IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Тото мания, тема за тотаджиите
Sharo
коментар Jul 20 2010, 00:56
Коментар #1

Нередовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 2,225
Регнат: 4-April 06
От: Plovdiv

Тая година тотото бая се прочу с тия милиони. Някои казват, че е нагласено, други- че било чист късмет... а у...
Има ли тука зарибени? Хващате ли 3-ки и 4-ки или 5-ци ... или някой е хванал джакпота?? emoticon1 (7).gif
Кви числа играете? Всеки път едни и същи или случайни Оо

въобще има ли хава от тва тото... :Д нашите пускат чат-пат, когато имат излишни $ ;д ...тая година хванаха две 3-ки и тва беше :Д

иначе, ако някой хване нещо:
Как се получава печалба?
Печалби се изплащат до 45 дена от датата на провеждане на тиража.
Печалби се изплащат:
-- В тотопункта, където е пуснат или пренасочен фиша за суми до 200 лв.
-- В Районната дирекция за суми до 10 000 лв.
-- В Централна дирекция на БСТ за суми над 10 000 лв.

п.с: Някъде в нета четох, че човека дето хвана 6-те милиона все още не си ги бил взел :о true/false ? xD
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 6)
ogata
коментар Jul 20 2010, 02:40
Коментар #2

_.::~*BaD AsS*~::._

Група: Потребител +
Коментари: 5,315
Регнат: 14-May 06
От: Пловдив

Да бе, аз разбрах че няква бабичка от Пловдив хванала кинтажа biggrin.gif
http://news.plovdiv24.bg/175529.html

Иначе за мен истината е в Pokerstars.net - $10, минимален скил и малко повече търпение и ги одесетворяваш за 2-3 дена. Мен ме е шубе да играя смело в тая криза tongue.gif

+Quote Post
Peshoo7
коментар Jul 20 2010, 09:05
Коментар #3

Не съществува вече

Група: Уважавани
Коментари: 2,749
Регнат: 15-May 06

Хванеш джакпота бива, ама според вас ще има ли няква опасност да отвлекат я близък, или пък по някакъв начин да ти навредят апаши опитвайки се да вземат парите ?

+Quote Post
Craft
коментар Jul 20 2010, 11:04
Коментар #4

Мадам Дьо Помпадур

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,564
Регнат: 8-April 06
От: Пловдив

Цитат(Peshoo7 @ Jul 20 2010, 10:05) *
Хванеш джакпота бива, ама според вас ще има ли няква опасност да отвлекат я близък, или пък по някакъв начин да ти навредят апаши опитвайки се да вземат парите ?

Естествено,ако е някой тарикат който като вземе кинтите и се погрижи целият град да разбере ,това е 100% сигурно.Ако е някой умен ще си прибере парите без мнго шум ,макар че пак някой близък може да го прецака. wink.gif
Иначе някой чувал ли за човек който да грабне голям джакпот и след това да преоспее, не говоря са за България.

+Quote Post
Peshoo7
коментар Jul 21 2010, 21:56
Коментар #5

Не съществува вече

Група: Уважавани
Коментари: 2,749
Регнат: 15-May 06

Цитат(Craft @ Jul 20 2010, 12:04) *
Цитат(Peshoo7 @ Jul 20 2010, 10:05) *

Естествено,ако е някой тарикат който като вземе кинтите и се погрижи целият град да разбере ,това е 100% сигурно.Ако е някой умен ще си прибере парите без мнго шум ,макар че пак някой близък може да го прецака. wink.gif
Иначе някой чувал ли за човек който да грабне голям джакпот и след това да преоспее, не говоря са за България.

Ако не кажеш на никой пак все ще те разберат. Нали по медиите се раздухва, че джакпота е ударен. Все може да се разбере кой. Иначе човек винаги може да преуспее, но трябва да е много амбициозен и да не е грам мързелив, а и малко талант се иска. Щом спечелилия джакпот-а не е от тези хора е нормално, да не прави нищо с парите си, освен да харчи и да им се кефи.

Един път казаха по ТВ, че няква жена била спечелила милиони от тотото и след години харчене ги изхарчила. Т.е пак се върнала към стария начин на живот.

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Nov 26 2011, 20:13
Коментар #6

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

Едно време играех много, най-много съм хващал 5-ца веднъж (играх с числата от "Lost"), но за жалост с рекордно ниска печалба, сега покрай тези големи джакпоти си мисля да се пробвам отново. smile.gif

Някой ако играе тото малко по-сериозно със системи, нека сподели какви ползва? Знам, че имаше няколко много изгодни с по 10-15 числа непълна комбинация, които ти увеличават шансовете многократно, а не са много скъпи като пълното комбиниране.. но не помня какви номера точно бяха.. unsure.gif

+Quote Post
ZzoOoMeR
коментар Nov 26 2011, 20:17
Коментар #7

Мистър GGbit.InFo

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,941
Регнат: 9-April 06
От: Found In Translation

Най-големия ми успех беше няква 4-ка , която от своя страна покри разноските за фиша и даде основа за нов , в който пък нямаше нито едно познато число biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 23rd March 2019 - 17:37