IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> 13-годишен стана баща, NetInfo.bg
Fixer
коментар Feb 13 2009, 20:23
Коментар #1

Най-голям български ESET фен

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,522
Регнат: 15-December 06
Име: Борислав

Невръстният татко признава, че не знае колко струват памперсите, но предполага, че са скъпи

Невръстен баща признава, че не знае колко струват памперсите, но предполага, че са скъпи.

13-годишният Алфи Патън, който повече прилича на 8-годишно хлапе, правил секс само веднъж, но това било достатъчно майката на детето му, 15-годишната Шантал, да забраменее.

Когато разбрали, че ще стават родители, двамата категорично изключили възможността момичето да направи аборт. Дърещичката им се родила преди броени дни, пише британскитя таблоид "Сън". Бебето се казва Мейзи Роксан.

"Мислех, че ще е хубаво да имам бебе. Дори не се замислих колко ще ни струва. Аз всъщност не получавам джобни пари, баща ми понякога ми дава по 10 паунда", обяснява срамежливият татко, чийто глас все още не е мутирал.

"Когато майка ми разбра, си казах, че съм си докарал голяма беля. Ние искахме да задържим бебето, но се тревожехме как ли ще реагират хората. Не знаех какво ще е да имам дете. Мислех, че ще съм добър и ще се грижа за него", допълва Алфи.

Баща му казва, че

хлапакът още не осъзнава това, което му се случва, но отчаяно се опитва да бъде грижовен и отговорен родител

Момчето много искало да е първият, който ще гушне новороденото.

Четири дни след раждането на Мейзи той я целува внимателно и й дава биберона.

"Можеше да свие рамене и да си остане вкъщи пред плейстейшъна, но той ходеше в болницата всеки ден", разказва 45-годишният Денис Патън.

Малката Мейзи била

зачената в първия и единствен път, в който невръстните родители правили секс

Шантал разбрала, че е бременна в 12-тата седмица. Бъдещите родители пазили тайната още месец и половина, но майката на момичето започнала да подозира нещо нередно.

Семейството на Алфи решило да каже само на най-близките около тях хора, защото се страхували от отношението на съучениците и учителите му.

Шантал родила дъщеричката им на 9 февруари. За "Сън" тя казва, че се чувства изморена и че е била нервна, но иначе е много развълнувана.

Девойката разбрала, че е бременна, след като отишла на преглед при личния си лекар със силни болки в стомаха

"Отидохме двамата с Алфи. Лекарят ме попита дали сме правили секс. Отговорих му утвърдително и той каза, че трябва да си направя тест за бременност. След като видя резултатите каза, че съм бременна. Започнах да плача, не знаех какво да правя. Той каза, че трябва да съобщя на майка си, но се страхувах. Дори не мислехме, че ще имаме нужда от помощ от родителите ни, мислехме, че ще ни убият", разказва тя.

Майка й предположила какво се случва, когато й купила тениска, която очертала издуващия й се корем.

Шантал признава, че с Алфи смятали, че ще ги обвинят в безотговорност.

"Знам, че направихме грешка, но и сега бих постъпила по същия начин. Ще бъдем добри и любящи родители", вярва момичето.

"Започнах да посещавам курс в църквата и ще помагам на други млади майки. Ще бъда страхотна майка, а Алфи ще бъде страхотен баща", допълва тя.

Шантал и Мейзи били изписани от болницата четири дни след раждането и засега ще живеят при родителите на момичето и петте й братя в общинско жилище под наем в Ийстборн.

Алфи идва да ги види всеки ден. Позволено му е да остава през нощта, дори има униформа там, за да отива направо на училище.

Родителите му са разделени, но татко му е убеден, че хлапето е изплашено до смърт.

"Всеки му говори различни неща, но това не го впечатлява особено. Той няма представа какво означава бебето и не може да обясни как се чувства. Всичко, което знае, е, че мама и татко ще му помогнат. Когато споменеш пари, очите му се ококорват. Тя също е зависима от родителите си. Това е лудост, те нямат представя какво стои отвъд всичко това."

Денис казва, че

Алфи е типичен 13-годишен младеж. Той обича компютърните игри, бокса и "Манчестър юнайтед"

Бащата също бил изумен, когато разбрал новината.

"Когато говорих с него, той се разплака. Каза, че е правил секс за първи път и не е знаел какво върши и какви последствия може да има. Със сигурност ще говоря с него отново - за птичките и за пчеличките. Вероятно хората ще си помислят, че е твърде късно, но той трябва да разбере всичко, за да няма още едно бебе."

