IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
GGbit.info -> Светлосиньо

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 4
 | Category: Something...
entry Nov 10 2006, 02:17
"Светлосиньо"

"Да видиш, че всичко е дадено.Да можеш да си човек и да го направиш...
Когато има Дявол, има и Бог.Дяволското и божественото са в природата на хората.Достатъчно е само да ги разпознаем.И тогава Дяволът ще започне да плаче и Бог ще му прости за греховете му...
А Дяволът не прощава, той знае за слабите места на хората. Той е вътре в нас, а не наоколо. Ще ни провокира, ще ни заведе на точното място, на случайното място, случайната ситуация... Ще ни пробва и тогава ще бъде точният момент, в който трябва да направим снимка отстрани, в която снимка ще се появи едно-единствено нещо - силует, боядисан в светлосиньо. Ако не се заблудиш от хубавия цвят, ще забележиш, че силуетът е дяволски и тогава ти ще разбереш кое е слабото място на Дявола. Това, че той е забелязан..."

В ролите: Радослав Гизгинджиев, Даниел Инков, Вера Караколева, Жени Банова

ИНТРО
СВЕТЛОСИНЬО

« Next Oldest · ∞ Бел ∞ · Next Newest »

Comments

post Nov 10 2006, 02:45
Comment #1

Професионален Безделник

Група: Потребител +
Коментари: 621
Регнат: 23-October 05
От: Пловдив

Филмът "Светлосиньо" разказва за човешките слабости, за дявола и неговите изкушения. Кои са слабите места на хората? Кои са цветовете на душата? Когато Дяволът започне да рисува себе си, дали ще успеем да го познаем... rolleyes.gif
Желая приятно гледане на всички happy.gif

Специални благодарности на Виктор 8.gif 13.gif 8.gif 13.gif 8.gif - той си знае защо (бих написала защо-не е тайна, ама вече съм скапана и умирам за сън wacko.gif )
Go to the top of the page
post Nov 10 2006, 15:39
Comment #2

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 82
Регнат: 25-September 06
От: ВЕЛИКО ТЪРНОВО И СОФИЯ

ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ, ЧЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН НА БЕЛАТРИКС И НА ВИНОВНИТЕ ,ЧЕ Е КАЧЕН ПЪРВИЯТ МИ ФИЛМ wink.gif "СВЕТЛОСИНЬО" wink.gif ВСИЧКО В МЕН Е КОНЦЕНТРИРАНО ТУК, ВЪВ ФИЛМА - ОМРАЗА, СЕБЕОТРИЦАНИЕ, ЕГОЦЕНТРИЗЪМ, ЛЮБОВ, ЛУДОСТ, СВОБОДА И НАЙ-ВЕЧЕ-ЧОВЕКЪТ 2006, КОЙТО СЪС ЗАМЪГЛЕН ПОГЛЕД И СЪС СЪЛЗИ ПО БУЗИТЕ ТИХО ПРОШЕПВА - "ГОСПОДИ, ЗАБРАВИХ ЧЕ СЪМ ЧОВЕК, ЗАБРАВИХ СЕБЕ СИ НЯКЪДЕ!"
СЪВЕТВАМ ВСИЧКИ, КОИТО ЩЕ ИЗТЕГЛЯТ ФИЛМА ДА СЕ ПРИГОТВЯТ ЗА ЕДНО 45 МИНУТНО ПЪТУВАНЕ КЪМ СЪЛЗИТЕ НА ЧОВЕКA ОТ 2006!

Този коментар е бил редактиран от Bellatrix на Oct 20 2008, 00:45
post Nov 10 2006, 19:01
Comment #3

ВещицЪ

Група: Модератори
Коментари: 759
Регнат: 3-December 05

rolleyes.gif Нали знаеш,съкровище,че никой не е пророк в родния си град...
Та когато започнаха първите кадри от филма ти...бяха много смесени чувствата ми:едновременно радост,че ти си го направил,едновременно страх от...разочарование,може би.
Не зная за другите,но твоето" Светлосиньо" докосна по някакъв начин и моята душа.Не само ме върна в дългите среднощни разговори,не само изживях отново оная приказна история с бялата лисица,но и открих,че в моето битие-сиво и ежедневно,има някакъв смисъл...
Но нали знаеш,че такива са душите ни...дяволски и търсещи.И е хубаво,че го има дяволското в нас,за да разпознаем божественото.
worthy.gif Благодаря ти.
post Nov 13 2006, 15:01
Comment #4

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 82
Регнат: 25-September 06
От: ВЕЛИКО ТЪРНОВО И СОФИЯ

(Баба Вихронрав @ Nov 10 2006, 19:01)

rolleyes.gif Нали знаеш,съкровище,че никой не е пророк в родния си град...
Та когато започнаха първите кадри от филма ти...бяха много смесени чувствата ми:едновременно радост,че ти си го направил,едновременно страх от...разочарование,може би.
Не зная за другите,но твоето" Светлосиньо" докосна по някакъв начин и моята душа.Не само ме върна в дългите среднощни разговори,не само изживях отново оная приказна история с бялата лисица,но и открих,че в моето битие-сиво и ежедневно,има някакъв смисъл...
Но нали знаеш,че такива са душите ни...дяволски и търсещи.И е хубаво,че го има дяволското в нас,за да разпознаем божественото.
worthy.gif Благодаря ти.

blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif rolleyes.gif rolleyes.gif blush.gif blush.gif emoticon1 (43).gif

« Next Oldest · ∞ Бел ∞ · Next Newest »

Цитат
It's funny how a little hug makes everyone feel good in every place and language, it's always understood .

Бисери...
Цитат
[11:56:04 PM]Freaky каза: pronizval sam priqtel sas strela za dartz v kraka , prostrelval sam bratov4ed mi s vazdu6na pu6ka v kraka ama jivotno ne moga da naranq
[11:56:09 PM] Freaky каза: te imat kozina !

Цитат
[12:02:17 AM] Белисима каза: не мога да спя преди изпит
[12:02:21 AM] Freaky каза: za6to
[12:02:34 AM] Белисима каза: ми... "професионално изкривяване"
[12:02:47 AM] Freaky каза: ebati, kvo tolkova moje da stane, nai-mnogo da sa provali6 na izpita i da izgubi6 6ansa si za socialna realizaciq i do 30 godini 6a si samotna alkoholi4ka...

Цитат
[12:06:53 AM] Freaky каза: misli6 li, 4e sam stranen?
[12:07:02 AM] Белисима каза: не, по-скоро страшно забавен
[12:07:06 AM] Freaky каза: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
[12:07:07 AM] Freaky каза: a sega
[12:07:08 AM] Freaky каза: ?

My Picture

0 user(s) viewing
0 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)