Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
Coming in Rocktober

НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

11 страници V  « < 8 9 10 11 >
entry Jun 30 2006, 19:27
- Но аз те познавам!Ти винаги си била един такъв...вечно весел и жизнен човек!

Той почти викаше от яд и отчаяние,безпомощността му го изпълни и изгони всички думи на света далеч от главата му.

- Няма вечно весли хора - гласът й едвам се чуваше - има безкрайно тъжни...

Сълзите й вече не се стичаха бавно,капеха една след друга по студените плочки,разбиваха се с трясък в тишината,надвиснала над тях.

- Ами любовта? - попита,без да знае какво иска да каже,какво всъщност пита...Защото и чувствата,заедно с мислите,за миг кристализираха и се превърнаха в прекрасни ледени склуптури,миг преди да се разбият на парчета,които се забиваха във всяка част от тялото му,дълбоко,чак до сърцето.

- Любовта...тя...понякога...може...да промени...

Погледът й беше бърз,за секунда,за мига,като вятър...Накара го едновременно да потръпне заледен и сгрят от...нейния вятър...В очите й прочете болка,копнеж, отчаяние...и любов.Като в огледало.И разбра.

Докато той я целуваше нежно,пръстите й се разтвориха.Ножът изтрака глухо някъде далеч долу в краката им-спомен за един безкрайно тъжен човек.

entry Jun 22 2006, 17:49
Ако някой се чуди къде зачезнах-и татиния компютър сдаде багажа...Сега да се надяваме че моя ще успее да се поправи,че....А и годишните оценки допринасят за отсъствието ми........

entry Jun 1 2006, 19:25
Оххх,така става като се стегнеш само в началото на срока....Пак я оплесках,сега като гледам ще видя стипендия през крив макарон....Да не кажа спагет!
На класната по геометрия не стига,че си съчиних несъществуваща теорема,но на всичкото отгоре тя е и недоказуема!
На контролното по география бях оплескала нещата,но явно учителката е решила че не е баш така-невероятен късмет,защото тя е от 3-мата велики,коит те закопават на 10м под земята,сакън да не излезеш и да искаш 6 biggrin.gif Е,че няма да вържа 6-няма,щото преди това ме "зари" с една 4ка,ама...
На това по биология всичко ОК-уф,единственото което му се кефя!
На това по английски се изложих здравата по простата причина че не съм учила английски от края на 8кл,преди изпита,а и на всичкото отгоре нямам учебник!!!Пфу,4.40,не можах ли да не сбъркам още 2 неща и да имам поне 5!Уаааа........!!!!
Което ми напомня как оплесках математиката....
Че и по музика нямам нито една оценка за цяла година,а на контролната кой знае какво ще имам,понеже цяла година не учим кой знае какво....Дулси ще знае за каквоиде реч....
История....ох,поне май няма да правим контролна на това,а на единствената контролна,която съм правила имам 6 и ако не оплескам много нещата може да вържа 6 тук
Химия....Аууу,химия!Както бях от най-добрите,сега идея си нямам какви ги писах!На всичкото отгоре преди няколко часа преподавах урок за "Разредена азотна киселина" само дето на контролната идея си нямах как й е формулата,а ми трябваше на две места 18.gif Нищо,май я налучках 16.gif
А,да,плюс физическото където винаги съм имала 5....Абе не разбират ли тея даскалки че съм слаботелесна,как искат да има скоча 2 метра като аз нямам крилца за тея работи,аз по-скоро ще се разпадна!!!
Пфу,че то сигурно и още има,ама те вече толкова много станаха,че взех да ги забравям!Айде сега де....Какви още издънки имам?Оф,ми отсъствията!От някъде са ми се лепнали 4 допълнителни неизвинени и сега съм с 12....рекорд в класа,макар че съм присъствала в повее часове от някои други съученици/чки...Пхах и сега в понеделник май бащата ще ходи да се разправя....Що ли?Ми щото над 10 спират стипендия.Ама както казах по-горе май на мен няма и да ми я пуснат изобщо wacko.gif Или пък да?След известни сметки излезе че има шанс...Освен ако....Само ако не....Обаче...
Въобще-цъфнала и завързала съм! 4.gif

entry May 28 2006, 13:15
Ох, приключи и тази мъничка глътка въздух, наречена "ваканция". Отново продължаваме с контролни, класни, изпитвания, входни, изходни и прочее училищни гадости. Завършиха пиеските, но не и възможността да се измъквам от часове! Нашето любимо даскало е въвело правилото по един клас да е дежурен за цялото училище в продължение на две седмици - по 2/3-ма на етаж. Което какво значи? Ами 23 от 25 души сме дежурни тази седмица,в лизаме по-късно в час, илизлизаме по-рано, макар и да трябва да идваме в 7 (съответно 1) часа на училище. Разхождаме се по класовете, разнасяме съобщения, караме се на зайците, когато ни дразнят, и те трябва да гледат да ни "слушат", понеже в противен случей дори сме длъжни да отидем и да докладваме в директорския кабинет... А там има солидна група хора, които ще им стъжнят живота, ако са в лошо настроение wink.gif
Минаха и абитуриентските балове, та сега като се видим ще има да разказваме... Въпреки 9 часовото обикаляне по магазините за обувки и дрехи всичко беше страхотно, само че любимния ми братовчед (батиии...) плюс още 5-6-7-8 приятели вече не са ученици... Нищо,ще го преживея smile.gif
Ох, ужас, утре имам класно по геометрия, а аз разбирам всичко на всичко 3 урока от целия материал от втория срок blink.gif Чудесно, значи май ми е време да сядам да уча! Ох, да, ама как не ми се иска... Айде, отивам да се самомотивирам!!!

entry May 10 2006, 16:55
На последната среща на форма някой...ако не се лъжа Мелкор....ме питаше за това кога,къде,как ще си играем глупостите от даскало.Ето пълен отговор:
Ще се играе пред Академия за театрани изкуства,конкурса се казва "Рошавата котка" или нещо подобно....тази неделя,реда ни е от 12:20.Мястото,където ще се провежда всичко това,е точно на гърба на биологичния институт,в Академия за музикално,театрално и танцово изкуство.Обяснението-от Джумаята нагоре към онази църква,вместо да се качиш по стълбите-завиваш надясно покрай самата църква нагоре и стигаш до биологичния и го заобикаляш...То си има и табелка де,па и често се чува оперно пеене biggrin.gif
Входа е абсол\тно свободен и много ще се радвам,ако някой дойде да гледа.Ще има доста пиески,песни,танци и прочее,така че гарантиарам,че ще е интересно!(pyk дори и да не харесате нашата пиеска точно wink.gif )
Всеки да се чувства поканен,пък било то и 3000 регистрирани потребители biggrin.gif Единственото условие е да ни пляскате tongue.gif
Ако има въпроси-казвайте!
П.П.Пак съм с нет smile.gif А,да,и поразчисих малко тук,че беше станало малко натрупано....
След Edit:Пожелайте ми упсех утре!!!

11 страници V  « < 8 9 10 11 >  
Catch ya!