IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Критики & Препоръки, Какво искате да се подобри във форума...
vIkToRsHeFa
коментар Apr 26 2005, 09:39
Коментар #1

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

Всякакви градивни критики и препоръки които да направят по-удобно и приятно прекарването ви в страниците на GGbit.info са добре дошли!!! 15.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
58 страници V  « < 41 42 43 44 45 > »   
Start new topic
Отговори (840 - 859)
bLex
коментар Jun 10 2007, 19:30
Коментар #841

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,489
Регнат: 9-May 06
От: България

Предлагам (ако искате) да сложим един потраздел на игри (Полезни статии)

+Quote Post
akolevutd
коментар Jun 10 2007, 19:46
Коментар #842

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,071
Регнат: 24-June 06

това е достатъчно

+Quote Post
poznai
коментар Jul 3 2007, 01:22
Коментар #843

Уважаван Потребител

Група: Уважавани
Коментари: 84
Регнат: 17-August 05
От: Пловдив

Цитат(vIkToRsHeFa @ Jun 9 2007, 15:05) *
Цитат(ogata @ Jun 9 2007, 14:35) *
Пак се връщам на въпроса ... а защо не се постави като опция в контрол панела за да може всеки да си го менка , когато си поиска smile.gif ?
ПП. Говоря за надписа под аватара

Тази опция е пусната само във някои ламави форуми със слаба администрация където не са помислили че под аватара може дасе лепне "Админ", "Глобален Модератор" и т.н. и при сходен ник със някой админ при клик върху профила да речем в някоя тема неоторизирани лица да получат информация непредназначена за тях. Вика му се социал инженеринг... За пример в ggbit.net форума едно време беше пусната тази опция и warezru ако не ме лъже паметта си беше сложил ранг "Администратор" по същия начин^ та имаше потребители които в темите го питаха кога ще оправи нета, незабелязвайки че е в група "потребители"... Същото го имаше в датата и вероятно се досещате за какви шашми става въпрос, при по-неопитни потребители...

това са ламави лузъри, не форуми wink.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 3 2007, 09:57
Коментар #844

Цитат(poznai @ Jul 3 2007, 02:22) *
това са ламави лузъри, не форуми wink.gif

Имаш право напълно, ма да речем при едно хакване никой не гледа хакера... Всички обръщат поглед из под вежда към сисадмина... tongue.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Jul 8 2007, 22:25
Коментар #845

Team 23 - Sensei

Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06

Аз имам само 1 запитване.. тая тема ---> http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=20354&st=440 не е ли за Форумните Игри :^)

+Quote Post
The Shaman
коментар Jul 8 2007, 22:29
Коментар #846

S.t.a.l.k.e.r.

Коментари: 9,092
Регнат: 26-September 05
От: Тримонциум

Преместена е.

+Quote Post
f0rgy
коментар Jul 8 2007, 22:32
Коментар #847

Team 23 - Sensei

Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06

QUOTE(f0rgy @ Jul 8 2007, 23:25) *
Аз имам само 1 запитване.. тая тема ---> http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=20354&st=440 не е ли за Форумните Игри :^)

Иии ма че си бърз,евала worthy.gif

+Quote Post
SoARoN
коментар Jul 9 2007, 16:09
Коментар #848

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

Имам лека критика към модератори и администратори и тя е да се премахват своевременно мнения от теми, които не са по темата. Пример - пускаш някаква тема и първото мнение е на потребитрл "умньо" със съдържание "странниче ще ми издухаш шапката" при което ти убива и темата и желанието да пишеш повече по тази тема.

Благодаря за вниманието!

+Quote Post
The Shaman
коментар Jul 9 2007, 16:23
Коментар #849

S.t.a.l.k.e.r.

Коментари: 9,092
Регнат: 26-September 05
От: Тримонциум

Това мисля,че се прави...Вярно,може да се позабавим,но когато бъде констатирано подобно нещо ,поста бива изтрит...Не е рецидив мисля ?!?!

+Quote Post
ventzo
коментар Jul 9 2007, 16:40
Коментар #850

only god can judge me

Коментари: 997
Регнат: 28-April 05

Аз пак ще си питам--не е ли възможно да се сложи "нови коментари" още в портала там някъде около или най-добре под снимката?
Мисля че на всички ще ни е по удобно
Бях го задал този въпрос одавна и Вик каза,че ще го направи и аз толкова време се накатавам да не би да изнаглявам.

+Quote Post
the_mouse
коментар Jul 9 2007, 16:55
Коментар #851

.: Using Kubuntu Linux :.

Коментари: 3,960
Регнат: 21-July 05

Да, това е добра идея, много добре ще е ако го има този линк още в портала smile.gif
@SoARoN, ако забележиш подобен пост, който мислиш, че е спам или офтопик, можеш да пишеш на съответния модератор на раздела или на който и да е глобален модератор или админ wink.gif

+Quote Post
DreBuS
коментар Jul 9 2007, 21:40
Коментар #852

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 51
Регнат: 31-March 07
От: Густо, майна, Филибето! :)

Сигурен съм, че модераторите си имат основание, но в разделя "Душевни връзки" има доста заключени теми... бих искал да им отговоря. Пак казвам - не искамд а ви се бъркам, но като администратор на един доста по-скромен форум от Вашия, не виждам причина... unsure.gif

+Quote Post
the_mouse
коментар Jul 9 2007, 21:46
Коментар #853

.: Using Kubuntu Linux :.

