IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
GGbit.info -> Кudo vS. Taekwondo

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
entry Nov 4 2007, 21:16
Кudo vS. Taekwondo
?
Taekwondo [ 5 ] ** [83.33%]
Kudo [ 1 ] ** [16.67%]
Общо гласове: 6

В крайна сметка реших да е едно от тези два спорта. Вашият глас е от значение за мен. Нека гласуват тези които имат мнение по въпроса и нека го напишат - какво мислят.

Taekwondo демонстрация
Kudo демонстрация

Мерси!

« Next Oldest · Bullshits.. · Next Newest »

Comments

post Nov 4 2007, 21:35
Comment #1

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 517
Регнат: 3-September 06
Име: sanuvam

Кудо е като магара и кон = катър.. Чистият стил според мен е по-добре! Гласувам за Таекуондо 4.gif
Go to the top of the page
post Nov 4 2007, 22:25
Comment #2

_.::~*BaD AsS*~::._

Коментари: 5,315
Регнат: 14-May 06
От: Пловдив

Цитат(sanuvam @ Nov 4 2007, 21:35)
Кудо е като магара и кон = катър..

Ти селските работи , много ги разбираш бе smile.gif

По темата : Гласувам отново за бокс !
post Nov 4 2007, 23:00
Comment #3

th3r3 1s a sToRm 1ns1d3 mY bRa1n

Коментари: 1,102
Регнат: 27-April 05
От: женските фантазии
Име: 911 turbo

Човек и двата спорта са много добри, Taekwondo е много яко(смисъл харесвам ритниците), но ако има Кудо в Пловдив бих го предпочел пред таекуондото, защото като гледам как се бият, все едно гледам уличен бой т.е. може да намери добро приложение в схватки на улицата. Включва яки юмруци и също така борба, има някакви хватки на земята където заключваш противника и т.н. Повече ме кефи тва Кудо smile.gif
post Nov 4 2007, 23:04
Comment #4

_.::~*BaD AsS*~::._

Коментари: 5,315
Регнат: 14-May 06

Ама виж .. при един уличен бой , няма да търсиш положение да "заключиш" противника , а да направиш така че да не стане близкия половин час smile.gif . И освен това , аз знам кво си мисли малкия суджук ... че като се запише , понеже е хипер умен , за 1 месец ще стане "мастър" и ще почне да се върти като джеки-чан наляво-надясно :}
post Nov 4 2007, 23:14
Comment #5

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

гласувах за Tae Kwon-Do. защо ли? всеки знае филмите с Bruce Lee, на един от тях се появи някакъв кореец дето ги млатеше много здраво /неговия стил беше Tae Kwon-Do/ та на филма Bruce Lee каза, че изкуството на корееца е по-добро от тяхното но накрая все пак победи той /нали е от добрите/. а колкото до това кое къде може да приложиш, няма такъв филм...ако си добър ще приложиш всичко навсякъде и дори няма да ти трябва да търсиш дистанция и положение.
post Nov 4 2007, 23:16
Comment #6

хах не вярвам да стане мастър толкова бързо, но като гледам сериозно се е захванал(засега), но мисля че в Пловдив няма Кудо, така че таекуондото ще е неговия избор. А относно уличния бой, нормално е да не търсиш заключващи хватки, но като гледам какви юмруци се раздават все едно някакви диви скинари се млатат, малко ритници и хоп превъртания, един шут в гъза и някой е в нокаут xD
post Nov 4 2007, 23:42
Comment #7

suXcess and nothing less

Коментари: 1,864
Регнат: 10-December 06

кудо в пловдив сега разпитвам дали има ,но според мен има защото в сайта им имаше снимки от плд - дефакто би трябвало да има 0о :? И ога още един такъв малумен коментар аз кво си мисля и трия наред.. не си ти на мое място да разбереш кво искам и кво не ок?

п.п/ нищо против огата само дето слага някои работи не на място.. smile.gif
post Nov 5 2007, 12:18
Comment #8

Team 23 - Sensei

Група: Уважавани
Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06

Буу..ние ся с 2ма от моя клас се надъхваме муайтай,ама мн бой ше ядем...ама от тея 2те избирам муайтай xD Стил Sagat от Street Fighter xD
post Nov 5 2007, 12:30
Comment #9

Цитат(f0rgy @ Nov 5 2007, 12:18)
Буу..ние ся с 2ма от моя клас се надъхваме муайтай,ама мн бой ше ядем...ама от тея 2те избирам муайтай xD Стил Sagat от Street Fighter xD

кво е тва муайтай, дай някакъв линк към сайт или видео да го видим smile.gif
post Nov 26 2011, 02:55
Comment #10

suXcess and nothing less

Коментари: 1,864
Регнат: 10-December 06

Цитат(ogata @ Nov 4 2007, 23:04)
Ама виж .. при един уличен бой , няма да търсиш положение да "заключиш" противника , а да направиш така че да не стане близкия половин час smile.gif . И освен това , аз знам кво си мисли малкия суджук ... че като се запише , понеже е хипер умен , за 1 месец ще стане "мастър" и ще почне да се върти като джеки-чан наляво-надясно :}

огааааааааааа сирак да се видим да ти покажа че си грешал smile.gif))) ??

« Next Oldest · Bullshits.. · Next Newest »

1 user(s) viewing
1 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)