IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Петиция: Максимална присъда за убиеца на Радостина Евтимова от град Варна!!!
deadelius
коментар Mar 25 2009, 19:48
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 57
Регнат: 23-January 07
От: Пловдив
Име: Явор Младенов

Историята
В четвъртък вечерта убитата 21-годишна студентка от Варна Радостина Евтимова е била на дискотека със свои състуденти по повод началото на семестъра. Това разказаха близки на зверски убитото момиче, чийто обезобразен труп бе открит в петък вечерта.

В компанията е присъствал и Георги Цветанов, който е заподозрян в извършване на престъплението. След купона Георги и Радостина са си тръгнали заедно, разказват техни колеги.

Все още няма резултати от аутопсията на тялото на момичето.

Според патолози от "Съдебна медицина" Радостина е починала от кръвозагуба. По тялото й са открити рани от над 50 пробождания с нож.

Dnes.bg припомня, че трупът на 21-годишната Радостина Евтимова беше намерен в апартамент на ул. ”Мир” в петък вечерта.

Жертвата е студентка в Икономическия университет във Варна. Сигналът за трупа й е подаден в полицията от екип на „Бърза помощ”.

Наблюдаващият случая зам. окръжен прокурор Радослав Лазаров съобщи, че на задържания за убийството на 21-годишната жена ще бъде повдигнато обвинение за убийство по особено жесток начин.

Арестът на връстника на жертвата Георги Цветанов бе удължен на 72 часа и в понеделник ще му бъде поискана постоянна мярка за неотклонение "задържане по стража”. Събраните по случая доказателства го сочат като заподозрян за убийството.

”Това, което мога да кажа в момента, е, че се е случило нещо много ужасно. Информацията, която имам по случая, е от медиите, затова не мога да го коментирам по никакъв начин”, заяви пред варненските медии днес лидерът на областната структура на СДС във Варна Цанко Цветанов, баща на запозодрения Георги.

”Гражданската ми позиция е, че правораздавателните органи – МВР, прокуратура, съд трябва да си свършат работата, който и да е извършител на това престъпление. Трябва съответно извършителят или извършителите да понесат последствията”, посочи Цветанов.

”Синът ми отрича да е замесен и не знам дали само той е задържан”, допълни още той.

Из dnes.bg

Ударете по един глас в свежо.нет и използвайте линка за да се подпишете в петицията.

Гласувай в Свежо.нет

Подпиши се в петицията

Искренно се надявам тази петиция да има ефект..

Този коментар е бил редактиран от the_mouse на Mar 26 2009, 18:09
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 15)
Tomahawk
коментар Mar 25 2009, 22:07
Коментар #2

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 943
Регнат: 4-January 06
Име: Ангел

Праснах 1 глас , ама отдавна се изясни , че тия петиции тежест нямат.. особено , когато идват от сайт като свежо.нет :/

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Mar 26 2009, 09:18
Коментар #3

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,713
Регнат: 25-April 05
Име: Румен Дамянов

С това смешно правосъдие в тая шибана държава ако изобщо бъде осъден ще е смешна присъда.. според съда 1 човешки живот струва максимум година, година и половина затвор.. сами си правете сметката.. а и амнистии ще има.. пълна подигравка. С подписки, петиции и протести нищо не става.. докъто не се намери някой, който да почне да трепе наред из държавата (политици,магистрати,"бизнесмени" и тн.) подобно на ира, ета и тн. няма да се оправи никога. Единствено с революция може да има положителна промяна..

+Quote Post
Neftochimic
коментар Mar 26 2009, 14:05
Коментар #4

Редовен Потребител

Коментари: 1,090
Регнат: 23-July 07
От: Bourgas
Име: Nikolai

Аве ква присъда,тия трябва да са на бесилото,изверги!

+Quote Post
deadelius
коментар Mar 26 2009, 15:28
Коментар #5

Потребител

Коментари: 57
Регнат: 23-January 07
Име: Явор Младенов

Всъщност линка води към страницата във Свежо. На страницата там има линк, който води към петицията. Идеята е, че ако 100 човека гласуват във Свежо, страницата на петицията може да стане "свежа" и да получи хиляди посетители.

Аз лично виждам повече смисъл в доживотния затвор без право на обжалване.

+Quote Post
advokata
коментар Mar 26 2009, 19:08
Коментар #6

King of Need For Speed

Коментари: 646
Регнат: 8-March 06
От: München

Гадно е убито това момиче , найстина , но една петиция как ще помогне максимална присъда? И каква беше всъщност максималнта присъда в България?

бтв. прочетете това: http://en.wikipedia.org/wiki/Fritzl_case

+Quote Post
c0mp
коментар Mar 26 2009, 19:15
Коментар #7

Редовен Потребител

Коментари: 656
Регнат: 19-February 07
Име: vanso

И аз подписах петицията. Може и до сега да не са станали чудеса с протести и петиции, но това не значи, че трябва да спрем да се опитваме smile.gif

Максималната присъда в случая е доживотен затвор, без право на замяна.

