Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
Coming in Rocktober

НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

entry May 1 2006, 17:54
Ам идея си нямам каква е идеята на това тук...Може би да кажа от тук от там неща,които са ми хрумнали....Примерно,че нямам търпение за следващата среща (Бела,Шамане,чакам! tongue.gif ) Или да кажа че времето е прекрасно,макар и малко ветровито....а няма пак с кой да изляза,защото всички от компанията са на село,или заети,или в момента,в който ме викат аз: а)съм на гости,б)спя,в)намирам се в състояние на пълен фалит или пък г)някаква друга тъпотия....Освен това на всички им се завира по тъпите кафета,а аз предпочитам да изляза да покарам колело,или да се покетря на някое тепе,или кой знае още какво....
Друго,което ми идва на ум е,че пак ставам 1ва смяна и не се знае как щ се развият последните часове физика в понеделник и сряда и дали няма да си припомня старите навици от 8кл когато седяхме до 15:30 за уроци по висша математика....
Оф, сега вкъщи ме имат за дипломат (пак) понеже само аз от цялата рода успявам да се разбера с баба без никакъв проблем....А сега пък трябва да ходя да взема подарък за дядо,понеже има Р.Д.
Скоро наближава и една кофти за мен дата а пък и другата ми баба ще пристига от Бяла (ъъъ,близо до Русе) и свободното ми време се снижава до нула...Не че не се радвам да я видя,само че точно сега ми се иска в почивните дни да изляза с приятелките....Уфф,колко песимистично стана всичко,а всъщност съм в обичайното добро настроение,въпреки всичката световна гадост wink.gif
Айде излизам на разходка!Вижте колко е топло навън!

« Next Oldest · На метлата · Next Newest »

Comments

post May 2 2006, 02:01
Comment #1

Професионален Безделник

Група: Потребител +
Коментари: 621
Регнат: 23-October 05
От: Пловдив
Име: БиБс

Примерно,че нямам търпение за следващата среща (Бела,Шамане,чакам! tongue.gif )

Ех,ако зависеше от мен-с най-голямо удоволствие,ама а де 15.gif А Жоро сам е казал някъде по форума(предполагам,че в темата относно срещите),че смята оттук нататък да ходи на срещи честичко smile.gif Или се лъжа 10.gif
Go to the top of the page
post May 8 2006, 14:16
Comment #2

Sinner in the hands of dirty god

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05
От: Пловдив
Име: Николета

Да,той на мен лично ми е обещал wink.gif
Go to the top of the page

« Next Oldest · На метлата · Next Newest »