IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ????????!

Tози форум (GGbit.Info) няма нищо общо с интернет достачвика "Гигабит Нет" и неговият наследник "Евроком Лан" (повече информация).

> Относно Сийдване, Имате ли такьв проблем?
Viiipeer_
коментар Oct 26 2007, 09:13
Коментар #1

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 291
Регнат: 22-February 06
Име: viiipeer_

Така значи като сийдвам нещо каквото и да е то,независимо с каква скорост го сийдвам било то с 300,200 или 0,преди да отворя самият клиент да сийдва преди това browse ването е безпроблемно страниците се зареждат много бьрзо но пусна ли клиента да сийдва и става забавяне на browse за!Смених си даже любимата комета с utorrent обаче положението е сьщото!Дали и на вас така ви забавя,защот6о като идваха последно техниците ми казаха че това е нормално защото канала бил общ!Да ама нали не трябва да зависи download от upload?

И дали искаха да ме метнат,демек да ме изльжат че е нормално!Щото от тези екк вече не знам какво да очаквам!
Go to the top of the page

+Quote Post
2 страници V  < 1 2  
Start new topic
Отговори (20 - 23)
FrAgMaKeR
коментар Mar 26 2008, 20:19
Коментар #21

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

Цитат(balkankar @ Mar 26 2008, 17:57) *
...Използвам биткомет 0,96.

Тоя скапан клиент е баннат във всички големи и сериозни чужди тракери.. просто прави много проблеми, още от едно време. Най-добре е да се ползва uTorrent или Azureus, като последният вече под името Vuze трябва сериозно да се пипва за да се ползва старият интерфейс, защото новият е просто супер зле, но с малко четене във викито всичко е наред. Все пак препоръчвам uTorrenta защото е по-лек и прост за настройки и работа. smile.gif

Ето примерче за това как в един от най-сериозните частни тракери, са разрешени само някои клиенти, всички други водят до спиране на акаунта. smile.gif

Цитат
ALLOWED CLIENTS

As of 23rd March 2008:

Azureus 2.5.0.4
Azureus 3.0.5.0
BitTornado-0.3.17 (stable)
Deluge 0.5.8.6
Ktorrent 2.2.5
KTorrent/3.0.0
uTorrent 1.6.1
uTorrent 1.6.0
uTorrent 1.7.7
uTorrent 1.8 Beta (latest only)
rtorrent/0.7.9/0.11.9 (* rtorrent-0.7.9 * libtorrent-0.11.9)
Halite 0.3.0.2
transmission/1.06

*use of other clients or versions "may" result in account disabling

+Quote Post
balkankar
коментар Mar 27 2008, 09:15
Коментар #22

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 11
Регнат: 23-October 07
От: Пловдив

Благодаря за отговорите!Наистина установих,че докато загрява компютъра и връзката още не се е стабилизирала,се получава това губене.После нещата се оправят.Относно биткомета-досега не съм имал проблеми с него,освен този със скоростта.

+Quote Post
balkankar
коментар Nov 12 2008, 17:36
Коментар #23

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 11
Регнат: 23-October 07
От: Пловдив

За да няма повече нереално отчитане на скорост,махнах биткомета и сложих uTorrent 1.8.1.Сега каквото се отчита на графиката,същото е и като отворя торент-клиента.

+Quote Post
CheerFuL-F
коментар Jan 12 2012, 23:44
Коментар #24

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,885
Регнат: 6-June 06
От: Sofia

Аз нямам проблеми.

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 15th September 2019 - 10:37