kite spored men ne se iziskva tejsti. az za 3 meseca po4ti vseki den si praq i ima golqm rezultat sravenenie s predi6noto 6kembe xD

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Feb 13 2007, 23:33
Коментар #48

Мистър GGbit.InFo

Цитат(i.ball.and1 @ Feb 13 2007, 19:03) *
da se vidat plo4kite spored men ne se iziskva tejsti. az za 3 meseca po4ti vseki den si praq i ima golqm rezultat sravenenie s predi6noto 6kembe xD

Всичко си е според зависи ... по-слабите разбира се , че им се показват по лесно плочките , защото им е мн бърз метаболизма и почти не качват мазнини и не си омазняват пресата... но за да получи добра преса човек с бавен метаболизъм или с бая омазнено коремче се изисква бая труд ,а за да излезнат наяве коремните мускули ( със добре сепарация и отцепеност) се изисква добра диета и тренировки ( както съм описал) ...

П.П.
Цитат
@geraldo @ZzoOoMeR благодаря ви

Пак заповядай ... ако искаш можеш да пишеш в темичката ми ( фитнес ) за това каде тренираш , като тръгнеш wink.gif

+Quote Post
geraldo
коментар Feb 13 2007, 23:46
Коментар #49

Потребител

Коментари: 198
Регнат: 12-November 06
От: Plovdiv

Цитат(Крадец на рози @ Feb 13 2007, 15:20) *
@geraldo @ZzoOoMeR благодаря ви smile.gif Стигнах до заключението, че съм мазохист :> В mbox форума имаше едно фитнес инструкторче, който ми каза, че ако когато боли, значи расте o_O Мен много ме боли (ама наистина доста боли) tongue.gif

Оооо за нищо,ако имаш още въпроси питай-с радост бих ти помогнал,ако мога smile.gif А в това "като боли значи расте" има известна доза истина,до толкова че по време на трнировката трябва да усещаш болка в мускула който тренираш(не гадна болка,по-скоро напомпване)-което е знак.че правиш упражнението както трябва,а мускула се пълни с кръв!А мускулната треска е естествената реакция на организма и до утре-другиден ще премине и ще си готов за подвизи!УСПЕХ! smile.gif

Този коментар е бил редактиран от geraldo на Feb 13 2007, 23:47

+Quote Post
Refuse
коментар Feb 14 2007, 09:18
Коментар #50

Art of Movement

Коментари: 1,476
Регнат: 8-October 06
Име: Георги

Аз пък гледах някакво предаване по ББТ за бодибилдинг и там каза да избягваме това парене на мускула и да правим почивки smile.gif Вярно ли е confused.gif

+Quote Post
balerinka
коментар Feb 22 2007, 18:22
Коментар #51

Потребител

Коментари: 19
Регнат: 26-January 07

Моята тренировка е балетна репетиция ... която се състои от екзерсис и среда... доста уморително
но едва ли на някой нещо му говори това smile.gif?

+Quote Post
Lost_in_Space
коментар Feb 23 2007, 16:00
Коментар #52

Потребител

Коментари: 196
Регнат: 21-February 06
От: Into the Deep Space
Име: Plamen

Ами тренировки.... 3 пъти в седмицата, понякога и по 4-5 Спортни танци. Това от 4 години до преди няколко месеца. (сега съм в почивка). Иначе редовно като се стопли ходех да си бягам в Тракия по някоя от алеите или сутрин рано или вечер късно. В нас си правя някви коремни преси, лицеви, кракания и др. щуротии. На фитнес не ходя, но винаги ми е било интересно защо като ида да взема някой приятел от там ме питат колко време съм дигал?! unsure.gif

Сега в гадната София си търся някъде местенце да тичам и да е наблизо, че смятам след седмица-две да откривам сезона за бягане тази година
wink.gif

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Feb 23 2007, 16:14
Коментар #53

Мистър GGbit.InFo

@balerinka всеки път като имам тренировки ( ходя и на народни танци ) имаме екзерсис със сигурност се различава от вашия но си имат прилики пък и съм гледал вашите екзерсиси така , че има хора на , които Това им говори нещо smile.gif

А и да кажа и аз ше почвам да бягам скоро - някъде началото на април
та да мога да сваля някои излишни мазнини ( най - вече в коремната област) tongue.gif

+Quote Post
D__
коментар Feb 23 2007, 16:26
Коментар #54

Потребител

Коментари: 61
Регнат: 17-February 07

тренирам седене пред компа biggrin.gif

а сериозно...лятото ходя да тичам на стадиона до вкъщи,също и коремни преси-по 50 на ден...но нещо съм ги изоставила huh.gif
иии...всеки ден големите междучасия хек smile.gif т.е...към 1 час...звучи тъпо,но наистина се потиш доста... =)

+Quote Post
Passionatelly desire
коментар Feb 23 2007, 17:03
Коментар #55

I Love Horses

Коментари: 777
Регнат: 1-December 05
Име: Таня

Здравейтеее!
Такааааа аз от 1-ви Март ще почвам да ходя редовно и сериозно на фитнес Понеделник,Сряда и Петък някой по-вещ в тези работи ще може ли да ми състави някаква програмка за всеки ден по отделно,като искам за всички части на тялото happy.gif , ако не ставам много нахална де bigwink[1].gif 1236.gif

+Quote Post
adoration_
коментар Feb 23 2007, 17:17
Коментар #56

Your Angel,Your Desire...Your life

Група: Уважавани
Коментари: 1,175
Регнат: 5-November 06
От: В Пловдив и в Неговото Сърце :)
Име: Сис :)

Аз ходя на народни танци!Това са моите тренировки... за момента! smile.gif + Волейбол в училище... макар че това мн не се брои!С една приятелка смятаме другия месец да започнем и да плуваме!Въпреки че тази година плуването не е част от програмата ни по физическо,ще посещаваме басейна в училище! smile.gif

+Quote Post
beiby boo
коментар Mar 8 2007, 01:37
Коментар #57

Потребител

Коментари: 61
Регнат: 27-February 07
От: София
Име: Ani

Моите са коремни преси сутрин и вечер, тичане, аиробика( ама малко) и физическото в даскало, но си мисля за някой фитнес и ако някой знае добър фитнис тук е мястото за една малка рекламка biggrin.gif

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Mar 8 2007, 13:46
Коментар #58

Мистър GGbit.InFo

http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=13436 - ТУК е мястото по скоро мила smile.gif

+Quote Post
balerinka
коментар Mar 10 2007, 16:03
Коментар #59

Потребител

Коментари: 19
Регнат: 26-January 07

ZzoOoMeR радвам се че има хора които знаят какво е екзерсизwink.gif сащо и че твоята тренировка го включва
А къде си гледал класически екзерсиз..стана ми интересноsmile.gif

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Mar 10 2007, 17:18
Коментар #60

Мистър GGbit.InFo

миии гледал съм малко репортажи по тв-то а и няколко филми с балерини ... smile.gif ( та главно от телевизията smile.gif )

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th November 2018 - 07:43