Майката на Шантал също имала интересен разговор с дъщеря си.

"Казах й, че е прекрасно да имаш бебе, но бих искала обстоятелствата да са други. Ние имаме пет деца, което е голяма финансова отговорност. Но сме семейство, ще се обединим и ще се справим. Тя ми е дъщеря и я обичам."

Микаела Астън от благотворителната организация против абортите Life коментира, че поздравяват младежи като Алфи и Шантал за смелостта им да запазят детето си.

"В същото време това е симптоматично за сексуалния живот и сексуалното възпитание на подрастващите, което очевидно не дава резултати", коментира тя.

Събуди се, събуди се.... shocking.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V   1 2 3 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
Niksana
коментар Feb 13 2009, 20:35
Коментар #2

Снайперист...

Група: Уважавани
Коментари: 2,380
Регнат: 29-October 07
От: Пловдив "майна"
Име: Никсана,Нико,Никола, Токимемотака =)

Тия май за презервативи не са чували blink.gif .
Баси като го питат детето на колко си ... ми на 5 ... а баща ти ... на 18 лооооооол

+Quote Post
Th3_SpY
коментар Feb 13 2009, 20:49
Коментар #3

th3r3 1s a sToRm 1ns1d3 mY bRa1n

Група: Потребител +
Коментари: 1,102
Регнат: 27-April 05
От: женските фантазии
Име: 911 turbo

Тоя Алфи ми е идол ве майна!!! Бахти пича луд biggrin.gif

+Quote Post
advokata
коментар Feb 13 2009, 20:51
Коментар #4

King of Need For Speed

Коментари: 646
Регнат: 8-March 06
От: München

Малиии , много ми е чудно , какви реплики малкият смелчага е изкарал , та я е накарал да...

+Quote Post
Fixer
коментар Feb 13 2009, 21:00
Коментар #5

Най-голям български ESET фен

Коментари: 2,522
Регнат: 15-December 06
Име: Борислав

Цитат(Niksana @ Feb 13 2009, 20:35) *
Тия май за презервативи не са чували blink.gif .
Баси като го питат детето на колко си ... ми на 5 ... а баща ти ... на 18 лооооооол

Какви презервативи? Той е на 13 години (приличащ на 8) и е американец, цяло чудо е, че знае какво е секс.

Тези са луди!

+Quote Post
bengi
коментар Feb 13 2009, 21:20
Коментар #6

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 356
Регнат: 18-October 07
От: Пловдив
Име: Невена

Еми....живи и здрави laugh.gif! ...?!.. Бащата "малко" късничко се е сетил да разказва за птичките и за пчеличките .... biggrin.gif ...да им е живо и здраво детето и тва е... 4.gif
"Когато говорих с него, той се разплака. Каза, че е правил секс за първи път и не е знаел какво върши и какви последствия може да има. Със сигурност ще говоря с него отново - за птичките и за пчеличките. Вероятно хората ще си помислят, че е твърде късно, но той трябва да разбере всичко, за да няма още едно бебе."

+Quote Post
jorobg1
коментар Feb 13 2009, 21:20
Коментар #7

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 3
Регнат: 7-March 08
Име: Johnnie

А бе на мен много ми е чудно на 13 годишем вече спермата годна ли му е за оплождане shocking.gif

+Quote Post
Niksana
коментар Feb 13 2009, 21:27
Коментар #8

Снайперист...

Коментари: 2,380
Регнат: 29-October 07
От: Пловдив "майна"
Име: Никсана,Нико,Никола, Токимемотака =)

Цитат(jorobg1 @ Feb 13 2009, 21:20) *
А бе на мен много ми е чудно на 13 годишем вече спермата годна ли му е за оплождане shocking.gif

Има ли значи е wink.gif

+Quote Post
MiMzZz
коментар Feb 13 2009, 21:31
Коментар #9

Редовен Потребител

Коментари: 783
Регнат: 12-October 08
От: ...Somewhere Over The Rainbow...a.k.a. Сливен

Бог да го накаже тоя, дето е забременил горкото момиче!

+Quote Post
advokata
коментар Feb 13 2009, 22:23
Коментар #10

King of Need For Speed

Коментари: 646
Регнат: 8-March 06
От: München

Цитат(jorobg1 @ Feb 13 2009, 22:20) *

А ти отколко мислиш? Че само и единствено от 18 можеш да си баща...
Аз даже веднъж прочетох , че един 12 годишен е станал баща.

И между другото , бог няма да помогне в тази ситуация.

