IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> инсталиране на ОС и друг софтуер на nokia x2-00
pirata_x
коментар Jan 4 2012, 10:50
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 17
Регнат: 17-October 08
Име: pirata_x

Здравейте ,
имам следния проблем телефонът ми след едно падане показваше бял екран но поне можеше някак да се набират номера макари да не се виждаше нищо.
И аз пуснах един ъпдейт за телефона да видя дали по някакъв начин ще помогне, но стана още по-зле защото сега даже и това вече не може та въпроса ми е може ли да се нямери някаде тази операционна система с която работи телефона и да се преинсталира някак без да се дава в сервиз, защото това не ме устройва като вариант защотото ще ми излезе по евтино да си взема новтелефон от колкото да го поправям.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 1)
kmeta na neta
коментар Feb 14 2012, 14:05
Коментар #2

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 1
Регнат: 14-February 12
Име: ivan

Цитат(pirata_x @ Jan 4 2012, 10:50) *
Здравейте ,
имам следния проблем телефонът ми след едно падане показваше бял екран но поне можеше някак да се набират номера макари да не се виждаше нищо.
И аз пуснах един ъпдейт за телефона да видя дали по някакъв начин ще помогне, но стана още по-зле защото сега даже и това вече не може та въпроса ми е може ли да се нямери някаде тази операционна система с която работи телефона и да се преинсталира някак без да се дава в сервиз, защото това не ме устройва като вариант защотото ще ми излезе по евтино да си взема новтелефон от колкото да го поправям.

Здрасти и аз имах такъв, решението беше сервиз, има един сервиз в сафия, люлин, там ми го оправиха бързо, питай във bulmag.com там може да помогнат.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 21st October 2019 - 13:46