IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> 13-годишен стана баща, NetInfo.bg
Fixer
коментар Feb 13 2009, 20:23
Коментар #1

Най-голям български ESET фен

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,522
Регнат: 15-December 06
Име: Борислав

Невръстният татко признава, че не знае колко струват памперсите, но предполага, че са скъпи

Невръстен баща признава, че не знае колко струват памперсите, но предполага, че са скъпи.

13-годишният Алфи Патън, който повече прилича на 8-годишно хлапе, правил секс само веднъж, но това било достатъчно майката на детето му, 15-годишната Шантал, да забраменее.

Когато разбрали, че ще стават родители, двамата категорично изключили възможността момичето да направи аборт. Дърещичката им се родила преди броени дни, пише британскитя таблоид "Сън". Бебето се казва Мейзи Роксан.

"Мислех, че ще е хубаво да имам бебе. Дори не се замислих колко ще ни струва. Аз всъщност не получавам джобни пари, баща ми понякога ми дава по 10 паунда", обяснява срамежливият татко, чийто глас все още не е мутирал.

"Когато майка ми разбра, си казах, че съм си докарал голяма беля. Ние искахме да задържим бебето, но се тревожехме как ли ще реагират хората. Не знаех какво ще е да имам дете. Мислех, че ще съм добър и ще се грижа за него", допълва Алфи.

Баща му казва, че

хлапакът още не осъзнава това, което му се случва, но отчаяно се опитва да бъде грижовен и отговорен родител

Момчето много искало да е първият, който ще гушне новороденото.

Четири дни след раждането на Мейзи той я целува внимателно и й дава биберона.

"Можеше да свие рамене и да си остане вкъщи пред плейстейшъна, но той ходеше в болницата всеки ден", разказва 45-годишният Денис Патън.

Малката Мейзи била

зачената в първия и единствен път, в който невръстните родители правили секс

Шантал разбрала, че е бременна в 12-тата седмица. Бъдещите родители пазили тайната още месец и половина, но майката на момичето започнала да подозира нещо нередно.

Семейството на Алфи решило да каже само на най-близките около тях хора, защото се страхували от отношението на съучениците и учителите му.

Шантал родила дъщеричката им на 9 февруари. За "Сън" тя казва, че се чувства изморена и че е била нервна, но иначе е много развълнувана.

Девойката разбрала, че е бременна, след като отишла на преглед при личния си лекар със силни болки в стомаха

"Отидохме двамата с Алфи. Лекарят ме попита дали сме правили секс. Отговорих му утвърдително и той каза, че трябва да си направя тест за бременност. След като видя резултатите каза, че съм бременна. Започнах да плача, не знаех какво да правя. Той каза, че трябва да съобщя на майка си, но се страхувах. Дори не мислехме, че ще имаме нужда от помощ от родителите ни, мислехме, че ще ни убият", разказва тя.

Майка й предположила какво се случва, когато й купила тениска, която очертала издуващия й се корем.

Шантал признава, че с Алфи смятали, че ще ги обвинят в безотговорност.

"Знам, че направихме грешка, но и сега бих постъпила по същия начин. Ще бъдем добри и любящи родители", вярва момичето.

"Започнах да посещавам курс в църквата и ще помагам на други млади майки. Ще бъда страхотна майка, а Алфи ще бъде страхотен баща", допълва тя.

Шантал и Мейзи били изписани от болницата четири дни след раждането и засега ще живеят при родителите на момичето и петте й братя в общинско жилище под наем в Ийстборн.

Алфи идва да ги види всеки ден. Позволено му е да остава през нощта, дори има униформа там, за да отива направо на училище.

Родителите му са разделени, но татко му е убеден, че хлапето е изплашено до смърт.

"Всеки му говори различни неща, но това не го впечатлява особено. Той няма представа какво означава бебето и не може да обясни как се чувства. Всичко, което знае, е, че мама и татко ще му помогнат. Когато споменеш пари, очите му се ококорват. Тя също е зависима от родителите си. Това е лудост, те нямат представя какво стои отвъд всичко това."

Денис казва, че

Алфи е типичен 13-годишен младеж. Той обича компютърните игри, бокса и "Манчестър юнайтед"

Бащата също бил изумен, когато разбрал новината.