ПП: Момичето е на истина много хубаво...

+Quote Post
girl_from_hell
коментар Mar 26 2009, 22:39
Коментар #8

Pretty In Scarlet

Група: Уважавани
Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

и на мен ми се иска да ставта чудеса ама в българия не стават

+Quote Post
Undisclosed Desires
коментар Aug 23 2009, 21:46
Коментар #9

Sober

Коментари: 1,110
Регнат: 5-February 09
От: Разлог
Име: Mimeto0-Daredevil

Убиецът ѝ заслужава не присъда,а да бъде изгорен на клада или гилотина sick1.gif .
И аз подписах петицията.
Горката Ради-толкова е красива,а каква жестока съдба? mad.gif

+Quote Post
ogata
коментар Aug 24 2009, 01:01
Коментар #10

_.::~*BaD AsS*~::._

Коментари: 5,313
Регнат: 14-May 06
Име: Жоро

Цитат(deadelius @ Mar 25 2009, 19:48) *
По тялото й са открити рани от над 50 пробождания с нож.

Altair от Assassin's creed явно наистина съществува ... само дето той ги ръга по 1 път biggrin.gif . Тоя се е заиграл xD

ПП. Понеже гаджето ми силно ме укорява за "хумора" , ще кажа само :

Спрете да занимавате хората с глупости ! Тва са лични проблеми на определени личности , колко голяма присъда ще получи тоя пич явно на никой от тук не му влиза в работата , още по-малко го е грижа . Ще стане като всеки смъртен случай ... ше си я спомняте с добро и тва е . Никой не реве за милионите хора избивани по пътищата . Ако си беше седяла вкъщи , вероятно нямаше да я пречукат . 50 удара - тва определено е злоба , но ние не знаем от какво е бил озлобен убиеца . За тангото са нужни двама и явно мацката си го е заслужила с нещо .

+Quote Post
Dju`to
коментар Aug 24 2009, 01:17
Коментар #11

Потребител

Коментари: 58
Регнат: 8-April 08
От: Boulevard of broken dreams
Име: Dju

До някъде мога да се съглася с казаното по-горе: нито един от нас не може да промени каквото и да било, не ни влиза в работата, а ако влизаше... нямаше да е така, нали?

Вярно е, живеем в безправова държава (Боооооже, колко банално звучи...) и това скоро няма изгледи да се поправи... За нещастие не си избираме съдбите, просто ги получаваме и това e. Точка, финал, конец, ди енд, финито... Каквото и да говорим сега, момичето е мъртво и нищо няма да я върне. Нека поне почива в мир, stop disturbing her death... Ъргх... wacko.gif

+Quote Post
girl_from_hell
коментар Aug 24 2009, 09:55
Коментар #12

Pretty In Scarlet

Група: Уважавани
Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

и явно мацката си го е заслужила с нещо .
хахаа луд ли си

максималната присъда май беше 15 години, което пак е супер смешно...

+Quote Post
killzone
коментар Oct 7 2009, 17:48
Коментар #13

Потребител

Коментари: 72
Регнат: 27-June 08
От: Бургас
Име: Милен

Еми гледайте колко чаровно момиче то бива бива злоба ама то това е изван всякакви граници.Еми като не е решила момичето да но пусне има си и други начини.Искам смърт за тоя боклук.

+Quote Post
TIGERM13
коментар Oct 15 2009, 11:11
Коментар #14

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 428
Регнат: 30-October 06
От: Lazyass Land

Цитат
За тангото са нужни двама и явно мацката си го е заслужила с нещо

То по твоята логика всеки убит човек си го е заслужил-направо не е истина 17.gif

Познавах Ради -тя беше супер доброто и лъчезарно момиче,тя е последния чове на земята,който заслужава това.Не мога да проумея защо Господ взима първо най-добрите хора.

+Quote Post
TIGERM13
коментар Oct 15 2009, 11:15
Коментар #15

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 428
Регнат: 30-October 06
От: Lazyass Land

Познавах Ради ,тя беше супер добро и лъчезарно момиче и е последния човек на земята,който заслужава това.Не мога да проумея защо Господ взима първо най-добрите хора.

Цитат
За тангото са нужни двама и явно мацката си го е заслужила с нещо .

То по твоята логика всеки убит човек си го е заслужил-направо не е истина 17.gif

+Quote Post
Undisclosed Desires
коментар Oct 15 2009, 11:29
Коментар #16

Sober

Коментари: 1,110
Регнат: 5-February 09
От: Разлог
Име: Mimeto0-Daredevil

Аз също съм познавала Ради!Тя беше уникален човек,не беше изобщо,ама изобщо не беше злобна!
Даже известно време бяхме приятелки и много плаках,когато тя умря!
Не мога да повярвам само какви психари има.
Думи нямам!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 21st August 2017 - 02:59