IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Курсове по английски език
Scarlett_Io
коментар Sep 8 2007, 15:20
Коментар #1

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 3
Регнат: 8-September 07
Име: Ioanna

Нека ако някой знае или е чувал кой е най-добрият център за обучение по английски език в Пловдив, моля да сподели мнение, защото от много време се чудя къде да се запиша и непрекъснато чувам различни мнения!
Go to the top of the page

+Quote Post
2 страници V   1 2 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
adoration_
коментар Sep 8 2007, 15:23
Коментар #2

Your Angel,Your Desire...Your life

Група: Уважавани
Коментари: 1,175
Регнат: 5-November 06
От: В Пловдив и в Неговото Сърце :)

Аз ходя в LinguaMundi! Сега ще карам 4то ниво тамsmile.gif
Други много добри училища са Фарос,Европа и Британикаsmile.gif

Разгледай условията на 4те училища и си избери това,което е най-добре за теб саматаsmile.gif Ако ти трябва още инфо за LinguaMundi,само кажи smile.gif

+Quote Post
$windle
коментар Sep 8 2007, 17:08
Коментар #3

Животът ми е поп-фолк

Група: Потребител +
Коментари: 1,394
Регнат: 30-September 05

По-добре частни уроци, а не в клас с 50 човека и сумати пари wink.gif

+Quote Post
Крадец на рози
коментар Sep 8 2007, 17:10
Коментар #4

The misery, the pain...

Група: Редовни
Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

Цитат(swindle @ Sep 8 2007, 18:08) *
По-добре частни уроци, а не в клас с 50 човека и сумати пари wink.gif

В клас по 10 човека :> Говориш глупости.
Аз бих казал, че не съм доволен от Европа, но както си решиш.

+Quote Post
Mimsey
коментар Sep 10 2007, 13:35
Коментар #5

I'm Lovin It

Коментари: 711
Регнат: 17-March 07

Цитат(adoration_ @ Sep 8 2007, 16:23) *
Аз ходя в LinguaMundi! Сега ще карам 4то ниво тамsmile.gif
Други много добри училища са Фарос,Европа и Британикаsmile.gif

Разгледай условията на 4те училища и си избери това,което е най-добре за теб саматаsmile.gif Ако ти трябва още инфо за LinguaMundi,само кажи smile.gif

А Сис, каква е цената на едно ниво (приблизително) ? И по колко време трае всяко от нивата? Те бяха само 4-ри или греша?

+Quote Post
adoration_
коментар Sep 11 2007, 10:38
Коментар #6

Цитат(Mimsey @ Sep 10 2007, 14:35) *
А Сис, каква е цената на едно ниво (приблизително) ? И по колко време трае всяко от нивата? Те бяха само 4-ри или греша?

Нивата са 5:
1 - Elementary
2 - Pre-Intermediate
3 - Intermediate
4 - Upper-Int.
5 - Advanced

Цената на едно ниво е 248 лева (За сравнение в Европа и останалите училища цените са около 230 E) : ето и САЙТ , където можете да разгледате.

+Quote Post
Scarlett_Io
коментар Sep 16 2007, 14:31
Коментар #7

Нов Потребител

Коментари: 3
Регнат: 8-September 07
Име: Ioanna

Цитат(adoration_ @ Sep 11 2007, 10:38) *
Цитат(Mimsey @ Sep 10 2007, 14:35) *

Нивата са 5:
1 - Elementary
2 - Pre-Intermediate
3 - Intermediate
4 - Upper-Int.
5 - Advanced

Цената на едно ниво е 248 лева (За сравнение в Европа и останалите училища цените са около 230 E) : ето и САЙТ , където можете да разгледате.

