IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Критики & Препоръки, Какво искате да се подобри във форума...
vIkToRsHeFa
коментар Apr 26 2005, 09:39
Коментар #1

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

Всякакви градивни критики и препоръки които да направят по-удобно и приятно прекарването ви в страниците на GGbit.info са добре дошли!!! 15.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
58 страници V  « < 42 43 44 45 46 > »   
Start new topic
Отговори (860 - 879)
Крадец на рози
коментар Jul 10 2007, 22:11
Коментар #861

The misery, the pain...

Група: Редовни
Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

Aз също съм засичал теми, които са заключени, но не е дадено обяснение, което е неетично. Дано с Дребус да говорим за едно и също нещо.

+Quote Post
unvisioble
коментар Jul 10 2007, 22:15
Коментар #862

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
От: Пловдив

Скоро не съм засичала тема, затворена без обяснение, но си напълно прав, че в такъв случай е малко непочтително.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 10 2007, 22:46
Коментар #863

Цитат(unvisioble @ Jul 10 2007, 23:15) *
Скоро не съм засичала тема, затворена без обяснение, но си напълно прав, че в такъв случай е малко непочтително.

Теми без обяснение има само в случаи когато предтои решение за бъдещето на дадена тема. Затворени теми без обяснение, ако видите или ви интересува защо е затворена обърнете се към мен и веднага ще проверя от кой и защо е била заключена. За момента безпричинно заключена тема няма!

ПП. Ставали са и грешки но са били коригирани незабавно. blush.gif

+Quote Post
storm
коментар Jul 17 2007, 00:01
Коментар #864

unfaithfulness revealer

Коментари: 936
Регнат: 30-July 05

Цитат
Цитат(DreBuS @ Jul 9 2007, 22:40) *
Сигурен съм, че модераторите си имат основание, но в разделя "Душевни връзки" има доста заключени теми... бих искал да им отговоря.

Понеже намесихме "Душевни връзки"
Заключените теми са:

От какво ви е страх най-много , която се дублира с пуснатата от Bebsii тема ФОБИИ

За улеснение на всички ще преместя постовете от едната в другата като направя заглавието на повтарящата се подзаглавие на оригиналната.
---------

Отиваме на страница 5 и темата как бихте постъпили , затворена от самия viktorshefa, причината е обяснена.
---------

Продължаваме отново с тема на кунлао на страница 6 свети Валентин, която отново се повтаря с темата Идеалният подарък... на Алма, която е напълно идентична.
---------

После отиваме чак на страница 10 с познатата на всичкини тема на Фрийки за Един странен въпрос (бяхте я забравили, а), затворена от melkor, с обяснена причина. Темата беше бум със 147-те си отговора преди да бъде затворена преди 1 година, но това е друга история 18.gif.
Код
Цитат(DreBuS @ Jul 9 2007, 22:40) *
Сигурен съм, че модераторите си имат основание, но в разделя "Душевни връзки" има доста заключени теми... бих искал да им отговоря.
Ако много желаеш да му отговориш, може да го направиш и на лично rolleyes.gif
---------

Като забележите, че в актуалните месеци всички теми са непокътнати и има 1-2 повтарящи се, смятам, че всичко си е по правилата, точно ясно и оптимално. Но, разбира се, ако някой забележи нещо, което му се струва нередно, съмнително, странно, само да се обади happy.gif .

+Quote Post
Dinko
коментар Jul 19 2007, 19:09
Коментар #865

Модератор

Група: Модератори
Коментари: 205
Регнат: 19-October 05

@vIkToRsHeFa дали е възможно в потребителската галерия да се сложат бутони за предишната и следващата снимка непосредствено под голямата снимка, за да може да се рзглеждат снимките последователно без да се налага да се движи екрана с мишката защото долната лента не се вижда изцяло дори на 1280х1024 и ако е възможно да могат да се местят снимките и със стрелките.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 19 2007, 19:50
Коментар #866

Цитат(Dinko @ Jul 19 2007, 20:09) *
@vIkToRsHeFa дали е възможно в потребителската галерия да се сложат бутони за предишната и следващата снимка непосредствено под голямата снимка, за да може да се рзглеждат снимките последователно без да се налага да се движи екрана с мишката защото долната лента не се вижда изцяло дори на 1280х1024 и ако е възможно да могат да се местят снимките и със стрелките.

