IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Бал с маски :) +Караoке, 3.11.2007, 21:40 ч. под часовника на Централна Поща. Let's see...
Memoria on Rails
коментар Oct 31 2007, 16:16
Коментар #1

Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 365
Регнат: 18-November 06
От: София

Идеята ми дойде по две причини:
1- понеже днес е Halloween - не че е наш празника, но пък е много веселяшки, а smile.gif
2- такива неща ми идват наум, когато си нарисувам нос и мустаци в работно време...

Та да запитам всички поне наполовина откачени като мен - ходи ли ви се на подобен тип мероприятие, известно като Бал с Маскиconfused.gif
ГОРЕЩО ПОДКРЕПЯМ ВСЕКИ, КОЙТО СЧЕТЕ ТЕМАТА КАТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 1236.gif

the_mouse: Значи гледам по общо решение ще го проведем на 3.11.2007 в караоке клуб Латино, където ходим на караоке по принцип - СУПЕР 4.gif Слагам в поста датата wink.gif

За закъснелите обяснявам местоположението му: Вървите от към търговската гимназия към Централна поща по улица "Гладстон" веднага преди подлеза свивате в ляво и се качвате върху подлеза, в дясно се намира градинката на около 20 метра ще откриете и заведението, то се намира на гърба на общината. Има табелка със надпис "Латино" няма начин да я пропуснете, вътре веднага вляво има стълбички надолу. Е ние ще ви чакаме там... Ето и една карта за да се ориентирате максимално: http://img214.imageshack.us/img214/1577/snp19vn4.png червената зачертана точка е заведението.

ПП. Входната такса е 2 лева, и може да бъде пято почти всичко, което по възможност да не е чалга... Имат солиден каталог с песни, а текстовете се изобразяват на нещо като мини видео стена и има инструментален съпровод. Абе направо всичко си има, само нас ни нямаше, но и нас ще ни има... Лично аз възнамерявам де демонстрирам неуменията си така, че спокойно си домъкнете машините за компромати.

Ето и снимките и клипчетата от караокето:
Снимки
Клипове

Този коментар е бил редактиран от the_mouse на Nov 5 2007, 23:46
Причина за редакцията: обновено инфо
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V   1 2 3 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
Ледено_момиче
коментар Oct 31 2007, 16:24
Коментар #2

.::temptation::.

Коментари: 1,107
Регнат: 22-February 06
От: Sin City

Естествено,че ми се ходи..Макар,че тази година вече ходих на един бал с маски (даже поканата си пазя mrgreen[1].gif ) и се омазахме де ..
Определено съм "ЗА" идеята на Мемориа.

Между другото,радвам се ,че и някой др се е сетил,че днес е Halloween и кво като не е бг празник..Който го кефи-ще празнува smile.gif
Което ми напомня,че трябва да ставам да си мисля грима за тази вечер 15.gif

It will be fun mrgreen[1].gif !

Ако има още навити можем да си направим 'среща на форума ..ъъ..с маски ' 18.gif ..

+Quote Post
SoARoN
коментар Oct 31 2007, 16:31
Коментар #3

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

ми дайте конкретно предложение за място и ден за тоз бал с мацки опа маски wink.gif
и може ли да се маскирам като себе си? biggrin.gif

+Quote Post
sanuvam
коментар Oct 31 2007, 16:52
Коментар #4

Редовен Потребител

Коментари: 517
Регнат: 3-September 06
Име: sanuvam

Страхотно предложение smile.gif ! Подкрепям всеки ,който би се навил за подобно нещо smile.gif

Имам и няколко идеи вече tongue.gif А междодругото днес в Гепи има party по повод Хелуин wink.gif

+Quote Post
Memoria on Rails
коментар Oct 31 2007, 17:03
Коментар #5

Потребител

Има парти и в "Пъзела" - вход 3лв smile.gif

+Quote Post
jivitu
коментар Oct 31 2007, 17:37
Коментар #6

Редовен Потребител

Коментари: 759
Регнат: 24-January 07
От: Бургас

Идеята за Бала с маски е страхотна rolleyes.gif wink.gif Жалко,че ако се състои няма да мога да участвам blush.gif

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Oct 31 2007, 17:45
Коментар #7

Мистър GGbit.InFo

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,941
Регнат: 9-April 06
От: Found In Translation

Ние с моето мило сме навити в Петъчното Караоке да ходим с маски ... Вие кво ще кажете 1sun[1].gif

+Quote Post
Memoria on Rails
коментар Oct 31 2007, 18:05
Коментар #8

Потребител

Има костюми под наем в 101 Балона, ние с Жоро ще се постараем да се маскираме, ако ниго позволи бюджета smile.gif

+Quote Post
club135
коментар Oct 31 2007, 19:53
Коментар #9

Spammerman

Коментари: 2,557
Регнат: 3-December 06
От: Пловдив

Търся някой над 90 кила и около 184 см, за да се маскирам като него, че на жената дрехите са ми малки...