Благодаря ти много !!! 4.gif 2thum[1].gif

+Quote Post
adoration_
коментар Sep 16 2007, 14:42
Коментар #8

За нищоsmile.gif
ако имате още въпроси - само питайте smile.gif

+Quote Post
kremitoo91
коментар Sep 16 2007, 16:04
Коментар #9

Потребител

Коментари: 27
Регнат: 16-September 07
Име: kremena

Учила съм в училища Европа две години, но не бях много доволна тогава. Все пак в трети клас беше това, нямам много спомени biggrin.gif Всичко, което научих преди да вляза в гимназията, съм го научила или сама, работейки на компютъра и четяйки чужди форуми, или в час по английски в 5ти и 6ти клас, защото в 7ми учителят беше отчайващ! Аз лично мисля, че най-добре е в училище да си учиш, но предполагам ти е минало времето за кандидатстване след седми клас, така че не знам :/ Трета година съм в паралелка с изучаване на английки език (не говоря за Английски гимназия) и почваме Upper-Intermediate. Миналата година няколко човека се явихме на изпита най-голямата изпитна комисия в Лондон, като три момичето го взехме с над 95 точки. Имахме някакви основи, но главно в часовете научихме най-много. Не знам за какви
класове по 30 човека се говореше по-горе, защото курсовете обикновено са по 10-15, но с колкото и хора да си, важното е да попаднеш на правилното място и на правилния учител. Така че поразпитай и не прибързвай с частни уроци. Ако ще взимаш някакъв изпит - да, може, особено ако форматът е по-особен, но иначе няма смисъл от частни уроци. Иначе съм чувала добри неща за Британика, но нямам идея какви са цените smile.gif

Този коментар е бил редактиран от kremitoo91 на Sep 16 2007, 16:07

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Sep 18 2007, 18:19
Коментар #10

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

А за курсовете на kabinata.com някой да има впечетления?

+Quote Post
delta717
коментар Sep 23 2007, 07:34
Коментар #11

Потребител

Коментари: 398
Регнат: 21-October 05
От: Пловдив

Никога нe бих опрял да изучавам език срещу заплащане ... освен ако не ми предоставя училището в което уча да си науча езика.С англииския за сега съм нямал никакви проблеми и не мисля че ще имам,защото ми е много лесен просто си напрегнах сивото вещество още от 1-4 клас и от тогава нямам проблеми tongue.gif

+Quote Post
Electrum
коментар Sep 26 2007, 09:08
Коментар #12

Wind of change

Коментари: 953
Регнат: 15-December 05
От: Sofia

Цитат(delta717 @ Sep 23 2007, 08:34) *
Никога нe бих опрял да изучавам език срещу заплащане ... освен ако не ми предоставя училището в което уча да си науча езика.С англииския за сега съм нямал никакви проблеми и не мисля че ще имам,защото ми е много лесен просто си напрегнах сивото вещество още от 1-4 клас и от тогава нямам проблеми tongue.gif

Евала,за което .... ако искаш сподели тайната как да се подготвим сами за TOEFL и SAT примерно ?

+Quote Post
adoration_
коментар Oct 6 2007, 22:26
Коментар #13

Цитат(YaHeL`` @ Sep 26 2007, 10:08) *
Цитат(delta717 @ Sep 23 2007, 08:34) *

Евала,за което .... ако искаш сподели тайната как да се подготвим сами за TOEFL и SAT примерно ?

Ако някой си мисли,че може сам да се справи,жестоко се лъже! smile.gif Подготовката,която се дава в училище е недостатъчна!:)

+Quote Post
Silvana_
коментар Nov 10 2007, 00:12
Коментар #14

Нов Потребител

Коментари: 4
Регнат: 9-November 07
От: London,UK

Здравейте, 2hi[1].gif да дам и аз едно мнение по темичката wink.gif 5angel[1].gif
В момента уча в Англия след полу-самоподготовка за "TOEFL", така че няма невъзможни неща. 2thum[1].gif
Да подготовката в училище съвсем не е достатъчна изпитах го сама на гърба си! След 13 години в бг училища с усилено изучаване на английски език, се оказа че познанията ми стигат за едно добро ниво на разговорен,да кажем и работен език, но не и за АКАДЕМИЧЕН стил който е необходимо изискване за да учиш в престижно училище в Англия.Номера явно е в това да знаеш какво искаш и да си готов да го постигнеш със собствени сили. 2bye[1].gif

+Quote Post
DerEinzige
коментар Nov 19 2007, 12:46
Коментар #15

Потребител

Коментари: 116
Регнат: 15-April 07

Britannica - 6** лева целогодишен курс по английски език. Сградата се намира до централна поща.

