IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Как да избера ОС?
Niksana
коментар Nov 7 2007, 18:29
Коментар #1

Снайперист...

Група: Уважавани
Коментари: 2,380
Регнат: 29-October 07
От: Пловдив "майна"
Име: Никсана,Нико,Никола, Токимемотака =)

Не мога да си избера свестна ОС мислех за МАС ама то пък едва ли ще стане на моя комп! Ако пък си инсталлна Линукс камерата ми става неизползваема! Кво да права? Кво да сложа? Отървете ме от бозата!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
2 страници V   1 2 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
GOGOGO
коментар Nov 7 2007, 19:24
Коментар #2

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 111
Регнат: 18-June 06
От: наоколо
Име: Георги Миргов

Цитат(niksana @ Nov 7 2007, 18:29) *
Не мога да си избера свестна ОС мислех за МАС ама то пък едва ли ще стане на моя комп! Ако пък си инсталлна Линукс камерата ми става неизползваема! Кво да права? Кво да сложа? Отървете ме от бозата!!!

Windows си е много добра система,стига естествено да можеш да работиш с нея!!!

+Quote Post
Peshoo7
коментар Nov 7 2007, 19:33
Коментар #3

Не съществува вече

Коментари: 2,749
Регнат: 15-May 06

Че защо пък на Linux да си използваш камерата ?

+Quote Post
ogata
коментар Nov 7 2007, 19:56
Коментар #4

_.::~*BaD AsS*~::._

Група: Потребител +
Коментари: 5,314
Регнат: 14-May 06
От: Пловдив
Име: Жоро

Не знам дали си запознат , но Линукс не е като уиндоус ... да има приятелски интерфейс , програмите да се инсталират с 2 клика и т.н . Мак-а ми е тъмна Индия , но и аз мисля че ще видиш зор докато го подкараш ... а уиндоус е като жената ... знаеш ли къде , как и кога да го бъзикнеш - вечно е твой smile.gif

ПП. Ако искаш да ти дам линк за читава уиндоус XP SP 2 версия (и сд-кей съответно )... помня че @gibona имаше такава на неговия акаунт в ftp-то на EК .

+Quote Post
LiQuIfY
коментар Nov 7 2007, 20:06
Коментар #5

militera fanatik

Коментари: 884
Регнат: 8-July 06
Име: silvestar

На Мак съм сядал да работя на една алтернативна програма на Photoshop и останах с много добро впечатление много по удобно се работи поне според мен и моите наблюдения . Не съм се човъркал из другите опции .

+Quote Post
Stratovarius
коментар Nov 7 2007, 21:18
Коментар #6

Редовен Потребител

Коментари: 522
Регнат: 12-May 06
Име: Иво

Купи си Mac mini с Leopard 10.5 и нямаш проблеми

+Quote Post
wbyte
коментар Nov 9 2007, 19:25
Коментар #7

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 33
Регнат: 26-August 06
Име: wbyte

Бъди мазохист - SGI/MIPS s IRIX mrgreen[1].gif biggrin2.gif mrgreen[1].gif

+Quote Post
melkor
коментар Nov 10 2007, 08:52
Коментар #8

Sinner in the hands of dirty goddess

Група: Администратори
Коментари: 2,778
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София
Име: Веселин Михайлов

Цитат(wbyte @ Nov 9 2007, 19:25) *
Бъди мазохист - SGI/MIPS s IRIX mrgreen[1].gif biggrin2.gif mrgreen[1].gif

Тук напълно ще се съглася! Трябва да бъдем мазохисти! 15.gif

+Quote Post
hackera777
коментар Jan 2 2008, 23:35
Коментар #9

Потребител

Коментари: 188
Регнат: 23-December 07
Име: Axel

Хех приятелю... аз като ти говора за Мас... Както и да е ама за камерата не си прав! Използваш я без проблем! Просто я свързваш с компа и си готов! А иначе за да я използваш в Скайп ще трябва да поровиш във сайта на скайпа и да изтеглиш най новата версия!

+Quote Post
gangs7a
коментар Jan 13 2008, 11:23
Коментар #10

Модератор

Група: Модератори
Коментари: 295
Регнат: 29-May 06
От: Майна?

Ако се ориентираш към Linux си сложи едно Ubuntu/Kubuntu/openSuse/ или стандартна процедура ---> Прозорци XP =D

+Quote Post
Rawen
коментар Jan 14 2008, 23:26
Коментар #11

Редовен Потребител

Коментари: 531
Регнат: 18-April 06

То хубаво да те отървем от Бозата ами знаеш ли ги другите алтернативи,визирам че ще ти е доста трудно с друга операционна система .Не защитавам бозата просто си питам.Единственото което мога да ти предложа аз е UBUNTU макар да не го познавам.

+Quote Post
dark_templar13
коментар Jan 15 2008, 10:55
Коментар #12

Потребител

Коментари: 234
Регнат: 10-June 07
От: in your dreams!
Име: Georgi

сложи KUBINTU и няма да съжаляваш ...нито ще имаш проблеми с камерата,моята на лаптопа работи САМО на линукс ... под уиндоус неще ... кви ли не магии с драйвери правих - не ще и тва е! ...