П.П. Наско, тъмбс ъп за идеята... ако не намеря човек да се маскирам като него, мисля да си обръсна краката и да се маскирам като ханъма... (поне шалчетата нямат размер)

+Quote Post
SoARoN
коментар Nov 1 2007, 00:08
Коментар #10

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

а на някой да му се намират галоши и карирана риза с дълъг ръкав? ще се маскирам като орач и с ефектния надпис на гърба "ори ме орачо" smile.gif

+Quote Post
Passionatelly desire
коментар Nov 1 2007, 00:15
Коментар #11

I Love Horses

Коментари: 777
Регнат: 1-December 05

Цитат(ZzoOoMeR @ Oct 31 2007, 20:45) *
Ние с моето мило сме навити в Петъчното Караоке да ходим с маски ... Вие кво ще кажете 1sun[1].gif

айде да е в събота бе хора ще ядем и торта дано стигне за всички 16.gif

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Nov 1 2007, 00:20
Коментар #12

Мистър GGbit.InFo

Цитат(Passionatelly desire @ Nov 1 2007, 00:15) *

Ние със Сис сме ЗА : ) Даже си измислих аз и костюма : ) rolleyes.gif ... Айде ако са повечко желаещите направо да я преименуваме темата на Съботно Караоке-Halloween Парти ( : )

+Quote Post
Titan
коментар Nov 1 2007, 00:42
Коментар #13

† ThE ImmortaL OnE †

Група: V.I.P
Коментари: 1,787
Регнат: 13-April 06
От: BehinD YoU!!!!
Име: ALex

Абе що някой не се маскира като овчар и да дадем на фанатика 1 пушка и да приключим историята? biggrin2.gif

Този коментар е бил редактиран от Titan на Nov 1 2007, 00:43

+Quote Post
Passionatelly desire
коментар Nov 1 2007, 01:34
Коментар #14

I Love Horses

Цитат(ZzoOoMeR @ Nov 1 2007, 03:20) *

Ние със Сис сме ЗА : ) Даже си измислих аз и костюма : ) rolleyes.gif ... Айде ако са повечко желаещите направо да я преименуваме темата на Съботно Караоке-Halloween Парти ( : )

и аз съм ЗА само че не ми се ходи из целия център с костюма който иначе още не съм измислила,ще ме гледат като изтървана от лудницата 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Nov 1 2007, 01:37
Коментар #15

Мистър GGbit.InFo

Цитат(Passionatelly desire @ Nov 1 2007, 01:34) *

и аз съм ЗА само че не ми се ходи из целия център с костюма който иначе още не съм измислила,ще ме гледат като изтървана от лудницата 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

Кво ти пука - : ) Ако толкова те е срам ще си организираме парадче - поне няма само теб да гледат странно mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif

+Quote Post
DcShOeCoUsA
коментар Nov 1 2007, 01:55
Коментар #16

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 327
Регнат: 10-April 06
Име: Di

А бе гледат странно ма се свиква и аз обиколих главната вчера като вещица[някой ма мислиха и за фея на доброто wacko.gif ] и беше бая странно ма супер яко xD иначе за бала зависи кога и къде може и аз да намина =]

+Quote Post
Passionatelly desire
коментар Nov 1 2007, 02:03
Коментар #17

I Love Horses

Цитат(ZzoOoMeR @ Nov 1 2007, 04:37) *
Цитат(Passionatelly desire @ Nov 1 2007, 01:34) *

Кво ти пука - : ) Ако толкова те е срам ще си организираме парадче - поне няма само теб да гледат странно mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif

така по съм съгласна
но костюма ще е много труден за измисляне unsure.gif

+Quote Post
ludoto_mimi
коментар Nov 1 2007, 02:12
Коментар #18

Лудата Модераторка

Коментари: 4,317
Регнат: 26-June 05

Цитат(DcShOeCoUsA @ Nov 1 2007, 01:55) *
А бе гледат странно ма се свиква и аз обиколих главната вчера като вещица[някой ма мислиха и за фея на доброто wacko.gif ] и беше бая странно ма супер яко xD иначе за бала зависи кога и къде може и аз да намина =]

18.gif 18.gif 18.gif
Не знам кои са тези, но имат нужда от очила, особено ако си била цялата в черно. 16.gif

Зуум, какъв ще ти е костюма? Или пазиш в тайна?

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Nov 1 2007, 02:31
Коментар #19

Мистър GGbit.InFo

Цитат(ludoto_mimi @ Nov 1 2007, 02:12) *
Цитат(DcShOeCoUsA @ Nov 1 2007, 01:55) *

18.gif 18.gif 18.gif
Не знам кои са тези, но имат нужда от очила, особено ако си била цялата в черно. 16.gif

Зуум, какъв ще ти е костюма? Или пазиш в тайна?

Е така няма да е интересно ако се издадем предварително : ) Само ще вметна , че аз хубаво съм го измислил , но как ще го реализирам е друг въпрос : )

П.п. Лудо Миме и ти идваш нали 3.gif

+Quote Post
DcShOeCoUsA
коментар Nov 1 2007, 10:23
Коментар #20

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 327
Регнат: 10-April 06
Име: Di

Не баш цялата в черно ма с панталон отгоре с далга пола нагоре с черно поло и потник и за върха с една тамно кафява супер яка и гълга жилетка и с шапка малко ли е 18.gif Пак кат са ма гледали мн ми пука то ми беше супер яко после =]

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 13th December 2019 - 17:58