+Quote Post
b00m*
коментар Feb 5 2008, 18:27
Коментар #16

Потребител

Коментари: 33
Регнат: 2-February 08

а някой да даде некакви отзиви за Maximum щото гледам че те имат курсове най-редовно пък никой не казва бъкъл за тях. Иначе Lingua Mundi ми изглеждат доста добра школа само дето вече нямат места и сега се чудя дали да чакам до лятото или да ходя в Maximum . Та казвайте :]

+Quote Post
Mimsey
коментар Feb 5 2008, 19:45
Коментар #17

I'm Lovin It

Коментари: 711
Регнат: 17-March 07

Цитат(b00m* @ Feb 5 2008, 18:27) *
а някой да даде некакви отзиви за Maximum щото гледам че те имат курсове най-редовно пък никой не казва бъкъл за тях. Иначе Lingua Mundi ми изглеждат доста добра школа само дето вече нямат места и сега се чудя дали да чакам до лятото или да ходя в Maximum . Та казвайте :]

В Лингуата ще има скоро (или поне би трябвало) по-скорошен курс... ако има желаещи особено, и може да не се наложи да чакаш до лятото чак. smile.gif

+Quote Post
b00m*
коментар Feb 5 2008, 21:01
Коментар #18

Потребител

Коментари: 33
Регнат: 2-February 08

Цитат(Mimsey @ Feb 5 2008, 19:45) *

В Лингуата ще има скоро (или поне би трябвало) по-скорошен курс... ако има желаещи особено, и може да не се наложи да чакаш до лятото чак. smile.gif

Не исках да задълбочавам но : има места само че те се през делничните дни а аз цял срок съм 2ра смяна и определено не ми е удобно.Иначе чакам ако има повече желаещи да пуснат допълнителна група но не възлагам големи надежди.Докато в Maximum гледам че през седмица пускат нови и нови групи blink.gif а никакви отзиви няма ...

+Quote Post
vankoto2002
коментар Feb 24 2008, 16:54
Коментар #19

Нов Потребител

Коментари: 4
Регнат: 23-June 07

Цитат(b00m* @ Feb 5 2008, 21:01) *
Цитат(Mimsey @ Feb 5 2008, 19:45) *

Не исках да задълбочавам но : има места само че те се през делничните дни а аз цял срок съм 2ра смяна и определено не ми е удобно.Иначе чакам ако има повече желаещи да пуснат допълнителна група но не възлагам големи надежди.Докато в Maximum гледам че през седмица пускат нови и нови групи blink.gif а никакви отзиви няма ...

Понеже съм изкарал няколко нива там + кандидатстудентска подготовка в Maximum, с която ме приеха на първо класиране английска филология, смея да твърдя, че са най-добрите. За лингвамунди не съм чувал добри отзиви, но ти си решавай.

+Quote Post
vilioradev
коментар May 15 2009, 17:26
Коментар #20

Нов Потребител

Коментари: 2
Регнат: 15-May 09
Име: Vilislav

Аз лично бих препоръчал Lingua Mundi,страхотни преподаватели,съобразяват се с времето на курсистите.Почти 80% от групите продължават и следващото ниво,лично на мен много ми харесва.След завъшване на курса,а и по време на него(по празници) се правят партита с награди и е много весело.Видях,че вече са пуснали и курсове за по-малки(5-8клас),има и подготовка за матури,TOEFL.Ето и още по-подробна информация: http://www.linguamundi.org/plovdiv/hot.php/
Scarletт Io,надявам се да съм помогнал! smile.gif

Този коментар е бил редактиран от vilioradev на May 15 2009, 17:30

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 12th November 2019 - 08:42