Ммммм за жалост самата инвижън галерия не го позволява, но ще видя какво е положението в последната версия и ако и тя не е ОК, ще напиша специялно за към форума свястна галерия. Междувременно ще видя как да адна 2 бутончета в празново пространство в дясно за следваща и предишна снимка. 4.gif

ПП. В какъв смисъл стрелкичките отдолу за предишна и следваща снимка да не работят !? При теб не работят ли, или имаш в предвид други стрелички !? unsure.gif

+Quote Post
Dinko
коментар Jul 20 2007, 23:01
Коментар #867

Модератор

Група: Модератори
Коментари: 205
Регнат: 19-October 05

Цитат(vIkToRsHeFa @ Jul 19 2007, 20:50) *
ПП. В какъв смисъл стрелкичките отдолу за предишна и следваща снимка да не работят !? При теб не работят ли, или имаш в предвид други стрелички !? unsure.gif

Имам в предвид стрелките на клавиатурата.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 27 2007, 16:35
Коментар #868

Цитат(Dinko @ Jul 21 2007, 00:01) *
Цитат(vIkToRsHeFa @ Jul 19 2007, 20:50) *

Имам в предвид стрелките на клавиатурата.

Хм... Дори и да стане ще работи само под някои бразуери защото има проблеми с валидацията на някои Java Script функции, но ще видя какво мога да направя по вуъпроса или изобщо ще видя да драсна една по-хубавка галерия както си му е реда, но това по-нататък защото си е сериозно начинание и ще иска доста време за да стане както трябва. Наистина подобна пция би била доста удобна. happy.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Aug 1 2007, 01:09
Коментар #869

Team 23 - Sensei

Група: Уважавани
Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06

Гледам че брат ми напоследак не влиза пък той е отговорен за Аниме и Манга та докато го няма може да го наглеждам и да го раздвицжа малко... blush.gif

+Quote Post
club135
коментар Aug 1 2007, 07:53
Коментар #870

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,557
Регнат: 3-December 06

Абе препоръката ми е малко особена. Има секция Графични уроци, където хората постват разни нещица за Фотошоп. До сега, каквото разгледах, навсякъде присъстват снимки към урока, обаче забелязах, че някои, като например това, това и това са останали без картинки, защото авторът ги е изтрил. По този начин уроците, които е пуснал, в голяма степен се обезсмислят.
Мисля си за 2 решения на проблема. Едното е да се създаде специална галерия към тази секция, където могат да се аддват картинките, да минават през одобрение от модераторите и да остават там, без да могат потребителите да ги трият.
Другото е, всеки задължително да дава връзката към мястото, от където е взел урока.
Май първия вариант е по-удачен, обаче не знам доколко е технически изпълним.

+Quote Post
akolevutd
коментар Aug 1 2007, 09:49
Коментар #871

Коментари: 1,071
Регнат: 24-June 06

Цитат(club135 @ Aug 1 2007, 08:53) *
Едното е да се създаде специална галерия към тази секция, където могат да се аддват картинките, да минават през одобрение от модераторите и да остават там, без да могат потребителите да ги трият.

В процес на разработване е.

+Quote Post
seahorse
коментар Aug 1 2007, 10:29
Коментар #872

Потребител

Коментари: 13
Регнат: 14-June 07
От: ваш`те
Име: _____

Цитат(FrAgMaKeR @ May 31 2007, 13:02) *
Цитат(Jane @ May 31 2007, 12:57) *
Е, благодаря за изчерпателния отговор. Аз искам да запитам тогава, ако попадна на такива спамерски изпълнения на кого трябва да докладвам?

Ето ти пълният списък на модераторите и администраторите, в зависимост къде се намират спамерските изпълнения и кой е онлайн, можеш да си избереш някой, който да ти свърши работа. smile.gif

Здравейте!
Този въпрос може да се реши много лесно, ако под всеки пост има бутон "Оплакване" или "Съобщи за нередност", който при натискане отваря нова страница, в която се вписват причините

При което локалния модератор и админите получават следното съобщение:

ЛС: Съобщението е докладвано от Относно ограниченията на подписите

АБВ Форуми
----------
Здравей, ****(името на модератора),

Ламята е докладвал за нередно съобщение:
------------------------------------------------
Тема: Относно ограниченията на подписите
Съобщение: http://******/index.php?showtopic=46...=0&#entry589119 (линк към съответния пост)
Причина: Публикувани са лични данни
------------------------------------------------
Поздрави, Екипът на АБВ Форуми. http://*****.bg/index.php

Това определено улеснява работата на модераторите, които не са извънземни, за да четат всичко wink.gif
А и самите потребители, които в повечето случаи не искат да се лутат и търсят кой модератор е на линия и на кого да пишат.

