IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ????????!

Tози форум (GGbit.Info) няма нищо общо с интернет достачвика "Гигабит Нет" и неговият наследник "Евроком Лан" (повече информация).

> Евро ком Статицно ИП, Евроком
zaraza.bg
коментар Dec 10 2009, 05:16
Коментар #1

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 4
Регнат: 10-December 09
Име: plamen

Здравеите аз преди бях на ГИГАБИТ и имах статично ИП смисал сървара ми в ЦС се виждаше след това като стана евро ком лан почнах да използвам рутер и нормално не ми се виждаше Сървара защото бях с динамично ИП но преди няколко дена реших да махна рутера с Надеждата че ще имам Статично ИП и ще ми се виждат сърварите в нета на ЦС но нестана така видях че пак не се виждат в нета след това се обадих на евро ком и операто ми съобщи че евроком не предлага ли статицно ИП кое то е голям проблем за мен ако може администратора да ми обясни от кога ги има тези промени и закакво ще сам му благодарен! sad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 5)
FrAgMaKeR
коментар Dec 10 2009, 10:20
Коментар #2

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

Евроком никога не са предлагали статично ip, така че на въпроса ти от кога е така, ще отговоря от както Гигабит стана Евроком Лан (от януари 2007-ма година). Това дали си с рутер или не няма абсолютно никакво значение, стига да знаеш как да си настроиш правилно рутера разбира се, защото дали съвъра ти се "вижда" или не навън зависи от защитната ти стена и правилните пренасочвания на портовете.

А конкретно за CS сървъра ти, въобще не ти трябва статично ip, можеш да ползваш ddns услуга, като например dyndns или нещо подобно и независимо от това колко често ти се променя ip-то, хоста на сървъра винаги ще си стои непроменен.

+Quote Post
zaraza.bg
коментар Dec 11 2009, 15:06
Коментар #3

Нов Потребител

Използвам ddns host Но не влизат почти никои в сървара ми намен това ми е проблема mad.gif

Моля те ако може да ми помогнеш с настроиките на портовете и защитната стина плс сега несам с рутера ето скаипа ми zaraza.bg2.info плс спешно е worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif

+Quote Post
club135
коментар Dec 11 2009, 15:27
Коментар #4

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,557
Регнат: 3-December 06
От: Пловдив

Цитат(zaraza.bg @ Dec 11 2009, 15:06) *
Моля те ако може да ми помогнеш с настроиките на портовете и защитната стина плс сега несам с рутера ето скаипа ми zaraza.bg2.info плс спешно е worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif

Колко спешно може да бъде пускането на игра?

+Quote Post
zaraza.bg
коментар Dec 11 2009, 18:50
Коментар #5

Нов Потребител

Трябвами много се радвам когато сървара ми се вижда в нета и влизат хора да играя и гледам за някои друг играч с ХАК

+Quote Post
Calibre
коментар Dec 24 2009, 12:52
Коментар #6

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 231
Регнат: 23-April 07
От: Някаде по София
Име: PsyCho_0ne

Според мене ти трябва курс по Български език... и то спешно.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 22nd September 2019 - 23:26