"Когато говорих с него, той се разплака. Каза, че е правил секс за първи път и не е знаел какво върши и какви последствия може да има. Със сигурност ще говоря с него отново - за птичките и за пчеличките. Вероятно хората ще си помислят, че е твърде късно, но той трябва да разбере всичко, за да няма още едно бебе."

Майката на Шантал също имала интересен разговор с дъщеря си.

"Казах й, че е прекрасно да имаш бебе, но бих искала обстоятелствата да са други. Ние имаме пет деца, което е голяма финансова отговорност. Но сме семейство, ще се обединим и ще се справим. Тя ми е дъщеря и я обичам."

Микаела Астън от благотворителната организация против абортите Life коментира, че поздравяват младежи като Алфи и Шантал за смелостта им да запазят детето си.

"В същото време това е симптоматично за сексуалния живот и сексуалното възпитание на подрастващите, което очевидно не дава резултати", коментира тя.

Събуди се, събуди се.... shocking.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V  < 1 2 3 >  
Start new topic
Отговори (20 - 39)
Jordan
коментар Feb 15 2009, 14:52
Коментар #21

Филморатор

Група: Уважавани
Коментари: 2,051
Регнат: 10-December 05
От: Горна Оряховица
Име: Йордан

аз само не мога да разбера какво толкова са се 'шокирали' всички, при положение, че това далеч не е нито първи, нито стотния път малолетни да стават родители.
голям шок, голямо чудене...

+Quote Post
girl_from_hell
коментар Feb 15 2009, 22:54
Коментар #22

Pretty In Scarlet

Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

http://vbox7.com/play:cbe3ccc3

аз не вярвам честно казано на това

+Quote Post
ZuZka yeah
коментар Feb 15 2009, 23:08
Коментар #23

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,185
Регнат: 5-July 08
От: Сливен
Име: Зорница

Цитат(girl_from_hell @ Feb 15 2009, 22:54) *

Пфф, тая ненормалница как е хванала детето. biggrin.gif
Тъй като ги гледам, тея въобще си нямат представа за какво става въпрос, като паднали от небето са, ама какво и да очакваш от няк'ви хлапаци, де.

+Quote Post
nihilista
коментар Feb 15 2009, 23:15
Коментар #24

Редовен Потребител

Коментари: 512
Регнат: 24-November 07
От: Седемте тепета -1
Име: Радослав Радев

Не знае какво е финансова подкрепа а е станал баща, 100% е бил принуден! Като го гледам така си мисля, че ако някой го накара да олиже контактите в къщи, ще го направи...

+Quote Post
Mimsey
коментар Feb 15 2009, 23:48
Коментар #25

I'm Lovin It

Коментари: 711
Регнат: 17-March 07

Без думи... Това момиче, така физически като я гледам, спокойно може да износи бебе и да го гледа, ама май само физически. А това момченце да е бащата... сииииилно се съмнявам в това.... smile.gif

+Quote Post
HE3HAM
коментар Feb 16 2009, 04:36
Коментар #26

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 27
Регнат: 10-February 09
Име: HE3HAM

ахахах тфа пишлиме баща blabla[1].gif blabla[1].gif blabla[1].gif тия напрао ме очудва за кфи пари са го напрайли тфа каде тоя истръпляк ша си напрай бебе ..... той да неможе да скръпи едно изречение още пък баща олеле малеле ..... passifier.gif passifier.gif passifier.gif passifier.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Dжydж
коментар Feb 16 2009, 07:45
Коментар #27

Miss Sunshine

Коментари: 965
Регнат: 24-August 07
От: Бургас
Име: shtelchi :D

Горкото дете.. дано да оцелее някоя друга година, че както майка му го държеше.. wink.gif
И двамата са виновни в случая, но накрая сигурно дететето ще си пати.

+Quote Post
Баба Вихронрав
коментар Feb 16 2009, 09:40
Коментар #28

ВещицЪ

Група: Модератори
Коментари: 759
Регнат: 3-December 05
Име: Евгения

16.gif Е, ама се начетох на глупави коментари в тая тема, де! Като почнеш от клетви към въпросния татко, че е забременил горкото момиче, минеш през твърдата убеденост, че тая мръсница го е излъгала и свършиш с катогоричната убеденост, че бебето няма да оцелее! huh.gif
А то ясно и черно на бяло си пише, че и на двамата им е било за пръв път и че, както виждаме, сексуалната им култура е с отрицателен знак. Не мога да не им се възхитя обаче за смелостта и отговорността да задържат детето! Живичко и здравичко да е, ще се справят! 4.gif
Да не би в България сред тинейджърите грамотността по тези въпроси да е по-голяма? Съмнявам се.

