IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ????????!

Tози форум (GGbit.Info) няма нищо общо с интернет достачвика "Гигабит Нет" и неговият наследник "Евроком Лан" (повече информация).

> проблем с нета при включен торент клиент
kikaha
коментар Nov 12 2007, 19:32
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 31
Регнат: 4-January 07
От: пловдив

здравийте, имам следния гадничък проблем спира ми нета когато оставя да работи торент клиента ми в момента ползвам уторрент.
преди извастно време имах същия проблем и звъннах на подръжката хората се отзоваха веднага изпратиха човек той ми каза че проблема не е по трасето и по всяка вероятност е в торент клиента ми тогава бит комет посъветва ме да го сменя и аз го направих извастно време нямах проблеми от около седмица отново ш.....на работа. ако знаете нещо по въпроса помагайте щото аз не съм стиснат и правя сиид 166 часа седмично е твае на отзовалите се благодаря
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 4)
huligan
коментар Nov 12 2007, 21:57
Коментар #2

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 282
Регнат: 3-November 06
От: Пловдив

Пре мен нета не спира, но като съм си пуснал торент клиента(bit comet 0.70) и нета ми става адски бавен

+Quote Post
Viiipeer_
коментар Nov 12 2007, 22:03
Коментар #3

Потребител

Коментари: 291
Регнат: 22-February 06
Име: viiipeer_

Цитат(huligan @ Nov 12 2007, 21:57) *
Пре мен нета не спира, но като съм си пуснал торент клиента(bit comet 0.70) и нета ми става адски бавен

и при мен е така

+Quote Post
GOGOGO
коментар Nov 12 2007, 23:36
Коментар #4

Потребител

Коментари: 111
Регнат: 18-June 06
От: наоколо

Така се получава когато сваляш,защото целият ти трафик се използва от торент клиента ти.Когато качваш не би трябвало да имаш проблем.Предполагам,че някъде в настройките има опция за ограничаване на скоростта

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Nov 12 2007, 23:44
Коментар #5

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

Цитат(GOGOGO @ Nov 12 2007, 23:36) *
Така се получава когато сваляш,защото целият ти трафик се използва от торент клиента ти.Когато качваш не би трябвало да имаш проблем.Предполагам,че някъде в настройките има опция за ограничаване на скоростта

Up и Down скорост малко под максимума, да има за брауз, скайп и тн. малко аванс. Както и броя връзки, 200-300 и повече наистина е нездравословно, повече от 100 няма смисъл.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 16th September 2019 - 17:09