IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> 10-те божи заповеди на фаталната жена
Hermes
коментар Sep 17 2006, 17:48
Коментар #1

Вестоносецът на боговете

Група: Потребител +
Коментари: 866
Регнат: 7-April 06
От: Пловдив

Дивата на италианското кино Моника Белучи, ослепително красива със своите 38 години, разкри пред списание "Ел"10-те божи заповеди, на които се подчинява, за да запази чара си на фатална жена.
Правило номер едно:
Жената трябва винаги да кара мъжете да я чакат. wink.gif
Правило номер две:
Жената трябва да познава себе си много добре, да знае какво иска и защо го иска.
Правило номер три:
Фаталната жена трябва да рискува с червилото. Самото слагане на червило е еротичен, красив и чувствен жест, смята Белучи. Но когато една жена си сложи ярко червило, особено ако има плътни и чувствени устни, това вече е дръзко, допълва актрисата и приканва жените да правят точно това.
Правило номер четири:
Жената трябва да има смелостта да провокира.
Правило номер пет:
Жената трябва да накара мъжете да я уважават, но преди всичко тя самата трябва да се уважава и да не се срамува от това, което е постигнала.
Правило номер шест:
Фаталната жена не трябва да се притеснява да показва формите си, дори и когато те не са изваяни като перфектните форми на модел.
Правило номер седем:
Фаталната дама трябва да води здравословен начин на живот, тоест да се храни здравословно, да спи повече, да се грижи за тялото си, да го "уважава", защото именно то й помага да живее. Във връзка с това правило Белучи признава, че не си пада по диетите, защото, според нея, човешкото тяло не е създадено да понася "прекалено строги хранителни режими".
Правило номер осем:
Фаталната жена защитава брюнетките, обречени на изчезване. "Има прекалено много блондинки в Холивуд и само две или три брюнетки. Това за мен е добре, тъй като имам повече работа, но не е добро послание за младите", признава Белучи и споделя, че именно тази констатация я е накарала да измисли правило номер осем.
Правило номер девет:
Фаталната жена трябва да може да рискува, тоест да се показва винаги различна, както и да полага максимални усилия, за да реализира мечтите си. Ако се провали, фаталната жена трябва да си извлече поука и да продължи напред.
Правило номер десет:
С мъжете трябва да се действа умно, тоест жената трябва да остави чарът й да действа.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 15)
unvisioble
коментар Sep 19 2006, 20:39
Коментар #2

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06

Чудесна статия. biggrin.gif

+Quote Post
Госпожица Вещицата
коментар Sep 19 2006, 20:54
Коментар #3

Sinner in the hands of dirty god

Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05

shocking.gif Tази кога ми е влизала в компютъра 18.gif

+Quote Post
Крадец на рози
коментар Sep 19 2006, 21:02
Коментар #4

The misery, the pain...

Група: Редовни
Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

Тая е всичко друго ама не и фатална жена . По-банални глупости не бях чувал скоро o_O

+Quote Post
unvisioble
коментар Sep 19 2006, 21:09
Коментар #5

Глобален Модератор

(Крадец на рози @ Sep 19 2006, 22:02) *

Тая е всичко друго ама не и фатална жена . По-банални глупости не бях чувал скоро o_O

Ти гледал ли си филми с Моника Белучи?!

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Sep 20 2006, 18:53
Коментар #6

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

(Hermes @ Sep 17 2006, 18:48) *

Правило номер едно:

Правило номер 1 не го уважавам особенно. Защо !? Защото никой свестен не би търчал след някоя която го прави на маймуна. Такива случай са рядкост и то само защото наистина е пламнала някаква искра. Че трябва да сме джентълмени и кавалери е едно на ръка, но никой човек не обича да го разиграват за носа особенно пък умишлено... 14.gif

ПП. Моята препоръка !? Поставете се първо на мястото на другия когато решите да направите нещо подобно. smile.gif

+Quote Post
unvisioble
коментар Sep 20 2006, 19:04
Коментар #7

Глобален Модератор

(vIkToRsHeFa @ Sep 20 2006, 19:53) *

(Hermes @ Sep 17 2006, 18:48) *

Правило номер едно:

Правило номер 1 не го уважавам особенно. Защо !? Защото никой свестен не би търчал след някоя която го прави на маймуна. Такива случай са рядкост и то само защото наистина е пламнала някаква искра. Че трябва да сме джентълмени и кавалери е едно на ръка, но никой човек не обича да го разиграват за носа особенно пък умишлено... 14.gif

ПП. Моята препоръка !? Поставете се първо на мястото на другия когато решите да направите нещо подобно. smile.gif