+Quote Post
Titan
коментар Feb 16 2009, 20:18
Коментар #29

† ThE ImmortaL OnE †

Група: V.I.P
Коментари: 1,787
Регнат: 13-April 06
От: BehinD YoU!!!!
Име: ALex

Доста по-голяма е. wink.gif smile.gif

+Quote Post
Fixer
коментар Feb 16 2009, 20:52
Коментар #30

Най-голям български ESET фен

Коментари: 2,522
Регнат: 15-December 06
Име: Борислав

Цитат(Titan @ Feb 16 2009, 20:18) *
Доста по-голяма е. wink.gif smile.gif

+1 wink.gif

+Quote Post
_razOr_
коментар Feb 16 2009, 23:24
Коментар #31

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 295
Регнат: 3-January 08
От: Пловдив
Име: Добо

Omfg, click me..
Нямам думи ._.

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Feb 17 2009, 02:25
Коментар #32

Save me

Коментари: 2,238
Регнат: 7-February 08

Не мога да си представя как ще го отглеждат. Те за себе си не могат да се грижат... Приемат го за играчка и като им омръзне друг ще поема тяхната отговорност.. А и изобщо каква отговорност като са още деца..
Пф

+Quote Post
stefanopollis
коментар Feb 19 2009, 14:38
Коментар #33

Потребител

Коментари: 96
Регнат: 12-June 06
Име: stefanopollis

Цитат(anji_banji @ Feb 15 2009, 00:47) *

Майката на 15 години не изглежда първа хубост. biggrin2.gif

+Quote Post
Peshoo7
коментар Feb 19 2009, 14:59
Коментар #34

Не съществува вече

Коментари: 2,748
Регнат: 15-May 06

Цитат(Marissa Cooper @ Feb 17 2009, 02:25) *
Не мога да си представя как ще го отглеждат. Те за себе си не могат да се грижат... Приемат го за играчка и като им омръзне друг ще поема тяхната отговорност.. А и изобщо каква отговорност като са още деца..
Пф

Ест, че и Майката и бащата ще помагат

+Quote Post
Госпожица Вещицата
коментар Feb 19 2009, 19:34
Коментар #35

Sinner in the hands of dirty god

Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05
Име: Николета

Цитат(stefanopollis @ Feb 19 2009, 14:38) *
Цитат(anji_banji @ Feb 15 2009, 00:47) *

Майката на 15 години не изглежда първа хубост. biggrin2.gif

Какво да кажем тогава за 13-годишния "баща" дето изглежда като 2ри клас.

+Quote Post
[dEs]
коментар Feb 19 2009, 21:46
Коментар #36

Редовен Потребител

Коментари: 1,250
Регнат: 2-February 07
От: Кубрат
Име: Деси

Направиха огромна новина от нещо, което в повечето страни се среща доста често. И майките са на по 12 - 13 години, е да бащите са по големи, но идеята е същата. Това, че от първия път са се сдобили с дете изобщо не ме учудва има хора на 17 и не знаят разликата между ХИВ и СПИН, а за контрацептиви никога не са чували, че тези деца ли да са по на ТИ...

+Quote Post
sarko
коментар Feb 23 2009, 10:18
Коментар #37

Нов Потребител

Коментари: 4
Регнат: 27-October 08
От: plovdiv
Име: sarko

Оле боже!!! 18.gif 16.gif blink.gif

+Quote Post
ShInE_LaDY
коментар Feb 27 2009, 19:05
Коментар #38

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 275
Регнат: 28-December 08
От: България
Име: ShInE_LaDY

Честито!

+Quote Post
twhpbtvsvm
коментар Jun 28 2009, 21:00
Коментар #39

Редовен Потребител

Коментари: 750
Регнат: 31-January 09
Име: Ваня

1.Честито!
2.Засрами се!

+Quote Post
Елиia
коментар Jul 3 2009, 13:58
Коментар #40

Коментари: 2,177
Регнат: 20-May 08
Име: Elly

По скоро тва са майката и двете и деца ;d Има нещо фалшиво в таа история biggrin.gif

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 25th March 2017 - 02:02