+Quote Post
Stratovarius
коментар Jan 15 2008, 19:04
Коментар #13

Редовен Потребител

Коментари: 522
Регнат: 12-May 06
Име: Иво

Или си инсталирай PC-BSD, стабилно, лесно, базира се на FreeBSD, какво повече ти трябва, дори няма нужда да се мъчиш, системата се инсталира и е готова за работа за около 20 минути

Ако минеш на PC-BSD, за да си спокоен и за да си направя реклама имаш 3 месеца 24/7 безплатна телефонна подръжка от мен, за цента на година подръжка ще се споразумеем допълнително. Също така имаш безплатна подръжка във форумите на проекта.

Имаш избор да инсталираш програмите с два клика или с 3 думи smile.gif smile.gif

+Quote Post
n3mo
коментар Apr 24 2008, 19:31
Коментар #14

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 82
Регнат: 21-April 08
Име: n3mo

Искаш нещо лесно за работа - Ubuntu/Kubuntu.
Лично за мен openSuse не е добро решение поради ред причини, но най-големия проблем за мен е много странното и неприятно поведение на системата в мрежа - не съм доволен!
Ако просто искаш да "поразчупиш" сложи някакви "пердета" на прозореца. StyleXP, WindowBlind, какви ли не програми няма - бях направил моя преди да изглежда като MAC, но не ми харесваше как работи - сега съм с Ubuntu -изглежда така както ми е кеф - във всеки един момент можеш да го направиш максимално да приляга на твоя стил и изисквания.
Камерата ти се предполага, че ще работи - много модели срещат проблеми при Windows, но при Linux нямат такива.
Успех с избора и както вече се разбра един глас от мен за Ubuntu/Kubuntu

+Quote Post
hackera777
коментар Apr 29 2008, 10:56
Коментар #15

Потребител

Аз няма да пропусна да похваля моя Мас. Защо да не тръгне на твоя комп? Ще тръгне. А е толкова лесен за ползване, че не е истина ако мислиш логично и знаеш английски на ниво четене с разбиране ддаже сам ще се оправиш пък и аз съм наслеща ;-) при въпроси по скайпа

+Quote Post
Niksana
коментар Apr 29 2008, 11:51
Коментар #16

Снайперист...

Eп,еп стига го хвали тоя мак де biggrin.gif Споко първо си тунинговам компа малко че не знам как ша тръгне тоя мак на мойти конфигураций. wink.gif Не знам к'во още може да се обсъжда по тази тема ако искате я заключвайте.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Apr 29 2008, 15:12
Коментар #17

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив
Име: Виктор Шапилов

Мммм лично за мен следващата операционна система ще е линукс, вероятно нещо от серията *бунту, просто вистата и да струва е хищник който няма да понеса на кочинката си... Бсд-тата са дървени като за потребителските машини, с мака не ми се занимава, наистина си заслужава, но си остава "но"... Относно линукса и подръжката на драйвърите за устройствата... По-малко са, но в повечето случай са далеч по-добри от уиндоуските им алтернативи, визирам примерно Хютет пакард мултифункционалните устройства 3 в 1... Под уиндоус тея драйвъри барабар с машината ми иде да ги зафуча в коша за боклук понякога, линукските алтернативи... Какво да кажа, спят. smile.gif
Та да се върна на темата... Ползвай 2 операционни на една система, според зависи за какво ти трябват, един геймър примерно не може да прежали лесно уиндоуса както и да го къдри с каквито и да било безплатни емулатори. smile.gif

+Quote Post
c0mp
коментар Apr 29 2008, 15:29
Коментар #18

Редовен Потребител

Коментари: 656
Регнат: 19-February 07
Име: vanso

Аз съм приятно изненадан от едно ubuntu, което си е качил един френд (аз се отказах от две ОС-та, че нещо харда хич, вообще, изобщо не стига). Според мен подобен софт ще придобива все по-голяма популярност, но все пак за сега си трябва уина, та да може да поцъкваме игрички ( :

+Quote Post
Niksana
коментар Apr 29 2008, 18:19
Коментар #19

Снайперист...

Шефе аз не си падам по игрите. Просто ми трябва ОС която да не взима ресурси щото компа ми е чесно казано слаб,а ся няма пари за обновяване. За сега Win си оставям иначе не искам да чуя за линукс де да знам просто имам лошо впечатление smile.gif

+Quote Post
hackera777
коментар Jun 19 2008, 22:23
Коментар #20

Потребител

Цитат(c0mp @ Apr 29 2008, 16:29) *
Аз съм приятно изненадан от едно ubuntu, което си е качил един френд (аз се отказах от две ОС-та, че нещо харда хич, вообще, изобщо не стига). Според мен подобен софт ще придобива все по-голяма популярност, но все пак за сега си трябва уина, та да може да поцъкваме игрички ( :

Тъй тъй линукса отпадна... Хубаво... Впрочем като се заговори за инсталация с 2 клика под линукс под мак пристигат с разширение .dmg което си е дикс имаге biggrin2.gif вътре имате програмка .app и крив път до папката Applications. за да инсталирате програмата просто хващате програмата и я дърпате на 5см и сте готови после си я придвижвате до дока и си я стартирате с 1клик по лесно от това няма на къде... ето пример

Аз работя върху един урок въведение в Мак като го свърша ниприменно ще пусна един линк тука да видите за какво иде реч

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 22nd April 2018 - 03:02