Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
entry Jan 15 2008, 11:19
Обзалагам се че до сега не сте виждали такова свирене (по скоро с тази част на тялото ) http://www.youtube.com/watch?v=m3gMgK7h-BA...feature=related
П.с АЗ ходех по едно време с един познат напред назад по градинки да свирим а той вместо перци ползваше молив и го мислех за хахо обаче този ми обърна представите mrgreen[1].gif

entry Jan 7 2008, 21:11
Еми да ви се похваля и аз днеска се сдобих с фотоапарат. Ето го и него http://cameramania.net/shop/product_info.php?products_id=172 не е кой знае какво но аз му се радвам много blush.gif защото както от едно известно време съм се запалил по фотография (любителска) и сега се радвам че имам собствен
П.с The_mouse i Soaron като се видим на някоя среща ще си ги мерим апаратите де tongue.gif да не си помислите нещо mrgreen[1].gif

entry Dec 27 2007, 10:30
An empty crossroad
Footprints in the sand
A silent witness
Of where we used to stand

A lonely morning
I feel so unsure
Life seems harder
Than it did the night before

I dance with loneliness
When the lights are low
When it's time to go
I don't wanna know
When the shadows rise
When I close my eyes
When it hurts inside
Tell me why

A wearing mindtrip
And the night moves on
No more moonshine
Ever since you're gone

An endless tornment
Waiting for your call
A hollow promise
That makes me feel so small

I dance with loneliness
When the lights are low
When it's time to go
I don't wanna know
When the shadows rise
When I close my eyes
When it hurts inside
Tell me why

Oh tell me why
Why does it hurt inside
When I just close my eyes
I see the shadows rise
Why
Why does it hurt inside
I see the shadows rise

I dance with loneliness
When the lights are low
When it's time to go
I don't wanna know
When the shadows rise
When I close my eyes
When it hurts inside
Tell me why
Why does it hurt inside
I see the shadows rise

Oh tell me why
Why does it hurt inside
I see the shadows rise

entry Dec 26 2007, 18:47
Ами реших да ви разкажа за вчерашният и днешният ден защото имаше много изцепки от моя страна.. И така на 25 сутринта заминах за София със семейството към обят бях там и почнахме да обикаляме бях напред назад. После дойде един приятл и ме забра и ме заведе в мола в софия където гледах за сефте 3 D кино (IMAX) заслужава си да се види.. Та след това вървим в мола и той празен и само се обръща към мен и държи в една си ръка една коледна шапка и вика: На бас на една каса бира че не можеш да си я сложеш и да вършиш ей така из целият мол" и аз викам "ари бе да видим" а през това време мола беше празен поради причината че всичко отваряло след 13.00 ама кой да знаел mrgreen[1].gif. Та аз нахлупих шапката и тръгнах и като се напълни с хора и аз гледам като изтърван unsure.gif biggrin2.gif
След това се върнах при семейство и се прибрахме за Коледна вечеря аз вече бях настинал кашлях и бях с температура и баща ми реши да ме лекува как -> една чаша ракия след това една 2 чаши уиски и къде отиде ейнджъла под масата и се затоплих едно здраво и откъртих към 21.30 blush.gif. Днес имах среща с aria от начало ма беше малко срам ама blush.gif се видяхме. Нищо че беше за малко но си направихме много готино лафче и след това на влака и към Пловдив.
А за предишният ден се очудих колко смс получих и колко хора се сетиха за мен
П.с мерси на всичко който се сетиха за мен worthy.gif
п.с -> ето ме с шапката http://ggbit.info/forum/index.php?automodu...i&img=11528

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10