Коментари: 3,960
Регнат: 21-July 05

Давайте конкретни примери, за да ви дадем конкретни отговори smile.gif

+Quote Post
Крадец на рози
коментар Jul 10 2007, 00:50
Коментар #854

The misery, the pain...

Група: Редовни
Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

o,0 съжЕлявате ли?

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 10 2007, 00:55
Коментар #855

Цитат(Крадец на рози @ Jul 10 2007, 01:50) *
o,0 съжЕлявате ли?

Коригирано!

ПП. Damn i'm goood... biggrin2.gif

Цитат(SoARoN @ Jul 9 2007, 17:09) *
Имам лека критика към модератори и администратори и тя е да се премахват своевременно мнения от теми, които не са по темата. Пример - пускаш някаква тема и първото мнение е на потребитрл "умньо" със съдържание "странниче ще ми издухаш шапката" при което ти убива и темата и желанието да пишеш повече по тази тема.

Такива биват затривани при първа възможност, ако видиш такава която все още да е оцеляла незабелязано по някаква странна случайност, драсни на модератор, глобален такъв, или администратор който да фиксне проблема. Онлайн винаги има поне по 2-ма трима с глобални права. 4.gif

Цитат(ventzo @ Jul 9 2007, 17:40) *
Аз пак ще си питам--не е ли възможно да се сложи "нови коментари" още в портала там някъде около или най-добре под снимката?
Мисля че на всички ще ни е по удобно
Бях го задал този въпрос одавна и Вик каза,че ще го направи и аз толкова време се накатавам да не би да изнаглявам.

Наистина бях забравил това да го добавя и бях писал, че ще го адна заедно със доста други подобрения във следващата версия... Е... Няма да чакате много и за това... 15.gif

Цитат(DreBuS @ Jul 9 2007, 22:40) *
Сигурен съм, че модераторите си имат основание, но в разделя "Душевни връзки" има доста заключени теми... бих искал да им отговоря. Пак казвам - не искамд а ви се бъркам, но като администратор на един доста по-скромен форум от Вашия, не виждам причина... unsure.gif

Лично аз поне не виждам на първите 2-3 стряници една затворена тема... Както е писал the_mouse, би ли конкретизирал за коя става въпрос !?

+Quote Post
DreBuS
коментар Jul 10 2007, 11:12
Коментар #856

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 51
Регнат: 31-March 07
От: Густо, майна, Филибето! :)

Не знам как е тук, затова първо ще попитам (а и снощи бях леко пийнал и не помня в кои теми по-точно съм писал, за да го разбера сам):
Когато в тема "X", намираща се на 3-та страница например, има ново мнение, конкретната тема измества ли се на първа страница, като тема с най-ново мнение? Ако не, мисля, че това би било хубаво. smile.gif Ай живи и здрави. wink.gif

+Quote Post
SoARoN
коментар Jul 10 2007, 11:20
Коментар #857

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

Цитат(DreBuS @ Jul 10 2007, 12:12) *
Не знам как е тук, затова първо ще попитам (а и снощи бях леко пийнал и не помня в кои теми по-точно съм писал, за да го разбера сам):
Когато в тема "X", намираща се на 3-та страница например, има ново мнение, конкретната тема измества ли се на първа страница, като тема с най-ново мнение? Ако не, мисля, че това би било хубаво. smile.gif Ай живи и здрави. wink.gif

Да измества се.

+Quote Post
**ASTERIX**
коментар Jul 10 2007, 11:23
Коментар #858

Eminem Fan

Коментари: 4,074
Регнат: 27-April 05
От: Някаде из мрежата

Измества се !
А като не помниш каде си писал си влез в профила и като дадеш на табчето с коментарите ще видиш собствените си коментари в темите в които си писал и съответно линкове към темите wink.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 10 2007, 14:18
Коментар #859

Естествено, това е една от важните възможности на форума, че всичко актуално излиза на първите страници, не само темите. А дори и във "Нови коментари" се подрежда не само по нови теми а и по нови постове, нещо което все още липсва ако не се лъжа в phpbb-то та имаше специялни модули измислени да коригират проблема но както и да е отплеснах се...
А мненията си можеш да откриеш по начинът по който е споменал астерикс, ето твоите последни мнения и теми.

+Quote Post
unvisioble
коментар Jul 10 2007, 22:09
Коментар #860

Глобален Модератор

Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06

Цитат(DreBuS @ Jul 9 2007, 22:40) *

Темите са затворени, вероятно защото се дублират с вече пуснати преди това такива или защото са чисто спамерски.

+Quote Post

58 страници V  « < 41 42 43 44 45 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 26th August 2019 - 03:46