IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Дайте едно мнение
topchokt
коментар Feb 22 2009, 08:13
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 11
Регнат: 29-January 09

Ми ние сме 5 човека , но двама се отказаха да бъдат част от екипа и затова останахме само 3. Сайта е за hiphop музика , който разработваме в свободното си време. Благодарим на napadatel.com за това че ни спонсорира. Ето го и сайт www.hiphop-bg.com
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 3)
Hangwire
коментар Feb 22 2009, 13:39
Коментар #2

Потребител

Коментари: 26
Регнат: 9-November 08

Цитат
Have a nice music here ! ; )

Това не го разбрах, може да е някаква игра на думи, но не е никакъв смислен израз.
По логото трябва да се поработи. Наистина не ми харесва, но това отчасти е въпрос на вкус... все пак си личи, че е направено за 5 минути на фотошоп.
Изглежда някакси наблъскан с ненужни неща, като това "случайно клипче" и "слушай музика онлайн". Наистина ли си мислите, че някой ще тръгне да слуша? Хората си имат плейлист, слушат си каквото искат - според мен това само натоварва външността. Същото и за това с "Игра" ..
В статиите новини, оставяйте повече място между текста и картинките - не изглежда добре, някак сбито.
Цветовата гама която сте избрали ми допада, и самия дизайн ако се изчисти също ще е на ниво.
Успех с начинанието!

+Quote Post
topchokt
коментар Feb 22 2009, 21:51
Коментар #3

Потребител

Коментари: 11
Регнат: 29-January 09

Цитат(Hangwire @ Feb 22 2009, 13:39) *
Цитат
Have a nice music here ! ; )

Това не го разбрах, може да е някаква игра на думи, но не е никакъв смислен израз.
По логото трябва да се поработи. Наистина не ми харесва, но това отчасти е въпрос на вкус... все пак си личи, че е направено за 5 минути на фотошоп.
Изглежда някакси наблъскан с ненужни неща, като това "случайно клипче" и "слушай музика онлайн". Наистина ли си мислите, че някой ще тръгне да слуша? Хората си имат плейлист, слушат си каквото искат - според мен това само натоварва външността. Същото и за това с "Игра" ..
В статиите новини, оставяйте повече място между текста и картинките - не изглежда добре, някак сбито.
Цветовата гама която сте избрали ми допада, и самия дизайн ако се изчисти също ще е на ниво.
Успех с начинанието!

Благодаряти че каза това което мислиш. Ще се вслушам в думитети , защото за нас вие потребителите сте важни smile.gif

+Quote Post
SoDifferent
коментар Feb 27 2009, 13:59
Коментар #4

Потребител

Коментари: 16
Регнат: 21-February 09
От: Елхово

Много добра идея , но май осъществяването й куца нещо . Има доста неща , които се желаят и "Hangwire" ги описа . На същото мнение като него съм . Но все пак има време да се доизпипа и ви пожелавам успех!:smile:

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 23rd August 2019 - 05:28