IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
GGbit.info -> ...

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 4
Favourite bands
Godsmack
Adema
P.O.D.
Breaking Benjamin
Papa Roach
Three Days Grace
Bullet for My Valentine
Evans Blue
Course of Nature
Shinedown
The Prom Kings
Trapt
Disturbed
Placebo
Puddle Of Mudd
Hoobastank
Theory Of A Deadman
Saliva
SR-71
Slipknot
Коrn
Lostprophets
Int wine
Limp Bizkit
Ill Nino
Element Eighty
Closure
Amorphis
Over It
Sevendust
30 Seconds To Mars
Static-X
Mudvayne
Hurt
In Flames
Apocalyptica
Guano Apes
Nightwish
Within Temptation
Annihilator
Poisonblack
Buckethead
W.A.S.P.
Savatage
Metallica
Unloco
Avenged Sevenfold
Submersed
Burn Season
Skillet
Story of the year
Drowning pool
Flaw
Smile Empty Soul
... and updating...

entry Sep 17 2008, 19:36
Мразя винаги да съм прав...

« Next Oldest · Neverland · Next Newest »

Comments

post Sep 18 2008, 15:05
Comment #1

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
От: Пловдив

Е това лошо ли е?!
Значи си достатъчно прозорлив, умееш да предвиждаш нещата и т.н. Защо не започнеш да се хващаш на бас с хората? Така винаги ще печелиш. biggrin2.gif
Go to the top of the page
post Sep 18 2008, 16:56
Comment #2

...the necessary evil...

Коментари: 2,266
Регнат: 6-November 05
От: София

Еми хубаво е, но мразя когато съм прав за кофти неща... тогава си викам "да ве да, тва е абсурд... ", после нещото става и ми идва да си забия главата в стената... мда, ще е хубаво да взема да изкарвам пари от това biggrin.gif ...
post Sep 18 2008, 17:30
Comment #3

Dark Phoenix

Група: Потребител +
Коментари: 711
Регнат: 22-August 06

И аз съм така..... колко съм се нервирал като позная някакъв тотален абсурд естествено нещо гадно за мен dry.gif А за басовете тоя бизнес отдавна го въртя. Колко пъти съм познавал кой ми е пратил смс-а който получавам (rofl)
post Sep 18 2008, 20:25
Comment #4

Sinner in the hands of dirty god

Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05

18.gif Последният път когато го направих това мналия месец беше, когато една приятелка се притесняваше, че не я пускали да излиза с момчета... Казах, че скоро ще я помислят за лесбийка ако продължава така и следващата вечер имаше една случка по темата с родителите й... Баща й, прибирайки я, я видял да целува по бузите една друга приятелка и му се сторило че се целува с момче... Бесен, не й говори, влиза майка й в стасята и й обяснява и тя изцепва "Ма мамо, тва беше момиче..." -> Майка й още я гледа подозрително 16.gif

« Next Oldest · Neverland · Next Newest »

Какво слушам...

.. unfeeling ...
... чувствата имат значение... но съм прекалено слаб, за да ги контролирам... затова ги игнорирам...