+Quote Post
Stratovarius
коментар Feb 13 2009, 22:28
Коментар #11

Редовен Потребител

Коментари: 522
Регнат: 12-May 06
Име: Иво

Цитат(MiMzZz @ Feb 13 2009, 22:31) *
Бог да го накаже тоя, дето е забременил горкото момиче!

Ех този Бог, Това че вие сте курви още от 15 годишна възраст сигурно не се нрави много на твоя Бог, което ще те прати право при моя smile.gif.

Колко невероятно добре звучи!

А какво ще кажеш за горкото момче? Или нас кучета ни яли?

+Quote Post
ThePinkDuck
коментар Feb 14 2009, 10:51
Коментар #12

Life is Better Blonde

Коментари: 2,638
Регнат: 17-November 05
От: Neverland
Име: Емилия

Да бе понеже то само единият е участвал. И само единият е трябвало да мисли. За какво се излагате с подобни мнения?

Аз незнам това защо изобщо изненадва някой? Всеки 2ри английски тийнейджър е родител. Дали си поема отговорноста или не е друг въпрос. То не е истина колко им е зле сексуалната култура. А най-прекрасното е, че тая ситуация напуска границите на UK вече.

+Quote Post
Angel-oF-DeatH
коментар Feb 14 2009, 11:39
Коментар #13

wolf

Група: Модератори
Коментари: 1,545
Регнат: 12-February 06
Име: Елеян

Пате , спокойно wink.gif не се пали...
Не знам , каква още глупост , ще измислят да пишат... утре ще има новина "8-годишно момченце стана баща" , пффф да бее. За мен лично ,това е поредната пропаганда и глупости dry.gif

+Quote Post
Rap1
коментар Feb 14 2009, 12:46
Коментар #14

Потребител

Коментари: 272
Регнат: 25-January 09
Име: RaptoX

Лъжа, или истина, факт е, че е супер кофти! sad.gif Как може 13-годишно дете да я клати оная, пък камоли да стане родител... shocking.gif За това нещо се искат много средства... Факт е, че родителите на Алфито ше помагат, защото нямат избор... Ама направо не ми се мисли.
Даже си мисля че тва е поредната ши*ана статия... confused.gif

+Quote Post
anji_banji
коментар Feb 14 2009, 22:47
Коментар #15

Потребител

Коментари: 308
Регнат: 24-March 07
От: София

Дете баща на дете shocking.gif
тук има снимки на момчето с бебето
www.thesun.co.uk

+Quote Post
K_f_R
коментар Feb 14 2009, 23:06
Коментар #16

Dismantle Me

Коментари: 3,453
Регнат: 2-December 06

И кво ?Смисъл и 2мата са си виновни щом ше задържат бебока браво и тва е.

+Quote Post
darkymir
коментар Feb 15 2009, 00:24
Коментар #17

Потребител

Коментари: 409
Регнат: 23-January 07
Име: lubo

Цитат(anji_banji @ Feb 14 2009, 22:47) *
www.thesun.co.uk

shocking.gif smoke.gif passifier.gif schrikken_pc.gif schrikken_pc.gif schrikken_pc.gif uhhh.gif starwars.gif starwars.gif shocking.gif

+Quote Post
nihilista
коментар Feb 15 2009, 00:36
Коментар #18

Редовен Потребител

Коментари: 512
Регнат: 24-November 07
От: Седемте тепета -1
Име: Радослав Радев

Аз като гледам снимките на "родителите' и по-скоро ехидната усмивка на невръстната майка, това си е било чисто изнасилване от страна на момичето... И нищо чудно, това дете да е плод на каприз от страна на момичето.
Каквото и да говорите, тенденцията в днешно време е: "Майки, пазете синовете си!"
(лично мнение)

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Feb 15 2009, 01:48
Коментар #19

Save me

Коментари: 2,238
Регнат: 7-February 08

Ужасно е, той е още дете..

+Quote Post
Burn
коментар Feb 15 2009, 11:07
Коментар #20

Потребител

Коментари: 128
Регнат: 26-October 08
Име: Никола Николов

Цитат(vess @ Feb 15 2009, 01:23) *
Цитат(anji_banji @ Feb 14 2009, 22:47) *
Дете баща на дете shocking.gif
www.thesun.co.uk

omfg наистина изглежда на 8...

biggrin.gif Той че изглежда на 8 си изглежда ама тая като я гледам (мамата си му Е**ЛО) , тва момиче видя ли го на живо 2 седмици кошмари не ми мърдат.

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 24th July 2017 - 22:31