Специално тази ситуация понякога се получава от самосебе си, т.е. мадамата иска да изглежда перфектно и се връща по петнайсет пъти пред огледалото да смени блузата, полата си, бижуто си, защото все не й се струват подходящи. И така, разбира се, закъснява за срещата. Но цялото това усилие е заради вас, мъже. happy.gif rolleyes.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Sep 20 2006, 19:36
Коментар #8

(unvisioble @ Sep 20 2006, 20:04) *

Специално тази ситуация понякога се получава от самосебе си, т.е. мадамата иска да изглежда перфектно и се връща по петнайсет пъти пред огледалото да смени блузата, полата си, бижуто си, защото все не й се струват подходящи. И така, разбира се, закъснява за срещата. Но цялото това усилие е заради вас, мъже. happy.gif rolleyes.gif

Във това лошо няма въпроса е че горе се има нещо друго в смисъл... blush.gif

+Quote Post
unvisioble
коментар Sep 20 2006, 21:23
Коментар #9

Глобален Модератор

(vIkToRsHeFa @ Sep 20 2006, 20:36) *

Има се предвид това, че когато ви караме да чакате, засилваме допълнително интереса ви към нас. blush.gif
Малко е глупаво, но това са неписани правила, каквито имате и вие. 10.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Sep 23 2006, 01:19
Коментар #10

(unvisioble @ Sep 20 2006, 22:23) *

(vIkToRsHeFa @ Sep 20 2006, 20:36) *

Има се предвид това, че когато ви караме да чакате, засилваме допълнително интереса ви към нас. blush.gif
Малко е глупаво, но това са неписани правила, каквито имате и вие. 10.gif

Не знам може би аз не съм стандартния представител на нашето малцинство, но не бих накарал никоя да чака просто за да подсиля интереса й. Ако наистина има нещо няма да има нужда от подобни предпоставки а и не бих направил подобно нещо ако наистина ценя отсрешния. Не съм компетентен и вероятно и моето мнение се струва глупаво, но си е мое и за момента поне не предавам фронта във това отношение. mrgreen[1].gif Иначе относно фаталните жени... Ами лично аз не харесвам напълно подобен тип хора като нямам в предвид свободата на човека. Всеки е свободен да се държи както си поиска с останалите но под подобни преструвки и имитации се крие само една липса на нещо което и жените и мъжете търсим а то е сродната душа. Ако няма нищо между двама души нито преструвки нито каквито и да било номера биха ги задържали дълго заедно. blush.gif Това естествено е също лично мнение на необработен но и гордеещ се с това млад индивид от обществото. happy.gif

ПП. Ако някой е разбрал какво точно изписах преди малко нека ми обясни че вече и аз забравих на кой свят се намирам... 18.gif happy.gif

+Quote Post
Госпожица Вещицата
коментар Sep 24 2006, 11:40
Коментар #11

Sinner in the hands of dirty god

Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05

Добре си схванал женската психология,ама и ние доста по-отдавна сме хванали мъжката 10.gif

+Quote Post
CaTalina
коментар Jul 28 2008, 19:51
Коментар #12

Редовен Потребител

Коментари: 641
Регнат: 1-May 08
От: София
Име: Sani

Ама тя не е ли към 45 rolleyes.gif Статията си я бива , много ми хареса правило номер 1 biggrin2.gif

+Quote Post
SonicPLD
коментар Aug 5 2008, 08:38
Коментар #13

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 465
Регнат: 28-July 07
От: Plovdiv

Тая пак се е фантазирала нещо ...

+Quote Post
Лунно Човече
коментар Aug 22 2008, 23:26
Коментар #14

Broken Strings

Коментари: 2,614
Регнат: 1-April 08
Име: Chris -ito

Много приятна статия, тез ми направиха най - голяма впечатление :
Цитат
Правило номер едно:
Жената трябва винаги да кара мъжете да я чакат.
Правило номер две:
Жената трябва да познава себе си много добре, да знае какво иска и защо го иска.
Правило номер девет:
Фаталната жена трябва да може да рискува, тоест да се показва винаги различна, както и да полага максимални усилия, за да реализира мечтите си. Ако се провали, фаталната жена трябва да си извлече поука и да продължи напред.

rolleyes.gif

+Quote Post
Усмихнато Човече
коментар Aug 23 2008, 16:49
Коментар #15

[[Someday Is Today]]

Група: Потребители
Коментари: 2,089
Регнат: 12-August 07

.

+Quote Post
~RoRyYy~
коментар Sep 6 2008, 14:11
Коментар #16

Редовен Потребител

Коментари: 920
Регнат: 7-February 08
От: Mars$s
Име: Titi

Цитат(moni_hs @ Aug 23 2008, 17:49) *
Статията е върха! 4.gif

Съгласна.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 5th July 2020 - 05:37