Този коментар е бил редактиран от seahorse на Aug 1 2007, 10:37

+Quote Post
akolevutd
коментар Aug 1 2007, 10:37
Коментар #873

Здравей.

Това като идея не е лошо. И аз съм си го мислил. Може да се сложи бутон "Докладвай" на всеки пост във форума. Но не зная доколко е възможно да се направи. В смисъл може да трябва да се модва и фиксва всеки път след ъпдейт на форума, което не е много приятно. Тук вече трябва да се намеси vIkToRsHeFa.

Поздрави.

+Quote Post
seahorse
коментар Aug 1 2007, 10:40
Коментар #874

Потребител

Възможно е и работи безотказно.
Осъществено е в друг форум (то вече стана ясно в кой mrgreen[1].gif )

Ако искаш се свържи с някой админ там.
(като анонимен не се вижда бутонът, трябва да си регистриран)

+Quote Post
akolevutd
коментар Aug 1 2007, 10:56
Коментар #875

Аз зная че е възможно. Има доста такива форуми. Това ще да е някой плъгин. Съмнява ме да са го писали ръчно. Ако се сложи да се надяваме, че със всяка нова версия на форума, ще излиза и нома версия на плъгина.

+Quote Post
melkor
коментар Aug 1 2007, 10:58
Коментар #876

Sinner in the hands of dirty goddess

Коментари: 2,780
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София

Тази опция беше изключена поради честите злоупотреби с нея!

+Quote Post
seahorse
коментар Aug 1 2007, 12:29
Коментар #877

Потребител

Цитат(melkor @ Aug 1 2007, 11:58) *

Здравей, melkor!

При злоупотреба наказваш съответния потребител и друг път ще си помисли дали да го направи отново wink.gif

Поздрави!
П.П.Само споделих идея, решението си е ваше... rolleyes.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Aug 1 2007, 13:33
Коментар #878

Това е настройка включена по подразбиране във инвижън форумите, не е мод или нещо подобно, въпрос на няколко клика е.
Да поясня казаното от Весо:
Цитат(melkor @ Aug 1 2007, 11:58) *

Потребител беше намерил дупка с която наизпрати по към 300 репорта на всеки с права в един раздел, въпросният форум от който е шота даже e доста по-стара версия. Освен това всеки може с 1-2 клика да занимава целия екип с глупости. Няма почти момент когато да няма член на екипа ни с глобални права( по принцип браузваме из форума като скрити потребители) който да реши възникнал проблем, а и затова повечето категории си имат и конкретни модератори. Целият форум не може да бъде обхванат естествено, затова всеки си има определена област на действие, много скоро ще се погрижа да се подобри работата в тази насока.
Иначе, има стриктна процедура за действие при проблеми и когато няколко човека се заемат със един случай примерно да накажат даден потребител и да го предупредят на лично може да получи по погрешка да речем двоен уарн или 2 лични... Хубаво е един човек да се заеме със един случай, а не половината екип да оспамят юсера със различни по тип предупреждения... biggrin2.gif

Просто към настоящият момент, не мисля че е нужно.
Едит: Иначе сега погледнах... Мислих че шот-а е от форумите на плей еврокома а то на абв-то бил... Но както ида е де и двата са със старата версия. smile.gif

+Quote Post
SoARoN
коментар Aug 1 2007, 13:59
Коментар #879

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

Цитат(vIkToRsHeFa @ Aug 1 2007, 14:33) *
Няма почти момент когато да няма член на екипа ни с глобални права( по принцип браузваме из форума като скрити потребители)

Само да спомена, че доста пъти съм засичал когато във форума не е имало не глобален а дори модератор. Да приемем обаче, че е имало скрит такъв, как да разбера кой е та да се свържа с него? blink.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Aug 1 2007, 14:25
Коментар #880

Цитат(SoARoN @ Aug 1 2007, 14:59) *
Само да спомена, че доста пъти съм засичал когато във форума не е имало не глобален а дори модератор. Да приемем обаче, че е имало скрит такъв, как да разбера кой е та да се свържа с него? blink.gif

Пишеш на който прецениш глобален модератор или администратор, като допълнителна опция ако е нещо толкова важно което колегите са къорави та да не видят можеш и да ми дзвъннеш на телефона... 0896491707 tongue.gif

ПП. За предпочитане е малко да закъснее намесата от колкото целият екип постоянно да бъде офлудван за щяло и нещяло от хора които си нямат друга работа... Имаше един даже дето едно време бъркаше докладвай бутона със този за постването та пишеше на целият екип отговор по темата... biggrin.gif

+Quote Post

58 страници V  « < 42 43 44 45 46 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 21st August 2019 - 21:11